Byka vagy nem Byka?

Mi tört el? Nem a használt aksik merülnek nagyon?

2 kedvelés

Majdnem a mécses,de Éva a segítségemre sietett :hugs::rofl:

Ez sohasem volt gond, csak megjegyeztem, ezért nem viszem utcára, és itthon élvezem, de lehet belőle squonk is, majd egyszer. A másik sem az én panaszom, csak azt írtam, hogy nem értem az itteni nagy bájkaimádatot, amikor tojáshéjból készült annak a haja, nem is beszélve a túlzottan sok tekerészésről, amit töltéskor kér. Nem kell hozzá segítség, le tudom cserélni bármikor magamtól is.

Az a klón amit adtam @Ispy -nél volt Őt túl élte és engem is nem értem mit csinálhatsz velük…de nem hiszem ,hogy nagy erő miatt inkább valami felhasználói hiba miatt törnek. Azért mert te nem érted miért kell venni egy egész sorozat bykat még más lát benne fantáziát.

1 kedvelés

Az is, de az Innokin, amikor sárgára vált, az még 60%, de már 1 milliméter alatt van, de azt nem tudtam, hány százalékot jelent, de már kaptam leírást, majd elolvasom.

1 kedvelés

Byka “imádathoz” nem tudok hozzászólni mert nekem nem volt…de elmondások szerint pont a minőségi anyaghasználat, precíz kidolgozás, innovatív megoldása teszi vonzóvá…akár még a klónt is.

Kivéve azt a műanyagot, amiből a palást készül. Léteznek ennél erősebbek. De hagyjuk. Annál még a pet palackok anyaga is erősebb. Meg azok is, amikben a liquideket küldik.

1 kedvelés

Valahogy rosszul foghatod komolyan mondom elég masszív az a klón…de előfordul a törés nem mondom,hogy nem…

2 kedvelés

Van még három palást a V7 -hez. Vagy használjam el hozzá a V8 -éit is? Ez volt csak a kérdésem, semmi más. A műanyag a két fém között, valószínűleg ugyanaz a menet. Csak a csavaros fém tető forog ellenkezőleg. V8 ról nem tudok nyilatkozni, az nincs nálam.

1 kedvelés

Próbáld ki neked melyik jön be .Én a fém műanyag fém kombót használom…

2 kedvelés

Nyugi Éva, megvan a hiba.Csak a zöld aljáig mertem szívni, az meg csak 60 százalék. Kaptam leírást Zolikától. Szóval 40 % elszívása után már üresnek hittem.

1 kedvelés

Szerintem nem kompatibilis a v7-el, a fordított menetezés miatt! … @Janos_Groszeibl?? :thinking:

Klón-nál nem tudom eredetinél nem cserés V8 22mm v7 23mm mondjuk ettől még lehetne jó, de rá próbáltam és nem kompatible…

1 kedvelés

Nincs most kedvem előkeresni a fotót, de emlékeim szerint a csomagban volt 2 vadiúj akksi is. Tán rózsaszín. Vagy az más méret, mint ami neked kell?

ott vannak nem vettem ki… :slightly_smiling_face:

Na akkor @Mefeca a ??? a válasz NEM szerintem! :slightly_smiling_face:

Csak összehoztuk, 57-hozzászólással! :+1::joy: :rofl:

Erre a képre gondoltam. Vagy benéztem valamit?

1 kedvelés

Elásnám magam, ha ilyen feltételezés megfordulna a fejemben itt bárkiről!

Nem néztél be semmit mondom mind elküldtem még a csokikat is bár azt meg ettem volna… :slightly_smiling_face: