Brunhilde Dl

Sziasztok
Az lenne a kérdésem ,hogy vettem egy Brunhilde Dl tankot ami az első épitős tankom lesz és arra lennék kiváncsi hogy milyen vatta illetve milyen kész coil a bevált?

2 kedvelés

Én most szeretnék DL építős tankot venni ugyhogy kiváncsian várom hogy mire jutsz… :slight_smile:

1 kedvelés

Nekem van, de nem igazán tudok érdemben hozzászólni. Nekem nem igazán jön be, jobban kedvelem azokat a tankokat ahol, alulról kapja a levegőt. Kettő 1 ohm körüli tekeréssel szoktam használni, sima ni80 al. Nekem alien és egyéb gyári tekerések nem ízlenek a meleg gőz miatt. Mondjuk ez is ilyen játszogatós, tesztelős. kinek mi jön be, magának kell kitapasztalni.

2 kedvelés

Halihó! Nekem volt, de nem sokáig szolgált. Hamar elengedtem. Valahogy amikor a lötyi 2/3-a elfogyott mindig dryhit-et kaptam, akármit csináltam. 50-50-re is lementem, de valahogy nem sikerült azzal sem. Akkor még a jó öreg ni80 2-30/40 mtl fused claptont tettem bele, amiz asszem 1 ohm-ra tekertem meg, tehát duplán véve kb 0.5 ohm-ra sikeredett. super sorb cotton vattával …kezdőként nem lesz egyszerű dolgod , de youtube és sok-sok videóval sikeredni fog, amúgy parádés a gőz és íz.

2 kedvelés

Az általad meglévő Brunhilde-vel nincs tapasztalatom. Én egy Smok TFV12-t használok RBA-ba. Alulról levegőzik, és amikor a palást alá ér a folyadék, még akkor se kapok dryhit-et.

Tekeréssel kapcsolatban én saját tekerést használok Fused Clapton-t (ss316l). De volt szerencsém sima előretekert Claptonnal, az is bevált rendesen, mellényúlni szerintem nem fogsz, csak bírd meghajtani.
Vattához általában vattamalacot (Cotton Bacon) használok, vagy CannaCottont de az most nincs itthon. Ízre a CannaCotton egy picit mégjobban visszaad de nincs vele hosszútávú tapasztalatom.

2 kedvelés

Szia
Nekem is van egy Brunhilde dl plusz van itthon sima n80-as drótok, szeretném kipróbálni, amit írtál.
El mondanád milyen maggal, hány menettel tekertem meg?
Köszönöm szépen előre is!
:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia bocsi egy ideje nem voltam, szoval Ni 80 30GA val 3as magra 7-8 tekerés, amire figyelni kell a két coilod kb egyforma legyen vagyis egyszerre izzanak fel kb.

2 kedvelés

Köszönöm szépen! :slightly_smiling_face:
Nekem 28-as van itthon, de szerintem ez a lényegen nem változtat.
Holnap meg is csinálom, csak előtte leporolom, mert kB fél éve nem is használtam.
:kissing_smiling_eyes::dash:

1 kedvelés

28 assal több tekerés kell rá, 8-9 el olyan 0,7 ohm. kb

1 kedvelés

Igen, megnéztem a Vape tool-al.
Anyirra jön ki,07 ohm kb.
Szerintem rápróbálok 10-12re,az olyan 1 ohm körül van.