Cigabuy rendelés

Sziasztok!

Tegnap egyik rendelesemmel kapcsolatban írtam a Cigabuy-nak egy e-mailt. A válaszban kaptam némi plusz infót:

“You do not have to pay tax on any order from CIGABUY whether it is from a warehouse in China or the EU!!!We will pay!!!”

Rakérdeztem a részletekre, hogyan működik ez, amire ma reggel kaptam választ:

“Yes,you do not have to pay tax on any order from CIGABUY whether it is from a warehouse in China or the EU,We will pay,thanks.” :grin:

Ööö… Ok, köszi a részleteket. :grin: Teszek majd egy próbát, egy kisebb értékű rendeléssel kínai raktárból és meglátjuk mi lesz. Természetesen megírom majd, hogy mi lett a vége.

10 kedvelés

Kiváncsi vagyok, náluk feleannyi a pico 2, mint itthon. Ha nincs áfa, akkor is megéri még szállítással 1ütt is.

2 kedvelés

Szia! Ha ez segítség,tegnap jött csomagom ferde szemű barátainktól​:blush: 799 jmf-ot kellett fizetnem 55 dodós rendelésemre :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Ezt örömmel hallom. :slightly_smiling_face: Mennyi volt a szállítási idő?

3 kedvelés

Szia ! Jún.29.adták fel,júlí.05 a ''barátainknál 'vámkezelték utaltam amit kértek,remélem ma nálam lesz :blush:

2 kedvelés

Szia @Zolika :slightly_smiling_face:

Meg kell kérdeznem, ebben már benne van a vámkezelési díj? :thinking:

2 kedvelés

Igen minden benne van ,csodálkoztam is :blush:
Másik csomagban 2 tank :flushed:és nem kellett fizetnem semmit sem ,néztem is a postán a nénire ő meg rám,hogy kész vagyunk viszont látásra​:smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm a választ. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szivesen,


Végre tudtam segíteni ha ez annak számít :smiling_face:
Bocsánat javítok: 755 !

5 kedvelés

Ez lóf@sz ,lehet hétvégén megyek is alira.Nagyon osztogatják most a kuponokat​:sunglasses:

2 kedvelés

Én 2 hónapja rendeltem az Aliról…3.585.-ft-ért a töltőt.Nem kért postaköltséget…ennyit kellett fizetni a postán rá…

3 kedvelés

Ha rendelsz,szólsz?:wink:

1 kedvelés

Egyébbként azt néztétek hogy a CN22-n mekkora értéket tüntettek fel a kínaiak?Az alapján elég kis vámtételek jöhetnek elő .Napi több tíz-százezer csomagot nem valószínű hogy kibontanak a vámosok ,inkább csak a gyanúsan nagy vagy nehezeket szerintem.Nekem a 38 eurós paramour modra azt irtàk hogy 2 dollár ,távirányító .

5 kedvelés

Valamit sejtenek a kis barátaink​:stuck_out_tongue_winking_eye:azért jó az ha rendelgetünk tőlük :smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Ezt kitől kérdezed? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Andras_Budai tőled,csak valamiért nem mutatja most a rendszer,hogy neked válaszoltam​:cry:
@Donat …miért nem látszik soxor,hogy kinek válaszolok?Ugyan úgy csinálom,mint amikor látszik​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mert a témára válaszoltál, nem pedig egy hozzászólásra. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Illetve még olyankor nem látszódik, amikor pont az alá a h.sz. alá írsz választ amire reagálsz. :slightly_smiling_face: Én most a válasz gombot nyomtam meg, de nem fog latszodni a neved, mert ponty egymás alatt vagyunk. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

:slightly_smiling_face: Természetesen jelzek. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszi​:slightly_smiling_face:
Nem tudom van-e nekik…nekem csak a Kyfun lite plus 2021-nek kellene eredeti pót tömítés meg nem tudom mi van még a pót csomagba​:slightly_smiling_face:
De ajánlották,hogy a klónomhoz azért eredeti pót-okat azért szerezzek be​:joy:

@Vaperina_Kinga nagyon köszi​:kissing_heart:

1 kedvelés