Byka v9, tényleg megéri?

Sziasztok. Egyre többször jön szembe itt az oldalon a címben említett tank. Kissé kezd misztikus lenni. Olyan, mintha ez lenne a legjobb. Bár nem hinném, hogy létezik olyan, hogy “legjobb”. Mitől jobb, mint mondjuk a kayfun prime, fev,4.5, tajfunok, stb. Tényleg érdekelne a véleményetek, ami összehasonlításképp megalapozná a dolgot. Nem csak túl “hájpolt” ez a tank? A minősége az árából is látszik mondjuk, de az általam említettek sem olcsóbbak. Vagy esetlegesen egy olcsóbb klón produkál olyan minőséget mint az eredeti? Vagy tényleg, mi a lelkesedés oka? Sosem volt még a kezben, sőt eddig csak képeken láttam, lehet ezért nem értem. Előre is köszönöm a véleményeket.

6 kedvelés

Hát valaki itt ráugrott, páran követték és a végén az egész elért egy kritikus tömeget, amikor a maradék már azt mondta, hogy ennyien nem tévedhetnek :rofl:
A tisztelt tagság kifosztotta Európa By-Ka készletét. Ez persze csak olaj volt a tűzre :sweat_smile:

3 kedvelés

Ez logikusan hangzik! Ilyesmire gondoltam,bevallom.:wink:

1 kedvelés

Nem kötelező darab vegyél bishopot.

1 kedvelés

Ne is haragudj, de tőled nem gondoltam volna, hogy személyeskedésbe megy át a dolog. :joy::joy::joy::joy:

Én azért szeretem a v9-et, mert…szép. :rofl:

1 kedvelés

Ez korrekt egyenes válasz!!!

2 kedvelés

A liquid összes ízét kiéreztem a V9-ben. Abból az epres muffin tényleg közelített az igazi muffin ízéhez. De abból volt a legfinomabb a kék villamos becenéven futó Jedanaestica is. Gőzben sem volt hiány, és a bő levegőnek hála (4 furatból jön) tovább volt friss érzete mint az íznek, mint a tekerésnek. Bár nem én lettem a legnagyobb fanja, de nem tudok rá rosszat mondani, szerettem amíg volt. :slightly_smiling_face:

12 kedvelés

Azért ilyen misztikus és drága mert itt készült Bajkonur Egy csipet űrtechnológia drágítja :rofl::rofl:

1 kedvelés

Egyszerű tankok a vape systems cuccok nekem ezért jók meguntam a sok itt csavar oda lenyom rítkitsd ki forgasd el.Ezeknek nagyon nagy a mindegy faktora

9 kedvelés

Tehát eddig, egyszerű, szép, jó az íze. Ezek szerintem igazak az általam felsoroltakra is. :joy:

3 kedvelés

Amiket emlitesz, azok közül csak csak a prime-al van összehasonlítási alapom.
Nem mondom, hogy jobb ízben, csak más.
A v9 egyszerűen elronthatatlan, egyszerű, és ennek ellenére, vagy éppen ezért… jó.
Nagyon csendes, és ahogy előttem írta @Ispy, szép is :slightly_smiling_face:
A klónról nem tudok nyilatkozni, de szerintem sokan használnak belőle itt klónt.

4 kedvelés

Igen, igen, de most vettem Ripley, szóval az a vonal már van és hatott rám ez sok elismerő nyilatkozat, szóval felkerült a térképre :smile:

Majd holnap este megmondom ezekkel lesz összehasonlítási alapom azt hiszem :grin:

Nekem is pár nap és itt a v6 full…++ :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Jó akinek hamarabb van a szülinapja :rofl:

számomra pl túl nagy…mindenképp nagyobb mint amennyire dicsérik :grin:

1 kedvelés

Arra már nem a sárga van a v9el? :roll_eyes::thinking::slightly_smiling_face:

Prime is nagyon jó de abba nem szabad klónt venni a német precizitást és pontos illesztést nem sikerült másolni Csengéknek…

1 kedvelés

Igen, ezt tapasztaltam :slightly_smiling_face:

1 kedvelés