Cigabuy rendelés

Ez a színősszeállítás bejön :slight_smile:
Nem veszek ilyet, nem veszek ilyet, nem veszek ilyet…

6 kedvelés

jól néz ki ez a mod nem rossz​:wink:

2 kedvelés

Csak ne a Cigabuytól ne vegyed :wink: 4700 forintot fizettem összesen (1800 áfa + 2900 átvételkor) azért, hogy megkapjan a 8900 ft-ért rendelt csomagom.

Elvileg nekik már kifizettem az áfát, de a posta újra kérte. Hogy átvételkor mire fizettem a 2900 ft-ot még rejtély, várom a posta válaszát.

1 kedvelés

Ne a Cigybuytól ne vegyem = a Cigabuytól vegyem :joy:
EU-n kívülről nem rendelek már semmit.

3 kedvelés

Nem akarsz venni (deee, akarsz :wink:), akkor ne innen vedd

Én semmit nem rendelek ezek után Eun kívülről.

3 kedvelés

Érzem én, hogy át akarod mosni az agyam, hogy nekem ilyen kell. Nem, nem akarok venni. Persze az ilyen kijelentéseimnek semmiféle determináló hatása nincs a végkifejletre :laughing:

3 kedvelés

Én is akartam ilyet, végül aegis solo lett, mert nem voltam benne biztos, hogy ez most akkor ilyen strapa mod é, mert a nagy tesónál írják, viszont ennél meg nem. De nekem is narancs lett volna. :+1:

3 kedvelés

Nagyon szép :orange_heart:

2 kedvelés

Azért arra majd kiváncsi leszek, hogy ezek a bőr utánzatok meddig bírják a strapát, mikor kezdenek málani lefelé. Mondjuk jó eséllyel addigra az elektronika bekrepál.

3 kedvelés

"Se varázsom…"No,ez azért nem igaz​:wink:

1 kedvelés

Használd egészséggel!Nagyon szép​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm szépen :kissing_heart:

1 kedvelés

Sziasztok írok ide nem nyitok új témát evvel az oldallal kapcsolatos,nektek is ilyen ez a cigabuy oldal alig tölt be ezt írja ki nekem mindig nem tudom mi van az oldallal de alig alig jön be nekem szarakodik.Nekem mindig ilyet ír ki.Valami öklet mitől lehet?Vagy lehet csak telefonon csinálja ezt az oldal​:thinking:

Szervusz Szabolcs !

Nekem asztali gépről suhan !

2 kedvelés

Ahogy olvasom az Ő rendszerükben van a hiba. :thinking:

Bár nekem bejött. Nem értem. :thinking:

Szerk.: Próbáld meg keresőből, vagy itt az Akcióknál, linkre kattintva.

2 kedvelés

Szia,

Nálam működik és rendelni is tudtam (pár perce).

1 kedvelés

lehet majd gépről rá nézek olykor olykor jo telón is csak nem mindig valamikor szarakodik​:blush:köszi mindenkinek

2 kedvelés

Szia Szabolcs! Tegnap nekem se jött be, azt irta ki hogy a szerver túlterhelt, ma bejön.

1 kedvelés

most nemrég jó volt be jött aztán valamikor nem,valószínű ahogy írtad a szerverrel van a probléma olykor olykor de nem mindig​:wink:

1 kedvelés

Cigabuy-on, EU raktaron van ez a termék
A csomag tartalmánál írja, hogy van hozzá 2*21700 akkumulátorcsomag.
Ezt azt jelenti, h kapok hozza még 2 darab, 21700-as akkut is?