Byka vagy nem Byka?

Köszönöm :hugs:már majdnem rendeltem oxigénpalackot :rofl::rofl::rofl:

Gyáva, rögtön Évi szoknyája mögé… :grin:

1 kedvelés

Kitartás, 10ig számolni!
Megyek vissza bogyó és babócához. Lányom szerint felismerhetőek lesznek :roll_eyes: :joy:

3 kedvelés

Ne aggódj, Picássó is befutott valahogy. :thinking:

Nem ,nem,nem a szoknyája mögé:rofl::rofl:de ő megnyugtat ,tudja mi a dörgés :grin::grin:pedig kemény vagyok de…áhh hagyjuk :rofl::rofl::rofl::rofl:

Lehet, hogy lehet állítani a hatásfokán valahol, de leírást nem kaptam hozzá. 4 ml-es tankról beszéltem. Talán azon túl még kibír 1 ml-t, de már 1mm alat a csík, nem várom meg a Low battery feliratot. Az akkumulátorok használtak, de nem találok köztük erősebbet, pedig van egy marékkal. De az biztos, hogy a Swag többet bír, a mechanikusok még többet, a két akkus meg majdnem két napot. Ugyanolyan akkukkal. Ezek csak a tények, nem hibáztatok senkit. Na és mindegyiket 10 Watt körül hajtom.

1 kedvelés

De amugy tenyleg ,az ilyen ultem meg stb meneteket minek annyira megtepni?Ott van alatta a tomites,ha mar epp fogja nem ereszt,nem tekeredik le.Ha meg tulhuzod es nem tort az ultem ,akkor meg a tomitest b@szod szet.

Teszek neked egy ajánlatot! Rendelj @szasza4791 -től egy fém palástot, ha van rá mód, én meg átutalom neki az ellenértékét! És helyreáll a lelkibéke.

3 kedvelés

Nem kell.Htulu -nál tudom, hogy kábé max. 5 perc, vagy nem is tudom, mennyi, de nem kell tekerni, csak lehúzni, de ilyen nagy tanknál már idegesít, ha nem látok bele. Amikor van tizenvalahány másik, akkor minek erre a fém, ha van 5 műanyag is még? Kezdetek nagyon- de nagyon félreérteni, itt befejezem.

Én tudom, de a prime első szétszedést nem élte túl, gyárilag úgy össze volt rakva…

1 kedvelés

Az akkukkal lesz a gond. Nekem a legfiatalabb akkujaim is 3 évesek. Az 1 akkus modjaimban 2 napot simán bírnak, a 2 akkusokban meg kb. 5 napot. Tegnap este cseréltem akkut a jelenleg használt Hera-ban. Most a leendő teszt miatt csak ezt használom és még félig van. Ma már 2x töltöttem. Úgyhogy a napi 8-10ml durván megvan.

Szerintem picit tisztítsd meg a csatlakozókat a modokban és nagyon óvatosan a lehető legfinomabb csiszolópapírral pedig az akku mindkét pólusáról távolítsd el a mattulást.

Egyébként modban töltöd vagy töltőben az akkukat? Mert ez sem mindegy.

6 kedvelés

Tessék.

5 kedvelés

Tuti az akksi lesz.Ez itt harom nap toltes utan,kicsit nagyobb watton mert 6 szem sztereoid utan nagyon az se erzem ,hogy szivom.

3 kedvelés

Köszönöm, letöltve. Na ez itt a gond, az intelligencia. Nem ír ki százalékot, hanem, amikor a zöld elmúlik, az még 60%. én meg azt hittem, akkor már 20 % alatt van. Ez az első színes kijelzős modom. Elnézést, hogy nem értek hozzá.

Hat igen a gyari osszeszerelttel nincs mese,azt “bontani” kell​:sweat_smile:

1 kedvelés

Hol a töltőben, hol a Swagban, mert lusta vagyok azért az egy akkuért elővenni a töltőt a szekrényből.

bevallom én meg téged nem értelek. Első gondod az volt, hogy sűrűn törik a palást…írtunk megoldást és kaptál felajánlást Bishoptól :white_check_mark: Másik gondod az rda kevés űrtartalma…arra is kaptál megoldást (squonk)
A mod problémát nem követtem, de biztos abban is jött/jön hasznos megoldás.
Mindenki “kezét lábát töri” a megoldásért…ez egy ilyen közösség

Pirosat még eddig soha a búbánatos életben nem láttam azon a kijelzőn. Ezek szerint 60% alatt már azonnal tölteni kezdtem. Így már érthetőbb a dolog. Inokin hülyeség az, hogy százalék helyett színek. És ha színvak lennék?

Mar latom jon Jani​:sweat_smile:

Azt én nem tudom mert ilyen modom nem volt.
Bár majdnem elcsábultam,de inkább mást vásároltam helyette​:smiling_face: