Brunhilde 103 SEMMI ÍZ mi a baj vele?

A cigi feelinget nekem sem adja, de nem is az a cél. Én régen sokat vizipipáztam, aminél szintén a DL szívás a megfelelő technika. A gőzt és ízességet meg szerintem “összekapcsolja” a kis fejem a régi vizipipás élményekkel, ezért nálam nem is jött szóba 1 percig sem, hogy MTL tankot próbáljak. Na jó, ez nem igaz, próbáltam MTL-t kíváncsiságból, de igazából nekem az kevés és minden egyes alkalommal pár slukk után rájöttem, hogy ez nem nekem való :smiley: A kerítésdrótot is sok sok próba alapján választottam ki. Próbáltam 24-26Ga-s szálhuzalt, de igazából semmi ízt nem adott, ezért jött, hogy emeljem a fűtőfelületet. RDTA-val kombinálva, mint a Mato vagy Hilda 103, de az mtl Hildát is ide sorolnám, olyan ízeket lehet előcsalni, amiket más RTA-kból lehetetlen. Próbáltam ismert, felkapott RTA (Arbiter solo, Ammit, Kylin mini stb) tankokat de köszönőviszonyban sincsenek a DL RDTA-khoz íz és gőz szinten sem.
Igazából ugyanazt szívjuk mindketten, csak nekem 1 slukkal nagyobb mennyiség kerül be a tüdőbe, te viszont valszeg sokkal több slukkot szívsz egy nap. Így vissza is lehet kérdezni, nálad nem rakódik le mélyen a tüdőben egy csomó minden? :smiley:

1 kedvelés