Berserker V3 (B3) MTL RTA vagy Brunhilde MTL RTA

Halo-halo !
Azért teszem fel ezt itt, mert már biztos többen használtátok, próbáltátok mindkét tankot.
Szóval, van egy Taifun GTR clone-om, de ki szeretnék próbálni másikat is, na meg tarcsiba sem rossz, ha van egy :slight_smile:
Elég jó áron rendelhetö most mindkettő, szóval melyiket válasszam; Berserker V3 (B3) MTL RTA vagy Brunhilde MTL RTA ? Javarészt gyümis, desszertes liquidek mennek, ízvisszaadás a prioritás :slight_smile:
Köszi az ajánlásokat!

3 kedvelés

Mennyi cc. az a ‘jó áron’??(Értsd: mennyi a keret?)
Lesz jobb​:smile: Mindkét tank macerás ugyanis a maga módján

6 kedvelés

Szia​:smiling_face:pont a két legmegosztóbb kazánt nézted ki :grin:
Mindkettőnek van ellen és tábora is.

5 kedvelés

19,3 dollár és 23 dollár, Sourcemore. Pont a jó ár miatt néztem ki őket :slight_smile:

3 kedvelés

Hátha lesz olyan, aki ajánlást tud adni mindkettő használata után :slight_smile:

3 kedvelés

Csak azért ne vegyél vackot, mert olcsó. Szükebb v. inkább tágabb mtl a cél?

4 kedvelés

Az egyikről tudnék,de az nem releváns :grin:

3 kedvelés

Brünci?:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Lehet csak én használom így, de használok DL-t és MTL-t is.
Itthon inkább a szűk mtl ami megy, nyugiba gőzölgetve, kimozdulásnál, iszogatós estén Zeus Dl :slight_smile:

3 kedvelés

Igen a nagyasszony,és a nagyember :joy:hát….:thinking:mi jó bennük sokak szerint azt nem tudom :man_shrugging:
Nem meleg vagyok hanem MÁS :joy:
Mármint mást jobbnak találtam tőlük​:smiling_face:

5 kedvelés

Akkor ezt neked találták ki :smile:

Mostanában egy ilyet nyúzok melóban(csak az Ulton klón), olyan sokoldalú, hogy szinte már gömb​:smile:
Van itthon OG is, van összehasonlítási alap, picit lötyögősebb az illesztéseknél, de egyébként teljesen korrekt, vállalható belőle a klón is.

9 kedvelés

Már nézem is!

2 kedvelés

Nemcsak TE. :saluting_face: :grimacing:

5 kedvelés

gyanítom a külalak volt a meghatározó ezúttal is

3 kedvelés

Nekem nem :joy:
De nem minden a külcsíny​:stuck_out_tongue_winking_eye:lásd én magam :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Itt a Vaperinán már kiveséztük totálisan a témát sokszor. Ha beírod a keresőbe bármelyiket vagy mindkettőt olvashatsz róluk eleget.

6 kedvelés

Számomra 5/5 :star: volt mind a két kazán, ha hátrányt kéne írnom bármelyikre akkor az az hogy mind a kettő nagy. Ha ízvisszaadás akkor talán a Brünci kicsit jobb volt , nem csoda mivel RDTA szóval a coil majdnem csak a szádban van.
Építeni mind a kettőt könnyű volt, de RDTA lévén megint csak a Brünci nyer. Hátránya az acélsodrony, de az se nagy hátrány csak radikálisabb ízváltásnál jól ki kell takarítani, és nem szabad koszos kézzel összezsírozni. Takarításakor ezért nekem a szúró lángra esett a választás :smiley:. Gyors és hatékony.

Ha meg ajánlanom kellene egy és csakis egy MTL tankot akkor egyik sem, kövezzen meg bárki de Dvarw klón.

7 kedvelés

pl láncslukkolás hogy ment vele?

A törpike örökzöld, klónban pofátlanul olcsó, egyszerű, mint egy fakocka és én személy szerint szeretem​:smile:

5 kedvelés

Igen!!! Egy Dvarw-ot mindenképpen rakjon mellé, bármit is választaszt a fiatalember. :+1:

8 kedvelés