Ezt a huzalt ajánljátok ares 2 be 28 ga helyett?

SS316L 27GA 0,35mm ellenálláshuzal 10m

ezt a huzalt ajánljátok ares 2 be 28 ga helyett?

Határeset, inkább 28-29ga, de az ares elég levegős jószág, elbírja a 27-est is. Magát az arest ellenben nem ajánlanám :woozy_face:

Ajánljunk inkább egy tankot a 28-as húzalhoz? :rofl:

Lehet?:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
Ok, bocsi, nagyonnemszeretem tank​:pleading_face:

1 kedvelés

Ízlés dolga. :slight_smile: Nekem eddig jobban bejön, mint Brünhilda.
Alapból ha jól emlékszem, 26-os huzalt adnak mellé, azzal egész jól szuperál. :thinking:

4 kedvelés

gondolom ugyanúgy nincs ízorgia, de legalább könnyebb jól építeni :smiling_imp:
Vannak itt többen is az Ares2 károsultak közül :grin:

3-as magon használható rta bár nekem is dobozban pihen…

A megszokott ízeket hozza nekem, könnyű tölteni, jó a levegőzése.
Ezek szerint itt kellett volna vennem, olcsóbban jutottam volna talán hozzá. :wink: :grinning:

Jaja, ízlés dolga, ilyenen nem vitatkozunk, de kevés olyan tank volt, amit annyira utáltam volna, mint ezt.
Alapvetően nem ízproblémás volt, elég sok kacat átment a mocskos kis mancsaim között, azt megoldom,hogy valami élvezhető jöjjön ki belőle(mégha csak átlagos is), de ez egy naaagy kudarcélmény volt konstrukciós oldalról, a baromi nagy innováció masszívan a használhatóság kárára vált ebben az esetben. Szóval nem szerettem, na :sweat_smile:

Mi volt a konkrét probléma? Csak hogy tudjam, mire számítsak. :slight_smile:

De tényleg nem akarom rugdosni szegényt, csak nekem nagy csalódás volt.

Ezek nálam eddig nem jelentkeztek. :thinking:

Akkor örülünk :smiley: Maradjon is így!

Az a baj az aressel hogy egyszer a kezedbe veszel egy jót akkor rájösz, hogy mekkora f.s.
A th-ját szerettem, ízre gyenge, sok volt a fals levegő, meg lépten nyomon bepisilt.
A töltését meg utálom mert hiába a méretes lyuk ha csak gorillával tölthető a hülye hártya miatt.3 esélye volt a pisire, eljátszotta, szekrénybe csücsül.

1 kedvelés

Én pont a th-t keveslem egy kicsit a Kayfunhoz képest, a többi problèma nem jelentkezett egyelőre. Vannak vékony cseppentős flakonjaim, de ezzel is simàn tölthető:

Na, a Brünhildát már tényleg csak a vékonnyal lehet tölteni, vagy töltőtűssel, az macerásabb.
Lehet, később még fog produkàlni hibákat, egyelőre még tisztességgel üzemel.

4 kedvelés