Bunhilde vagy Ares 2?

Chris Harris Power GIF by Top Gear

Jó,de csak mi szeretjük a nagyot @Ispy vel :rofl: mármint kazánból​:stuck_out_tongue_winking_eye:is

Volt olyan is. :grin:

De olyan is, hogy pár napig minden ok, azt egyszercsak nini, mi az ott a lyukba? :joy:

Igen, ti tornyot építetek :slightly_smiling_face: kompen… Á nem :slightly_smiling_face:

Akkor már biztos aktív szén volt a vatta helyén :thinking::slightly_smiling_face:

De, nemnem, mi nem. :grin:

Ezt sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom.

De insulator meg kissapkák nélkül még adta a Granpát :joy:

Ismerünk már :rofl::rofl:

Na, és ezért nem való nekem lékontroll nélküli tank. Itt a vége, fuss el véle. :sweat_smile:

Szóval kedves @Vivien93 ? Sikerült elbizonytalanítanunk? :rofl:

Lefolytani a szenet… :roll_eyes:

Szerintem Ares.

Ezaz, akcióban az antiares klubb. Jé, még egy klubb. :joy:

Szerintem ma spóroltunk neki egy csomó pénzt…mert tuti megvette volna a másikat is mikor az egyik nem jött be.
AntiAres klub…ez tetszik.:rofl:

AntiAres Club & BrünhilNEM Egyesület a vaperista téveszmék ellen. :church:

Hát persze. A brunhildet még tartogatom. Az kapaszkodik. De legalább van már ajánlás ami felé nyithatok, és ez már jó. :nerd_face: Ares urat elengedtem. Valahol kár. Hisz jó név, szép külső. De ugye a külcsín nem minden. A belső számít itt is :crazy_face:

Nekem az aresbe már a vattázás sem tetszik,.igazából egyik ilyen lelogatós sem, mert nehéz eltalálni a vattázást. Ezért kezdőknek és amatőröknek, mint én az ilyen nem ajánlom. Kalandoroknak és kitartóknak persze mehet, sokan szeretik az arest, szóval annyira rossz nem lehet. Csak van jobb is.

1 kedvelés

Bakker. Amugy ja. :rofl: motoszkált bennem valami. Hogy azert kérdezzek már itt rá, biztos ami tuti :laughing:

Ezt úgy mondanám,mi találtunk jobbat :grin::grin::grin:

1 kedvelés