Berskerker vattázás

2,5 magon hány menetet tekersz és nálad mennyi ohm van?

2 kedvelés

Üdv sok mindentől függ GA stb stb https://diy.vaperina.cc/tekerde/
hátha segít

Fu nem is tudom, már nem számolom kb érzésre megvan :sweat_smile: 1 ohm köré szoktam 28ga 6-7 tekerés lehet kb 30ga 4-5 , de lehet hülyeséget mondok. Addig csináltam míg egy ohm nem lett , azóta szemre kb ugyanakkorára :smiley:

1 kedvelés

Egy idő után már szemre méred :slight_smile:

2 kedvelés

5-6 tekerést szoktam kanthal 28 assal vapefly cotton clouds vattával. Nyáron miután vattáztam tettem a légbeömlőkhöz vattagátat ahogy @Vaperina_Kinga javasolta egy másik tanknál és nagyon bevált. Most hogy hűvösebb van már csak a vattaszál van. Betöltés után gyorsan rátekerem, fejre állítom kicsit aztán szívom mint állat :smiley: néhány csepp szokott kijönni aztán megáll és üresjáratig stabil.

úgy csinálom én is vattázás meg jó lett ahogy el magyaráztad felül tőltöm nem folyik egyáltalán.Tőltés után megfordítom biztos ami biztos valahol olvsatam hogy az is egy megoldás

Na kiràly :smiley: Sokàig ne tartsd fejre azért, én is elején csinàltam így, aztàn folyt a drip tip-ből, mondjuk én tuti túl sokàig tartottam úgy​:sweat_smile:

3 kedvelés

arra azért figyelek :smiley: Milyen likvidet használsz?

Bersibe dohàny, desszert dohàny, bàr még a keresgélésnél tartok ízekben. Régen próbàltam, nem volt jó, de amiket ma csinàlnak, az izlik. Ry4 félék, meg ami kicsit extrémebb, whiskey meg rum vanilia stb :sweat_smile: Most 60/40vg töblettel, de következő keverés 50/50 lesz, azt még úgy sem próbàltam ebből a tankból. 4-5 nikotinnal a 6-os is valamiért kapar nekem , pedig nagy bagós voltam. 4-5 között egyàltalàn nem csíp vagy kapar

1 kedvelés

Én is nagy bagós voltam rá adásul en tekertem sarga camel dohányt. 6 mg os szivok 60/40 de engem nem kapar. Jelenleg parliament van benne.probalt meg a tekerest lejjebb rakni a levegoztetohoz hát ha ugy jobb nem kaparna annyira

Szinte totàl lent van. Ott volt a baj szerintem, hogy jó 5mp-s slukkokat szoktam egyszerre, rádásul làncba, de mindegy így most okés.

Szóval megoldva a folyàs probléma akkor ? :slight_smile:

Jó lett :smiley: nincs folyás

2 kedvelés

Én újabban 3-as magra tekerem a Berserkert is. Vatta ~2mm-t túl lóg a gyűrűn, kicsit ritkítva, maga alá hajtva, nem keményre tömve. Így sose könnyezik, se töltés után, se máskor. Sok szerencsét :wink:
(a vatta 3mm-es, csak kicsit bénán sikerült a fotó)




5 kedvelés

Köszönöm!
Megmentedted a B3 becsületét a szememben! :wink:

1 kedvelés

Nagyon szívesen :grin:

1 kedvelés

Te amúgy mekkora levegőztetővel használod? :smiley:

1.2 a 2.5 mm magnál, 1.4 mm 3 mm magnál.

én a 0,8-ast használom 1,2 es nekem már eléggé levegős 1-es lenne a tökéletes nekem de szerintem nincs hozzá külön vagyis nem találtam sehol eddig

1 kedvelés

Csak a gyári szett van amit külön meg lehet venni, azt is csak egyszer láttam, de nem tudom melyik oldalon