Bishop MTL RTA Club :)

Szia!
Örülök, hogy neked ennyire bejött. A magam részéről életem egyik legroszabbul elköltött 25 000 Forintja volt.
Először ízt nem tudtam belőle kicsikarni, aztán - mai napig nem értem hogyan - eltörtem a füstszínű palástot.
Próbáltam Ni80 28 ill. 30 ga-val. Kanthal A1 28 ga-val. 2 - es 2.5-ös magon, 3 féle vattával minden variációban. Mindíg mindenhogy égeti a vattát az egyik oldalon. A tekerés egyik oldalán még fehér, a másikon már szén. Teljesen random, hogy melyik oldal, már meg sem próbálom kutatni, hogy miért.
A klón By-Ka V9 - nek semmi baja jön, megy, dudál, megáll, működik. Imádom szétszedni, elmosni, összerakni, tekerni, piszkálni.
A szintén klón Dvarw mtl fl szintén. Ha egyszer sikerül a vattázás utána atombiztos.
Most van nálam kipróbálni egy eredeti Kayfun Lite 2019 24. Megtekerem 1.5-ös magon Kanthallal 1-1.2 ohm - között és teljesen jó. Annyira, hogy szerintem a Bishop ha még 2 hónapot rászánok sem közelíti meg.
Inkább adtam volna plusz 15 000 Forintot egy Lite - ért és élvezem.
Örülök, hogy van akinek tetszik. Én már nem kívánom. Jó ízeket ad de ha választani kell akkor inkább teszek még hozzá kis pénzt és vagy egy Dvarw fl vagy egy Lite.
Ne érts félre, nem vagyok egy sznob ktsg, de én mégegyszer nem fizetnék érte.

8 kedvelés