Byka vagy nem Byka?

De ez nem egy ruszki óra, nem arra lett tervezve, hogy felűlről feszegessed a palástot, persze, hogy eltörik, alul kell megfogni 3 ujjal a fém részt, finoman ráilleszteni és tekerni. Ha felülről csavarod a nyíró hatás szépen megöli a műanyagot.

Ez nem anyag hiba, user error.

2 kedvelés

Talán ami nem tetszik Ferinek, és még nem tört el :thinking: azt elküldhetné Kingának árverésre, ezzel segítve, megköszönve a munkájukat.

6 kedvelés

Nekem már mindegy, már a vége felé járok. Leírtam,hogy ez a mennyiség halálomig elég. Azt ne várjátok el, hogy az örökösök visszaküldjék, ami megmarad. Még én magam sem tudom, mi legyen azzal, amiket nem használok. Ezt azoknak üzened, akik netán rajtam kívül esetleg szóba jöhettek volna mint megajándékozottak? Mert én már túl vagyok rajta. Mert nem értem, miért kellett ezt pont itt és most kijelenteni. Bocs, de ezt a mondatodat nem fogom ezért lájkolni.

1 kedvelés

Nem vadászom a lájkokat…belátom tévedtem veled kapcsolatban próbáltam csak segíteni.

Ez a ragasztott gyakorolni még jó lesz, a hosszún meg már van mit megfogni. Ha feltalálják az időgépet, akkor visszautazok, és úgy fogom csinálni, ahogyan írod. A múlton kár rágódni. Amit nem lehet visszacsinálni, azt nem lehet.

1 kedvelés

Nem, azt valóban nem, viszont fontos, hogy feltárjuk a hibákat, hogy később ne ismétlődjön meg. Ez nem rágodás, ez a tanulási folyamat.

5 kedvelés

és, hogy más is tanuljon belőle, hogy mit hogyan ne.

De sohasem hittem volna el, hogy ez nálam betekeréskor előfordulhat. A V8 - nál nem tudom, mert nem én voltam. A rászorultat meg valahogy le kellett venni. Ez a harmadik eset számomra is megmagyarázhatatlan. Két ujjal tekertem. nem markoltam meg még véletlenül sem. De úgysem hiszi el, aki azt nem látta.

Arra is figyelj, hogy ne húzd meg a palástot, amikor rárakod, finoman teker és ha kopp van, akkor elenged, nem kell megszorítani. Ha nem akar szétjönni, gumikesztyű, akkor szétfog és nem fog csuszkálni a kezedben.

én mindent elhihetek ha mondod, de ha ez tényleg általános probléma lenne akkor tele lenne a net negatív kommentekkel…de nincs.

A kupak ki-be csavarásától, sőt a modra való fel-letekeréstől is ugyanúgy rászorulhat. Sajnos ez van mindig, amikor valamin egymás alatt több, azonos irányba tekeredő csavarmenetes dolog van. az egyiket húzod, az összes többi is rászorul.

Ismerem az érzést, klónoknál ez hatványozott probléma, ezért javasoltam a gumikesztyűt, az esetek nagy részében megoldja a gondot.

Feri bácsi! Nyugodt ember vagyok és önzetlen! Észre kéne venned magad! Kissé fura, hogy itt mindenki félre érti amit írsz, vagy nem érti. Olyan sértéseket vágsz emberek fejéhez, hogy kerekedik ki a szemem. Én megértem, hogy az életed nem úgy sikerült mint szeretted volna. Azonban erre nem ez a megoldás, amit te itt művelsz! Emberek csoportja próbál ismeretlenül és számomra már indokolatlanul is a kedvedben járni. Erre te odanyúlsz, de nem azért, hogy simogass, hanem csak megtámasztod a fejet mielőtt pofánvágod másik kézzel. Teljes mértékben sértő a hozzánk állásod. Lehet itt tolerancia versenyt játszani, hogy ki mit bír, de nem hinném, hogy feszítened kéne ezt a húrt. Ez a fajta kommunikáció amit te itt folytatsz, semmi másból nem áll, csak sértegetésből, fikázásból, a másik rosszindulatának feltételezéséből. Erre itt senki nem adott neked okot! Kicsit gondolkozz el magadon! Felháborodsz ha valaki ellentmond neked, anélkül, hogy utána járnál, lehet neki van igaza. Nagyon sok beszélgetésedet olvastam, szinte mindig ezt csinálod. Szeretném felhívni a figyelmedet arra, itt senki nem hülye, és senki nem rosszindulatú hiába is gondolod rólunk. Amíg mi tisztelettel viseltetünk a problémáid és értetlenségeiddel szemben, addig add meg te is nekünk ezt a tiszteletet, mert kiérdemeltük! Elsüllyednék szégyenemben, ha ilyen stílust engednék meg magamnak, ennyire segítőkész emberekkel szemben. Takarózhatsz azzal, hogy te ilyen vagy! De tudod, hogy ez szerinted sem mentség! További szép napot!

5 kedvelés

Én nem akarok megbántani senkit sem, de azért, ezt, így, nem kellett volna… Lassan egy kerek éve, hogy tag vagyok, de bármikor gondjaim voltak, vagy éppen szükségem volt egy kis segítségre, jó tanácsra, @Janos_Groszeibl mindig ott volt és segített, és nemcsak ő, hanem mindenki is. Amúgy meg, ez mindenkivel előfordult már, h meghibásodik, eltörik, valamije, de szerintem az lenne a helyes, jelen esetben, ha bocsánatot kérnél tőle., akár itt, akár privátban… ezt ne vedd sertésnek, ez csupán egy ötlet volt, egy jótanács… mert így illene…:slightly_smiling_face:…szerintem…

2 kedvelés

Meg kellene végre hogy értsen engem is valaki. Abban a lelki állapotban, amikor a V7 -et vattáztam, bármi előfordulhatott. Pont előtte volt a vitánk a fiammal, hogy a V8-at ő lehet, hogy SOHA, de soha nem hozza vissza. De itt vannak a tartozékai, meg a palástok, amit küldtetek, meg a doboza a többi tartozékkal. De ő már azt sem tudja, hová tette, meg én azt már úgyis ki akartam dobni. Erre én: Mert nálatok mindig akkora kupleráj van, hogy amit leteszel, azt már aznap nem találod. De ő nem akarja elvinni a tartozékokat sem, mert neki az a kazán NEM KELL! Erre a menyem sértődött vérig. Mondván, hogy ez rosszul esett. Ezek után vattáztam be rosszul, és törtem el azt a bizonyost. A ti oktalan, és indokolatlan hőbörgéseteket bmér megbocsássatok nem fogom megérteni. Maximum itt hagyom ezt a társaságot, ha mindenki csak megsértődik a semmiért. Tényleg jobb lesz, ha ezután hozzátok sem szólok, mielőtt agyvérzést nem kapok.

1 kedvelés

Ez nem kellett volna. Lehet, hogy akkor végleg távozom innen. Ami sok az sok. Kezd elegem lenni.

Amint azt feljebb is irtam, ne vedd sertésnek, én csak próbálok segiteni, amiben tudok.
Engem úgy neveltek, annak idején, h, ha valakit megbántok, akkor az a minimum hogy bocsánatot kérek tőle…, de ha te ezt sertésnek vetted, akkor sajnos…“nincs több hozzászólásom”.:zipper_mouth_face:

2 kedvelés

Szerintem a személyeskedést engedjük el, koncentráljunk a problémára, Feribát mindenki ismerte eddig is, nem hiszem, hogy szándékában állna bárkit is megbántani, eddig sem állt, a gyengébb idegezetű userek kerüljék a topikot! :underage: :rofl:

1 kedvelés

Ahogy érzed…de pl az ezerszer emlegetett (neveletlen) fiaddal nem tudunk mit kezdeni és ne mi igyuk már meg a levét ha felhúz téged. Mi itt mind jót akarunk, kivétel nélkül.

Köszi Robi én nem bántódtam meg valami hasonlóra számítottam.
Béke!

1 kedvelés