Bishop Mtl vagy Berserker B3?

Hát még legalább egy hónapig ne tegyék :rage:
Vagy egyesével keresek meg mindenkit, aki vett belőle :rofl:

Úristen, NE! :rofl:

De, fiam, de :rofl:

Most tényleg, miért is nem veszed meg a picot? :thinking:

1 kedvelés

Mer az olyan kis izés :rofl::rofl::rofl::rofl:

Hát ha egy foxpostba meg tunnám, tán meg is tenném :smiley:

Megvegyem neked? Egy gösserért odaadom. :sweat_smile:

Ez jó üzletnek tűnik. Mennyi is volt a Gösser? Mondjuk tuti olcsóbb mint egy Pico, szóval tényleg jó üzletnek tűnik :smiley:

Nem tudom, Balázs fizette. :rofl:

még nem vettél modot???:sweat_smile::sweat_smile:

Én jólképzett Jedi vagyok, felvértezve a legfontosabb tulajdonsággal :smiley:

2 kedvelés

mondjuk én 21700 ast akarok majd venni​:grinning::grin::sweat_smile:de te még nem döntöttél,illyeeett​:grinning:

2 kedvelés

Ő nem tudja mit akar, milyet, milyen színűt… Csak azt, hogy valami mod szerüt​:joy:

Nem, nem, ss legyen de mégse, kicsi, de nagy, drága, de olcsó, meg ilyenek. :grin:

De már megvan. Csak nem gondoltam, hogy ilyen hamar dűlőre jutok. Erre nem voltam felkészülve :sweat_smile:

Vakpinnel biztos csak az egyik oldal lötyi fogy ki a tankból?! :wink:

1 kedvelés

Én arra gondoltam, hogy csak az egyik orrlyukamon jön a gőz :sweat_smile:

Hát te még nem láttál hamar dűlőre jutást (nem, ez nem volt az). :grin:

1 kedvelés

Nem ismerem a Berserkert, de a Bishop az biztosan nem mellélövés szerintem. Nagyon könnyű építeni, szétszedni, nem szorul rá, hogy nehezen lehessen széttekerni. így belegondolva csak előnye van, nem vettem észre semmi negatívat. :slight_smile: A gyári dupla 1.2 pinnel kezdtem használni, minek babrálni, ami gyárilag jól össze van tervezve :slight_smile: .Azóta is azzal használom. Először szűknek tűnt, de aztán hozzászoktam vagy nől a tödőkapacitásom, fene tudja. Viszont úgy jó ahogy van gyárilag. Nekem bevált, jó kis cucc :slight_smile: Ez az elsődleges, ami biztosan nálam van egész nap :slight_smile:

6 kedvelés