Boro készülék választás

Az alapján jutottam döntésre a B80-al kapcsolatban, szóval szerintem nem az.
Spongebob Squarepants Ok GIF

2 kedvelés

Látod én erre nem gondoltam.
A HC az a HealthCabin lenne? Megmondom őszintén kb. 4-5 éve ugyan azt a szettet használom minden gond nélkül így nem éreztem a késztetést, hogy cseréljem, csak most ez a fránya Boro őrület belevitt a rosszba…vagy a jóba… :smiley:
Nem témához tartozik ugyan, de érdekelne, hogy mire gondoltál pontok alatt, van valami kedvezményes rendszer?

Ha a kondenzről van szó, akkor az van, de nem vesz el egy percet se annak rendbetétele.

4 kedvelés

Az az igazság, hogy egy fillért nem szeretnék jelenleg adni a készüléken felül bármire is, arról szó sem lehet, hogy másik tankot vegyek még pluszba és a BB tankja nekem nem szimpatikus, szóval az olyanok kilőve.

Félreértés ne essék, nem ajánlottam, csak ezekről van tapasztalat. :grinning:
Ahogy @gangsta_gergo is írta, megállsz vagy tovább mész, Te döntöd el.

6 kedvelés

Szia Richard!

Sorolnám az objektív elönyeit:

  • Jó minőségű és erős anyagokból készül. Körbe aluminium, kicsi és könnyű is egyszerre. Nagyon kicsi és nagyon könnyű. Nem fogja elhúzni a zakód vállát… :wink:
  • Erős mágnesek. A betekintő ablakos oldalát sikerült egyszer figyelmetlenségből fejjel lefelé visszaraknom rá és vért izzattam mire sikerült visszaszednem a letakart “körömnyílás” nélkül. :muscle:
  • Jó software lakik benne. Egyszerű és pontos. Tc ill. VV és persze VW üzemmódban is megbízható. :sunglasses:

Sorolnám a szubjektív előnyeit:

  • A gyári tank kis kazánterével remek ízekkel hozza számomra az mtl érzést.
  • Baromira elegánsnak találom. Semmi cicoma és kikapcsolható a “disco fénye” is. :heart_eyes:
  • Egy újjabb Polipososos Cthulhu a gyűjteményemben. :octopus: :pinched_fingers: :grin:

Szubjektív kényelmetlenségek:

  • Kicseréltem a gyári driptipet olyanra, ami egybe van szerelve a leszorító gyűrűvel, így mivel sokat vagyok úton, szerszám nélkül is könnyen szétszerelhetem, bár a nyitáshoz egy 10 Ft-os is megteszi. :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

>>>

  • Sajnos sok Boro tartályra igaz, a levesbeöntő nyílás gumifülével nekem néha meggyűlik a bajom. Menet közben számomra nehézkes az újratöltés töltés. Volt már, hogy mellé ment, de igazából ez a kis nüansz betudható a vaksiságom és bénaságom rovására. :nerd_face:
  • Adapter és egy másik mod is kell az újraépítéshez, nyaralásnál ne felejtsd otthon! :wink:
7 kedvelés

Örömmel fogadnám! Köszönöm szépen kedvességed! :hugs:

3 kedvelés

Köszönöm a szuper összegzést!
Ezek szerint a csomagban nem jár hozzá olyan átalakító rúd amivel rá tudnám tenni az rba-t építéshez, ez viszont számomra elég nagy negatívum tekintve, hogy egy 100 dolcsis termékről van szó.
Illetve ha jól jött át az üzenet, akkor az ajtó nem lötyög, mint ahogy korábban valahol hallottam?! A drip tip ötlet az valóban nagyon hasznos!

2 kedvelés

Szívesen!

  • Lehet, hogy nem fogalmaztam jól. 510-es adapter van a csomagban és ennek a segítségével lehet befogatni a fejet az építéshez egy normál mod-on.

  • Szerintem az elsőszériás lötyögésen javítottak már. Az enyém annyira nem lötyög, hogy már kétszer letörte a műkörmöm… :grin:

5 kedvelés

Eltaláltad. :saluting_face:

4 kedvelés

Írok privát üzenetet.Csak NEKED!
Friends Love GIF

4 kedvelés

Van pontgyűjtő akció, 30 nap alatt 1680 pont, ha regisztráltál és naponta becsekkolsz. :saluting_face:

3 kedvelés

B80-hoz annyit, hogy porlasztós használattal kezdtem és még fogom is használni, ízvisszaadás jó. De megépítettem az építőst is, elég nehezen lehet elrontani. Íz itt is rendben van. Csak én egy lusta disznó vagyok, kényelemből porlasztózok.
Nekem kettő “problémám” van a készülékkel, az oldallap hamar kopik (pótolható), bár ez kevésbé érdekel, illetve az, hogy a drip tip választéka zsenge. Vagy a csutora, vagy a forgórészes szopóka :slight_smile:
A tesztben, melyet fent linkeltek benne van.
De, ár-érték arányban nekem tökéletesen hozza azt, amire számítottam, illetve amit olvastam róla, elvártam.
Én kezdetnek jó szívvel ajánlom.
Healthcabin-ról ~46 dodóért vettem meg (+ posta, de lehet pontot gyűjteni és azzal olcsósítani).

5 kedvelés

Szomorúan olvasom eme szavakat.
sad winnie the pooh GIF

7 kedvelés

Én támogatom a lusta disznókat, én is az vagyok :rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Én is, csak tagadom.
Sunday Pig GIF

7 kedvelés

Ha azzal vigasztalni tudlak, mivel mostanában dohányos ízeket is elkezdtem szívni, azokat MTL-ben (Bishop; Pandora) fogyasztom, na azokat mindig építgetem (mivel azokat másként nem is lehet) :slight_smile:

5 kedvelés

Ki szólított engem ? :rofl: de csak az építés :blush:

4 kedvelés

Ha leesett,veszek elő másikat ha nem érem el :grin:

3 kedvelés

Ott a pont! :100:

3 kedvelés