Azt hiszem, eljött az építés ideje

“Lefaragsz” a vattacsíkból egy keveset és úgy már bele fog férni!

1 kedvelés

Pl: Bishop vagy Brunhilde nem jöhet szóba! Mindegyik nagy kapacitás könnyen építhető és folyásbiztos!

1 kedvelés

Nagyon köszönöm! Az Ares 2 felé nagyon hajlok. Ennek csupán annyi az oka, hogy Innokin és a Zlide nagyon bejött. Mivel az említett két tank közül egyikről sincs tapasztalatom, így józan paraszti ésszel ahogy írtam is, az Innokin felé hajlok inkább. Ettől függetlenül lehet, hogy még is csak a másikat rendelem majd meg. Nyaraláson majd alszok rá 1-2 ( talán józan :smiley: ) éjszakát, hogy akkor melyik legyen. :wink: Köszönöm a vattát, ha jól rémlik akkor ezt is láttam ott, ahonnan mindent rendelni akarok. Ebben az esetben, most nem szeretnék mindent máshonnan megrendelgetni. :slight_smile:

1 kedvelés

Én ebbe most akkor magadra hagynálak. Én nem szeretem szo*atni magam, csak ha nagyon muszály. :rofl:

2 kedvelés

Ares 2 népszerű tank, sokan szeretik, amit még érdemes megnézni az a vapefly galaxies.

1 kedvelés

Én se ragaszkodom hozzá. Nekem igazából tökmindegy. :slight_smile:

2 kedvelés

Pedgi állítólag a bishopot megvattázni faék egyszerűségű.

2 kedvelés

Szia András! Jó választás! Faék egyszerű tank! Nem nyúlsz mellé vele!

2 kedvelés

Teljesen igazad van, gondold át, és amelyik szimpatikus, azt rendeld meg!
Az Ares 2 és a 2 LE nem hibátlan tankok (ahogy András írta is), a mechanikai gond (kémény lazulása) egy kalapács és egy törülköző segítségével azonnal orvosolható, nálam nemrég jött elő ez a hiba.
Igen, a vatta is kapható az Aromaparadise-nál.
Ó ez kimaradt: a két Ares változat a különbség a gravírozás eltüntetése, levegőzés állítása, a driptip, és a build decken a csavarok kivitele. Kb ennyi.

3 kedvelés

A Brunhildet a tankolása miatt engedtem el. Nem annyira tetszetős számomra, minden más tetszett.

2 kedvelés

Azt meg lehet szokni! Az Ares 2-nél idővel sok mindent tolerálni kell!

2 kedvelés

1-2 hónapja te ajánlottad a Zlide tankot (Vaporesso GTX ONE gyári tank folyása miatt). Nem bántam meg, hogy végül vettem egy Zlide-ot. Akkor, most akár ismét figyelembe vehetném a vélyeményed, és akár megléphetném az Ares 2-őt. :slight_smile: Meglátjuk! :wink: De a tekeréssel kapcsolatban túl sok infót nem sikerült kapnom, hogy jó-e az amit esetleg kinéztem, vagy nem. A 2.5-es átmérő meg, hogy 0.7ohm-os mást nagyon nem értek. :slight_smile:

3 kedvelés

pl. Diy csomag szerintem ebben minden benne van: https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/6-1-Kiegeszitok/0/5/2723-Lvs-DIY-Mini-Tool-Kit-Narancs Milyen porlasztókat használsz a Zildebe? Ami bejön és tetszik?

1 kedvelés

A coilról szintén maximálisan szubjektív véleményt tudok írni: nem rajongok az MTL fused clapton huzalokért egyik MTL tankomban sem. Sima huzallal nekem jobban ízlik a dolog :upside_down_face:

1 kedvelés

A Zlide egy érdekes tank számomra. 0.48-as porival használtam. Semmi nem folyt ki a tankból tény, de ízre jóval szerényebb volt, mint pl a Vaporesso GTX ONE gyári tankja. Azt 0.8-as porival hajtottam. Az új kit Eleaf Istick Power 2 GTL tankkal, ezt is 0.8-as porival használom és ízre kb a Zlide tankkal tudnám összehasonlítani. 50/50 és 70% VG többletes alapokkal használtam őket. Ízre egyátalán nem volt különbség a három tank között, gőzbe természetesen a VG többletes jobbat nyújtott. A GTX tank az, amibe nagyon jól éreztem az ízeket a kezdetektől fogva. Jelenleg 7 ízt szívok, ebből 4db 50/50-el, 3 pedig 70/30-al lett fölöntve. Köszönöm a linket!

3 kedvelés

Igen, kinek a Pap, kinek a Pappné! :slight_smile: Én még most inkább az előre elkészített tekerést választom. Miért görcsöljek ezen is, ha már van aki megcsinálta helyettem. :slight_smile: Aztán később lehet én is más opciót választok majd. :slight_smile:

1 kedvelés

Nem látom értelmét a prebuild coilnak, pont azért építesz, hogy olyan legyen, ami neked tetszik. Ha kell egy menettel több vagy kevesebb, 0.5 maggal kisebb vagy nagyobb. Ráadásul ez egész processz legegyszerübb folyamata.

Vegyél 10m 28ga ss húzalt és kész, lehet tekerni, maga a folyamat kb. 8mp, nem ezen fog múlni a boldogságod, hidd el.

Kezdésnek meg inkább szálhúzalt használnék, mint claptont, ha már mtl a cél. Nagyobb eséllyel lesz siker a vége.

2 kedvelés

Nincs mit! Hát én a helyedbe biztos nem a kész tekerést választanám! Venném a 3alaphuzalt ss316 ,Ni80, Kanthalt 28Ga meg egy clapton huzalt és kísérletezgetnék! Hidd el pikk-pakk belejössz! És pillanatok alatt meg fogod találni azt a huzalt és azt a tekerést ami számodra megadja azt az élményt amit vársz! Ezért a vattán sem szabad spórolni! Ez mind csökkenti azt az élményt amit várnál!

2 kedvelés

Bárcsak tudnám érteni, mit írtál! :slight_smile: Viccet félretéve, talán ez a jövő. A személyreszabhatóság miatt mindenképpen egyetértek az általad leírtakkal. :wink: Most egyenlőre csak belekóstolok az építésbe, ezért meglépem a könnyebbik utata, az előretekert coillal. Havi több mint 50.000Ft-ot vertem el cigire, ezt az összeget inkább akkor elverem a vapelésre ( csak az asszony meg ne tudja :grinning: ), mert azt mondtam neki sokkal olcsóbb lesz! De, mindig akad valami, ez is kéne, meg az is kéne még. Gyakorlatilag még most majdnem ugyan ott vagyok árban, mint eddig. :man_shrugging: :rofl:

4 kedvelés

Igen, ezt meg tudom erősíteni, mert én mindig kicentizem. :laughing:

3 kedvelés