Bishop mtl rta

Kiváncsi lennék ilyen feltöltési mechanizmus mellett mennyi megy bele! A 4ml-be szerintem jó ha fel tudod tölteni 3,5-el!

2 kedvelés

Tamásunk tegnap tett fel pont erről megint videjót​:wink:

4 kedvelés

Sziasztok,

Én is beneveztem egy fekete darabra. Fekete színben találkoztatok már 1,4 vagy 1,6 afc-vel?

Szerk.: Kaptam választ a gyártó/forgalmazó support-tol. Csak ss színben létezik. :sob:

4 kedvelés

Sziasztok!

Bishop vásárlásán gondolkozom, de előtte lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni.
Nagyon sok kazánt kipróbáltam, de a legjobban a Geekvape Ammit MTL jött be. E mellé tervezem a Bishop vásárlását. A levegőzéséről tudtok infót adni? Az Ammit-ot eléggé ki lehet nyitni, ezt tudja a Bishop is? Illetve arra tipp, hogy most honnan érdemes beszerezni? Köszi előre is!

4 kedvelés

Szia András,

a tankot nem ismerem személyesen, de spanyoloknál van fekete és gunmetal:

9 júro a posta és köbö 1 hét.

Kicsit drágábban a cseheknél, de ott csak mailban lehet rendelni, viszont pár nap és van utánvét, ha kell:

https://www.vaporism.cz/atomizery-ambition-mods/ambition-mods-bishop-mtl-rta/

Franciáknál nincs, olaszoktól nem rendelek, mert 17 júró a sztenderd dhl szállítás.

4 kedvelés

Szia András! Rossz hírem van! Sajna a Bishopot nem lehet nyitni! Viszont lehet benne levegőzőket cserélni! Én a Vaporismról rendeltem nekem bőven sok az a levegőző ami jár hozzá, de lehet hozzá venni más méreteket. Ammittal nem tudom összehasonlítani mert nem lehet! Nálam Ammit MTL-be értékelhetetlen Bishop még meg van!:smiley: ügyes kis kazán! András készített róla videót, érdemes megnézni!

6 kedvelés

Ezen sorokat megerősítésként írom csupán. 2 évvel ezelőtt vettem meg a Bishopot, azóta rendületlenül csak ezt a kazánt használom. 3 üvegpalást törés után vettem hozzá egy fémháló szerű külsejű palástot, azóta ez a gond is megszűnt. A legeslegjobb kazán nekem.

5 kedvelés

Ezt jò hallani :hugs:
Az ok amièrt èn nem vettem ezt a tankot az o-gyürük àltal tartot deck section volt…ez mennyire megbìzhatò zsebben a tapasztalatod alapjàn?

3 kedvelés

Nekem zsebben sose volt vele problémám, pedig ott tartom folyamatosan. Előfordult, hogy leesett a kezemből, akkor a teteje lejött róla, de a léellátó lyukak olyan kicsik, hogy a liqiud sem folyt ki rajta. 2 év napi használat sem gyengítette meg az O gyűrűket, tökéletes a tömítése.

4 kedvelés

Köszi az infot…föleg igy a hosszùtàvù tapasztalatot :hugs:

3 kedvelés

Mai napon tettem szert egy makulátlan Bishop V2-re (Köszönöm @Janos_Groszeibl -nek az ajánlást, meg @Zoli76 -nak a biztatást).
Egyelőre el vagyok ájulva ettől a kazántól, végtelenül egyszerű megépíteni, nem folyik és remek ízvisszaadást produkál.
(Jött mellé amúgy kistestvérnek egy Pandora V2 is, mindkettő üzembe állt, de egyelőre a Bishop a kedvenc :slight_smile: )

8 kedvelés

Örülök,hogy tetszik én imádom…

6 kedvelés

Szervusz János ! :slightly_smiling_face:

Csatlakozom hozzád, már jó ideje csak a bishop van használatban nálam is meg a feleségemnél is. Csak nálam van pluszban egy ripley RDTA. abból meg csak a red astaire-t szívom. Könnyű építés minimális vatta, az agyon hype-olt hazai prémium RTA a fasorban sincs. egyszóval probléma mentes eltalált tankok.

9 kedvelés

Szia Atis! Jó kis tank, igaz még a 2 nem járt nálam. Én úgy vettem észre , hogy sajna amit én használok arra pont nem jó. Gyümire a legjobb, pont azokat az ízeket hozza le a tekerésről ami a gyümiket kiemeli. Desszerten nem próbáltam viszont desszert-dohányon a dohányt teljesen leszedi ill. a dohányos ízekről olyan ízösszetevőket vesz le ami nélkül az az íz nem az. Igaz ezen megállapításaim csak a Fev és Bishop kazánoknál igazolódtak. Nem releváns ezek fényében összehasonlítani bármely gyártó alsólevegőzésű kazánjával. Viszont Fev-et csak az vegyen akinek bejön a monumentális megjelenés. Mert másban nem tud többet mint a Bishop.

3 kedvelés

Más az 1-es és a 2-es nekem a 2-es jön be. A 2-es előhozza a dohány ízt.

3 kedvelés

Én valahogy nem vagyok kompatibilis ezekkel a gravitációs rtakkal, talán a fev műdödött eddig a legjobban, csak nem volt jó az ízvisszaadása, bishop, aer, moka, egyelőre nálam egyik sem lett kedvenc, igaz a mokat még csak egyszer építettem meg.

3 kedvelés

Én a fev nél úgy vettem észre hogy kicsit torzítja az ízeket.
A desszert dohányos aromákat kicsit édesiti a sima dohányoknál is máshogy adja az ízeket.
Számomra nem zavaró.
Igazából a TH ami nagyon jó ahogyan adja.
Ízre sem rossz.
Hát a mérete valóban nagy de mondjuk engem nem zavar.
A bishop 2-őt nem ismerem még de hamarosan kipróbálom. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igen, a th nagyon rendben volt, meg a gőz mennyisége is, nekem a bishop nem adta azt a gőzt amit szeretek.

4 kedvelés

Ha nem bírsz a mokával, szólj…:smile:

6 kedvelés

A hozzászólások,tapasztalatok alapján nagyon népszerű az első kiadás.
De vajon a 2. verzió, hoz -e annyival többet,hogy akinek első van,annak ,megérje befektetni a kettesbe is?

4 kedvelés