Bishop Mtl vagy Berserker B3?

vaporismen van ss csak kicsit drága 52 + szállításért :smiley:

1 kedvelés


:grin::face_with_peeking_eye:

3 kedvelés

Szia ! Ripleyem van ,bishopot is szeretnék .kérdésem az lenne ,hogy a feltöltés nem maceráns ,mi a hátránya a tanknak?

1 kedvelés

Szia!
Szerintem az alsó feltöltés nem macerás, szokható hamar, hátrányt nem tapasztaltam, nekem nagyon bevált! Sok év alatt az egyik, ha nem a legjobb vétel volt! :wink:

2 kedvelés

Nem macerás. 2 dolog van, amihez hozzá kell szokni. Zsebkendő az egyik (én szeretem megtörölgetni a palást száját), hogy ne legyen likvides a kezem, ha csak 1-1 csepp is menekülni akarna. A másik pedig annyi, hogy alulról kell tölteni. Tehát ha modon szerelsz, akkor töltés után “ráfordítod” a modot…
Kb ennyi. Izben nincs ripleyvel összehasonlítási alapom. De én amúgy szeretem a bishopot. :slight_smile:

És 2vagy 4ml van neked ?

1 kedvelés

Azt megkérdezhetem, hogy hányas pinnel használod? Fura, de nekem az alapból benne levő 1.2est ki se cseréltem. Mert úgy volt jó. :slight_smile:

4est vettem. Ritkábban kell töltögetni, ha az ember kicsit jobban szipkodja. :smiley:

Nem cseréltem pint! Nekem így jó, nem is próbáltam másikkal!

1 kedvelés

Akkor nem vagyok egyedül. :slight_smile:
Pedig már pont agyaltam rajta hogy vajon cserélgessek? Próbaképpen…
De végül letettem róla. Ha így jó, minek piszkáljam…

És az hogy van? Mindkét oldalon 1.2-es, vagy az egyik oldalon vakpin a másikon meg az 1.2?

Nálam mindkét oldalon 1.2…
Vakpin a dobozában van. Lehetőség adott.

1 kedvelés

Beleszólok :shushing_face::grin:mindkettő 1.2
De van aki szűkebben szereti :rofl:

1 kedvelés

Csak azon filózok, hogy mi van ha csak az egyik oldalról kapja levegőt. Gondolom semmi :rofl:

Nem lesz meglepő a válaszom, nem hűlik annyira :joy:

2 kedvelés

Már vártalak druszám, hol bújkáltál eddig? :wink: :grinning:

Féloldalas lesz a gőz. :rofl:

Csendesen osontam :rofl::rofl::rofl:
Nekem a bskr pihen,igaz az a régebbi kiadása.
Jobb a bishop​:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Szinte már be vagyok sózva. De addig még modot is kell szereznem :rofl:

Addig-meddig azt is elkapkodják :rofl:

1 kedvelés