Cigabuy rendelés

sziasztok,
most érkezett meg a 11/22/2021 rendelt tank. vártam, hogy valami vám vagy áfa megy rá, de semmi. ahogy néztem úgy szállítanak, hogy az ő raktárukba küldik és onnan ide, így már nincs + költség. Ez így elég szuper, mehetnek a rendelések :slight_smile:

13 kedvelés

Német cím van rajta. Ezért gondolom EU raktárból jött és amiatt nem fizettél pluszban semmit. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hmmm…de ismerős ez a feladó. :smiley:
Ma reggel én is kaptam innen levelet.


7 kedvelés

Nem EU raktárból rendelve 2021-11-30. Ma reggel jött meg és semmit nem kellett pluszba fizetni.
Három postai cimke van egymásra ragasztva de lehetetlen visszafejteni sérülés nélkül. Viszont átsejlik néhány kínai írásjel az alsókról. Rendesek ezek a kis kínaiak.

5 kedvelés

pont az a lényeg, hogy nem EU raktárból jött, azért tartott 4 hétig, de így kerülik ki az áfát és a vámot.

1 kedvelés

szintén zenész :slight_smile:

8 kedvelés

Vaporesso NRG SE bubis tankpalást pontosan illeszkedik hozzá. Nem mértem meg hány mili megy bele de ha kifogy akkor megnézem.

6 kedvelés

az a karácsonyi kávés leves milyen ízre?van ithol nekem is de még azt nem kevertem be​:blush::wink:

2 kedvelés

Ha sok cukorral iszod a kávét akkor be fog jönni. Kicsit olyan karamellizált cukor jellegű az édesítés.

2 kedvelés

na ez az egy db édesítővel iszom a kávét nem nagyon használok cukrot max annyit eszem csak ami a csokiban van vagy a palcsinta tésztában​:blush::sweat_smile:na nem baj biztos finom lehet majd eddig az almás fahéjas rétes érik azt kevertem be de még nem kóstoltam ugye ami benne volt a karácsonyi pakkban​:blush:

Na én meg pont azt hagytam ki…az még nincs bekeverve. De arra szerintem cseresznyés almás süti volt írva. Elő kell vennem a nagyítót mert olyan kicsik a betűk rajta. :smiley:

1 kedvelés

Nekem kb 4 rendelèsem volt, a kínai cuccok is
DE.-s nyomkövetèssel jönnek, annyi hogy 10-15$ a szállítás, de tènyleg max 2 hèt alatt megjött, ès nem kell a vámolással xarakodni, mondjuk nekem az
Ali.-s rendelèsek is simán megjöttek, de az másfèl hónap volt ès ahhoz kèpest, hogy majdnem minden Klon, elèg drága.
Az utolsó rendelèsem ő volt:


13$volt a Minikin v3, 35$a Kylin m pro.

4 kedvelés

igaz van cseresznye is benne Almás-fahéjas rétes egy kevés cseresznyével pontosan ez lesz az a kis 10ml aroma.:blush:

2 kedvelés

Akkor már mindent értek. :blush: Köszönöm a felvilágosítást.

Update!
3,5ml a bubis vaporesso palásttal. :+1:

3 kedvelés

várom a fejleményeket :slight_smile:

1 kedvelés

Egy kis infó a karácsonyi kávéhoz…
Kokszbajnok!!! Mindent ver, még a kivonatos cuccokat is.
Ni80 szálhuzal és fused clapton valamint ss316 szálhuzal és sima clapton-nal és többféle vattával tesztelve.

2 kedvelés

akkor édes lehet​:blush::wink:na majd ha be keverem meg látjuk max cseréljük a vattát meg a coilt 2 3 naponta van bőven úgyis coil meg vatta.:sweat_smile:

1 kedvelés

De jó neked dec 13 rendelés és még mindig a hollandoknál dekkol :unamused:

Szép estét! Az lenne a kérdésem, hogy ti mivel fizettetek? Tehát, regisztráltatok a Trustlyhoz? Vagy mi? Válaszod, előre is köszönöm!