Byka vagy nem Byka?

Remélem az a töltő csummára feltölti az akkukat ! Nem csak félig-meddig.

3 kedvelés

Esküszöm most már küldök neked egy kis csokit, ez így nem állapot! :rofl:

Címem tudod jöhet!!

1 kedvelés

Pont erre gondoltam én is :slightly_smiling_face:

én meg örülök ha le tudom mozogni a 3rúd bejglit, csokit, flódnit, zserbót, stb :smiley: Ma futottam is 8km-t kezdésnek

Ehhez nem kellett volna videó, amit úgysem értek. Csak szét kellett szedni. A v8 vékonyabb. Nem is tudom, miért? Úgy néz ki, tegnap rossz napom volt. Keményre vattáztam, se íz, 2 nap után úgy szétégett, hogy nem maradhatott benne. Maradt még a hosszú kémény, ép és érintetlen, meg az átlátszó palástok. Még azt a töröttet is összeraktam celluxszal. Esküszöm, még így is erősebb, mint volt. Belül meg egy kupakból vágott gyűrű van erősítésnek a menetes rész alá. Alig látszik. Csak a szalag vége. Mert igyekeztem simán, buborékmentesen betekerni.

Amiket másnap kaptam, használtak, de erősebbek. A Samsungok: 1,5 Amperórásak csak, és 18 Ampert tudnak. https://www.sportlampa.hu/spd/16167101/Samsung-15Q-toltheto-18650-li-ion-akkumulator?gclid=CjwKCAiA76-dBhByEiwAA0_s9Yk1sLvTQlkGx5YD73uDCjFvrjoma7UFGwE02BzYfnN8RFqwI8ikJBoCJ0cQAvD_BwE A Sanyok viszont 3 AH és 30 Amper, csak dl -be tán gyenge volt annak, aki küldte. De ezt hiába hoztad elő, a hiba az, hogy csak amíg zöld volt, addig mertem használni.
Amúgy 1,5 AH vapelésre gyenge. Ezt már én is tudom. Erősebbeket raktam már annak idején a Pokerbe is, azért bírják tovább.

Aza töltő jobban feltölti őket, mint a Swag. Ugyanis a modban csak 4,14 Voltig töltődnek, a töltőt meg 4,35 Voltra kalibráltam, mert egy li-ion akkun láttam, hogy annyi a max. Márpedig a gyártója írta rá, ami igaz kell, hogy legyen.

1 kedvelés

Ezért nem töltök modban akkut.
Gondolom a TMK-műhelyben és otthon is elérhető közeledben van a töltő.

2 kedvelés

Én pedig ezért sem. Amúgy meg ne vágja már gallyra az usb csatit a napi ki-be dugdosás+töltés közbeni mozgatás (mert szívni is kell közben). Ezek mellett még az elektronika is sérülhet. Persze ha beépített akkus akkor csak annyit lehet tenni ellen, hogy váltunk cserélhető akkusra+töltőre

Én is jártam így a by-ka v9-el, nem birtam leszedni a topcap-et, betettem 5 percre a hűtőbe, utána simán és könnyen lejött…gond nélkül.

2 kedvelés


Bevallom nem értek hozzá, de szerintem ehhez nem az általad leírt adatok tartoznak. Ha tévednék, akkor elnézést! Csak mert az első csomagban ezeket kaptad ha jól emlékszem. Márpedig jól emlékszem. :wink:

1 kedvelés

Azok az akkuk teljesen megfelelnek mtl használatra. Akinek erősebb kell az vegyen olyat.

Bocsánat, de a Google kereső nem talál mást ezen a számon. Nincsen rajta adat, csak típusszám! De nem teljesen tök mindegy, ha kipróbálva tudom, hogy csak fele ideig bírják, mint a Sanyo pirosak akkor mi akkor itt a kérdés? Ha van ezeknél jobb is, azokat használom és punktum. Ne ragozzuk már a végtelenig, mik ezek, ha még a Google sem ismeri. Nem mindegy? Van 6 másik, ami erősebb. és az biztos.


Élesebbnek képzeltem ezt a képet, de túl közeli. A gép a Galaxies -re fókuszált. Csak annyit akartam volna közölni, hogy ennyire látszik. A csavarmenet szakadt le róla szokás szerint. A Dvarwok ezért nem törnek. Mert nincsen rajtuk csavarmenet. @Ispy .

Tudod Feri ajándék lónak…
Nem tőlem van, de ha bárkitől kapnék én valamit tuti hogy nem szólnám le, max ha tényleg nem jön be akkor félretenném csendben.
Akitől kaptad az szeretettel csomagolta neked, biztos rosszul esik neki.
Nekem nagyon fájna.

4 kedvelés

Nem értem…a 2 fém rész közötti műanyag menete tört el?

Bocsi nem szóltam le, csak az utána kapottakra mondtam, hogy erősebbek. Ha igaz, akkor se írhatom le? Amúgy tényleg új kinézetűek, karc mentesek, bár lehet, hogy nem azok. De ha egyszer @Bishop provokál? Én már rég lezártam volna. Leírtam, hogy az volt a hiba, hogy NEM ÉRTETTEM HOZZÁ. Mármint ahhoz a 4. generációs modhoz. Elnézést. De leírhatom századszor is, akkor is folytatjátok tovább a végtelenig az akku kérdést. Pedig tudjuk mindnyájan, hogy azok jók. De folytatni kell, mert muszáj. Mert netán unatkoztok, azért. Bocsánat, akinek nem inge ne vegye magára.

Ha tudod, miért kérded? Leírtam én már máskor is. Plexibe, vagy a jó isten tudja milyen törékeny műanyagba én sosem vágnék csavarmenetet. miért nem ragasztották, vagy peremezték, valami olyat találtam volna ki, aminek nem árt a tekerés.

Mert fogalmam sincs azt hogy a francba sikerült eltörni, a palástot alul fogod a fém résznél, úgy tekered le vagy fel, a műanyag részt SOHA nem kell tekerni, hozzá sem kell nyúlni.

Én több gyüjtést nem szervezek…mindenki azt és úgy használ ahogy a lehetőségei meg engedik…

3 kedvelés

A kupaknál fogva tekertem rá. Nem akart megállni. Van felhúzós ruszki órám, a mai napig arra ébredek, és nem szakítottam el a rugóját. Ha tekersz valamit, és nem érzed, hol szorul meg, akkor ne is értem, mikor és mitől tört el. Lehet, hogy már előtte, a kupak fel és letekerésekor.