Boro készülék választás

Sziasztok!

Nem igazán tudok dönteni a boro modok között, javaslatokat szeretnék kérni, hogy melyiket érné meg venni és miért?!

Az alábbiakkal szemeztem:

  • Cthulhu AIO
  • Vandy Vape Pulse v2
  • Lost Vape Centaurus B80

Szívesen fogadom a lebeszélő kommenteket is egy adott típusról.

Szia!

Két készülékről van beszámloló is az oldalon.

A döntésedhez fontos lenne tudni, hogy milyen boro tankot használnál a készülékben. Maradnál a szetthez adott porlasztós vagy építhetős boronál (bridge+tank)? MTL vagy inkább DL felhasználás lenne a cél vagy esetleg szűk DL?

Nagyon sok opció van egy ilyen eszköznél. Kicsit a borozás olyan mint egy kapudrog ami beránthat de meg is ijeszhet :smiley:

+info a B80-hoz, hogy a saját tankjain kívűl nem működik más boro kompatibilis tankkal

2 kedvelés

Szia,

Köszönöm a válaszod, olvastam őket, de ezek 1-1 vélemények, én most úgy kérném ki a véleményeket, hogy melyik a jobb és miért.
Egyenlőre biztosan a gyári boro tankot használnám, mindenképpen rba és igazából mtl és dl-re is nyitott vagyok bár talán az mtl-t jobban szeretem, de lehet dl is ha nem “zabálja” a liquidet.
Veszem észre, hogy nagyon sok az opció… nem is nagyon tudok dönteni közöttük, ezért is írtam ide, mert tényleg annyi féle-fajta van. :smiley:

2 kedvelés

Én anno nagyon belemerültem ebbe a világba és ár/érték arányban akkor a Pulse AIO.5 jó választás volt. Lelkes voltam és minden sz@rt kipróbáltam amit lehetett de végül alábbhagyott a lelkesedésem és felszámoltam mindent. Belefáradtam, hogy olyan pepecselős az egész borozás.

Részemről két tanácsot adnék neked:

  • megállsz az alapmodellnél és nem kisért a kisördög, hogy a létező összeg bridge-t/tankot/driptipet/oldallapot ki akard próbálni
  • nem állsz meg és egy szatyor pénzt ráköltesz a borora :smile: :smile: :smile:
4 kedvelés

B80-at tudtommal 3an használunk az aktív tagok közül. Az alapmodell nekünk megfelel. Én MTL/RDL-ben, @TheSoftParade1968 DL-ben, @SiD_SiDoCiOuS pedig porlasztóval használja.

4 kedvelés

Szia. @Balazs_Samu_Nagy - nak van Cthulhu AIO-ja, arról Ő tudna beszámolni.

Ha tehetek egy megjegyzést, mivel én teszteltem a Pulse V2-őt és fogalmam sincs, hogy másnál is elő jött e az általam tapasztalt hiba, hogy konkrétan szétesik a Boro, így én azt a helyedben nem biztos, hogy megvenném. Vagy max úgy, hogy előtte utána nézel Redditen is, hátha tényleg csak én kaptam rosszat, mert egyébként ízre szuper, de nem MTL-re van optimalizálva, hanem inkább RDL-re, amivel nem is lenne semmi baj, csak hát a Boro… Minden más szuper vele kapcsolatban, masszív készülék, könnyű a menüt kezelni és az akkuval is jól bánik, de azért mégiscsak a Boro lenne a legfontosabb, hogy az legyen csalódásmentes. Ezért én azt javaslom, hogy ezt azért gondold át. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem nagyon szeretném felvásárolni az egész piacot, egyet szeretnék ami működik és zseb-barát, az egész vapelésben egyetlen dolog irritál nagyon az pedig a kifolyt liquid… és ez pont zavar a Vandy Vape Pulse v2 esetében… attól félek, hogy a hajam kitépném tőle. A Cthulhu esetében kicsit sokallom a 100 eurót, nem látom, hogy bármivel többet tudna mint az olcsóbb verziók, cserébe még az ajtaja is lötyög ha jól tudom. A Lost Vape borojáról pedig furcsállom, hogy alig van review. :frowning:

3 kedvelés

Szia!
Nekem BB van és pár híd…nyakig leveses leszel bármit is csinálsz.

4 kedvelés

Köszönöm :hugs: el is hessegettem a gondolatot is :crazy_face:

5 kedvelés

Egy SKX BB-t és egy Limelight AIO-t használok megelégedéssel.
Limelight tankkal (itt ajánlották) még nem folyt meg.
Igaz ez kb 2 hónap tapasztalata.

4 kedvelés

Megmondom őszintén… a három felsorolt közül a B80 tetszik a legjobban…csak zavar, hogy alig van 1-2 review róla. :frowning:

Lehet pont azért, mert úgy működik ahogy kell.
Megtekered,összerakod, megtöltöd, belerakod, nem folyik, nem lötyög, összepasszol ahogy kell és elvárható.
Az ízek finomak, jók, a gőzképzés remek, bőséges, a mérete a modnak számomra zsebbarát.(van könnyebb-nehezebb modom is mint a B80)
Veszek is mégegyet, + 1 tankot tartalékba, ha üsszegyűlik a HC-n a rávaló pont. :saluting_face: :wink:

5 kedvelés

Olvastam a posztodat, megmondom őszintén nagyon tetszik kinézetre, viszont amiket olvastam/hallottam róla eléggé negatív, hiába a jó ár, ha ennyi baja van. :smiley:

2 kedvelés

Szerintem nem is annyira klasszikus megfolyásra gondolt hanem kondenz képződésre. Azért a kettő picit más. Újabban nálam ez utóbbi napi max 1perc törődést igényel. “Ezer” pozitív dolog mellett ez az 1 apróság meg eltörpül. Lehet a 90+% vg-s leves is közrejátszik mert előtte semmi kondenz nem volt.
Én a 3. megvételén agyalok :grin:…nem potyára

4 kedvelés

Az lesz a következő a kosárban.Valamelyik shop-ból.

2 kedvelés

Hát ezaz. :sweat_smile: A másik kettő sajnos még nem volt a kezemben, de ha választanom kéne akkor a másik kettő. :sweat_smile:

4 kedvelés

Ha gondolod elküldöm egy tesztre a B80-at. :saluting_face: :wink: :kissing_heart:
Hátha kerekedik belőle is egy remek cikk vagy írás a tolladból. :thinking: :face_with_peeking_eye:

5 kedvelés

Igen, köszi a helyesbítést, valóban arra gondoltam. Nem azzal van a problémám hogy naponta 2x ki kell törölnöm a belsejét, hanem, hogy a Pulse esetében pl. minden egy helyen van és akksitól kezdve minden IS liquides lesz. Háh! Kezdtek meggyőzni, hogy tényleg jó lehet :rofl:

ha már az én review-m használhatatlan :rofl: :imp:

2 kedvelés

jól van na, csak viccelődtem :rofl: …bár tény, jó hogy nem az írásból kell megélnem :rofl:

2 kedvelés