BY KA V9 folyás

Nem. Az a chimney belso fala

Van, hogy rutinból csinál az ember valamit. :joy:

1 kedvelés

Adj rá több levegőt, és szívd gyorsabban. A pangó gőzt úgy tudod “eltávolítani”, hogy miután elengeded a gombot szivod tovább pár másodpercig. Szerintem sok a watt és ahhoz képest kevés a levegő. :thinking: Figyeld meg, hogy egy normál slukk után, miután elengeded a gombot a slukk végeztével egyidőben, majd izzitas nélkül beleszívsz, még jönni fog gőz. :slightly_smiling_face:

A kémény végén ott az oring?Tank sapiba benne van?

Ha kinagyítom, az a rés nekem nagynak tűnik! :thinking:

Cserélt ki a két csavart az alján, próbaképpen!

Előző tulajnak is folyt? @anon19833453 ?

Tömítés nincs a helyén ,vagy nem odavaló sztem :smiling_face:

Azóta ezt pupákolom nincs ilyen vele.
Így kellene hogy összesimuljon neked is ha minden klappol.
Szétszed,elmos,a tömítésre figyelj hogy jól a helyén legyen.
Ennyit tudok így messziről segíteni,kitartást vapertárs !

2 kedvelés

Sziasztok! Pár nappal ezelőtt beszéltem Robival a By-Ka v9 probléma miatt! Mondtam neki és mindom most is ,hogy nálam semmilyen folyas vagy folyasra való hajlamosság nem jelentkezett! Nekem SEMMILYEN PROBLÉMAM NEM VOLT A BY-KA V9 rta-val

1 kedvelés

Ha bármilyen problémám lett volna a tankkal,akkor inkább elajándékoztam volna inkább olyan embernek aki tudja hogy hibás!!! De nálam semmilyen hiba nem jelentkezett

2 kedvelés

Erre gondoltam én is. Akkor Robinál van a gond…de mi? :thinking:

Ha nem húzza össze rendesen akkor nincs vákuum, folyhat. :thinking: Én szétszedném atomjaira, egy mosás után átnézném.

5 kedvelés

Én személy szerint a By-Ka V9 ben míg nálam volt addig 29 Ga kanthal huzallal használtam 2,5 magon! 2,5 mm es bp pro vape vattát használtam! Vattát szépen belehúztam,alulról az 1.és 2. fekete O gyűrűnél elvágtam,egy picit megfújtam a vattát és szépen belehelyeztem! Ezután összeszereltem ,és kb 3/4 ig felontottem 50/50 kész liquiddel! Soha nem zártam el a liquidcontrollt,mindig 3 lyukon volt! 0,1 ml likvidem sem folyt ki!!!

2 kedvelés

Én is így használom…

2 kedvelés

És igen én is úgy mtl-eztem,hogy a tűzgomb elengedése után még egy kis ideig “szívtam”

2 kedvelés

Én is így használtam, csak akkor még SS-el. De ne stressszelj rá, nem hibáztál. Ki fog derülni mi a bibi. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Senki nem hibáztat…volt már ilyen a történelem során.

2 kedvelés

a 70pg nem lehet, hogy túl híg :thinking: mert ha nem volt teljesen szétszedve (Tamásnál meg stimmelt) mióta vette akkor ne a tankban keressünk hibát…szerintem. A vatta tipusa is ugyanaz…így tényleg csak a nafta lehet híg ha jól van vattázva :thinking:

1 kedvelés

Nem tudom egy kamionban, hogy van a fűtés, de ha közvetlen a tankra fúj és PG többlet az lehet gond.

igen, erre gondolok én is! Attól, hogy 22fok van még lehet melegebb a befúvott levegő…és ha pont ott van a tank akkor az már sok is lehet a 70pg-nek

1 kedvelés