Beszéljünk a Lost Vape Centaurus B80-ról

Hamar meg is adta magát…6-8hónap alatt, napi 4-5 használat esetén

2 kedvelés

Én ilyent vettem elsőre 60ml-est majd most 120ml-est. Nekem tetszik ez a Chubby :grinning: Másikat nem próbáltam.

1 kedvelés


Működik benne rendesen.Íz/gőz rendben, az én igényeimhez legalábbis.
1 fordulattal többet kellett tekerni a menetes részen felül, mint a saját tankjánál de passzol, nem lötyög. :saluting_face: :wink:

8 kedvelés

Akkor a Vandy-be is esélyesebb, hogy passzolhat.:+1:

2 kedvelés

Amit találtam képeket, az alapján szerintem passzol majd. :face_with_peeking_eye: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem. A honlapon szerepel a leírásban a boro kompatibilitás. Ha nem jó, visszaküldöm.

4 kedvelés

Van az is.

3 kedvelés



Jól van az úgy!
Íze jó, 2,5 mag 7 menet ss clapton 0,9 ohm. 2-es air pinnel egy kicsit szellős. 1mm-es air pint a jövő héten kipróbálom.

10 kedvelés

Próbálj meg az AIOn minden légnyílást totál légmentesen elzárni…a B80-on ha nem ezt teszem nekem is kicsit szellősebb mint a tökéletes, a 2es afc-vel.
Persze előtte még az 1es afc-vel is tesztelheted.
Örülök, hogy müxik a Vandy-vel is.

2 kedvelés

Jah és napi 1x azért csekkold a kondenzt (1perc a kitörlése, ha van)…biztos ami biztos

3 kedvelés


Ezek a likak fixek. Nem elzárhatóak… Max purhabbal. Vagy leragasztom celluxal. De az nem túl elegáns megoldás.

6 kedvelés

Kicsit avétos az akksid, vagy ez direkt ilyen? :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

fekete szigszalag és jólvanazúgy :rofl: …akár belülre is teheted, akkor nem látszik, ha kívül zavar. :wink: …a plusz mtl feeling kárpótol
Vagy az 1es afc-s verzióra kíváncsi leszek…arról majd írsz

3 kedvelés

Új az még mindig! :grinning:

3 kedvelés

Kipróbáltam az 1 mm-es afc-t.
28 ga ss szálhuzal 2,25-ös mag 5 menet.
Homlokom behorpadt. Amúgy izre jó, értelemszerűen kevesebb gőz, th ok.
Ment vissza a 2-es afc claptonnal.
Aki szereti a nagyon szűk mtl-t annak ajánlom, mert amúgy jó kis tankocska ez.
Lehet, hogy fel kéne fúrni 1,5-re… vagy a 2-est szűkíteni picit, és odabaszna!

3 kedvelés

Vaaaaagy ss28ga 2es mag 7menet, 2es afc és ragszalaggal tömíteni az AIO légnyílásait…ahogy írtam :wink: és odab@sz az barkácsolás nélkül is :grin:

Na, örülök, hogy tetszik és bíztál bennem!.. gondolom már érted a rajongásom okát

Köszi az 1es afc tesztet​:+1:…erre a homlokhorpadásra számítottam én is, ezért halogattam

3 kedvelés

Megfogadtam, hogy nem lesz bankkártyánál nagyobb szettem…nem lóghat túl azon (drip tip nélkül)…se széltében, se hosszában. (vastagabb lehet​:grin:)
A B80 ilyen méretű…és nagyon kézre áll

5 kedvelés

Nem ragasztok… :grinning:
Anno a 17. század derekán még hőálló szilikoncsővel szűkítettem a tankokat, talán maradt belőle valahol… Ha meg nem, akkor jólvanazúgy.

Teljes mértékben.

2 kedvelés

és még annyi, hogy mint látod én 810es drip-tippel mtl-ezek…ezzel is “szentségtörök” :smiley: mint több más dologban is a vape terén. Aki mer az nyer(het)…kísérletezni kell.

1 kedvelés

Ha találsz a neten 3mm külső és 1.5mm belső átmérőjű szilikon tömlőt azt én is letesztelném. Egyelőre én pont ilyet nem találtam 30perc alatt

1 kedvelés