Beszéljünk a Lost Vape Centaurus B80-ról

Ha MTL a cél akkor leírtam részletesen mit és hogyan…az RDL/DL pedig nem lehet kérdés. HC-n 1hónap pontgyűjtéssel olcsón megvan…ha ráér addig és kitart a kíváncsiság is.

2 kedvelés

Már úton van. Nekem csak a tank kellett, aio-m van. Egy kék és egy fekete facelift utáni vandy vape.

4 kedvelés

Reméljük a Vandy AIO chip-je is adja úgy ahogy a B80, kompatibilis lesz a tank és megfelelően lehet szűkíteni a levegőt az AIOn (ha MTL a cél) Gondolom te teszteled majd az 1es afc-t is…nálam az elmaradt egyelőre mert szinte kizárt, hogy frankóbb lehetne számomra.
Sok sikert hozzá!

4 kedvelés

A chippel nem lesz gond, a levegőzés meg… szívástechnika (ezt a szót egybe kell írni? :thinking:) kérdése.

  • Hova mész?
  • Veszek szemüveget.
  • És utána?
  • Utána meglátom. :grinning:
4 kedvelés

Arra készülj, hogy legyen tűhegyű feltöltőflakonod. Én bojkottálom éppen a chubby gorilla flakonokat ezért ez a vastagabb “lefűrészelt csövü fecskendőtű” lett egyelőre az élhető megoldás. Ezen így még a 96%os VG is viszonylag könnyen átmegy… a 38mm-es gyári hosszán melós volt áttolni :smiley:

4 kedvelés

Szia! Utána néztél jó lesz a Vandybe?

1 kedvelés

Max a HC-s ár korrekt%-áért átveszem tőle (ha mégsem) de kívánom, hogy passzoljon hozzá.

2 kedvelés

Tesztek alapján más Boroba nem igazán passzol.

1 kedvelés

én nem teszteltem máshol…esetleg @TheSoftParade1968 bedobhatná a másik AIO-jába :thinking:

3 kedvelés

Attól függ milyen szituációban lesz leírva. :grimacing: :thinking: :rofl:

2 kedvelés

Mindjárt megnézem. Csak most értem ide.
Pulp Fiction Thinking GIF

1 kedvelés

Milyen vastag a tű! Mert én is vettem anno a patikában amilyen vastag csak volt náluk, de fel sem bírom vele szívni sem az aromát, sem a 30/70 alaplevet. :rofl: Igaz én nem vágtam le. :thinking:

2 kedvelés

Tuti 1 mm felett van a belső átmérő…

Ami nekem van tű, az rózsaszín.

1 kedvelés


Ebből a fajtából pl. tölthető simán, cseppmentesen. :saluting_face:

2 kedvelés

Passz, régen vettem, de jah kb 1mm…és tényleg csak ennyire lefűrészelve megy ezzel is

2 kedvelés

1111
18G az enyém és 21G a tiéd. Talán.

6 kedvelés

A fehéret nem szívesen érezném magamban, de az lehet a leghasználhatóbb :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mondjuk akkor is lefűrészelném…jobb az úgy

2 kedvelés

A Gorilla jellegű üvegekben azt nem szeretem, hogy dögkemény :grin:

3 kedvelés