Asszonynak mtl rta

Majd tedd már ki, légyszi, hogy milyen egy akksis modokat nézel, mert nekem is kell majd újítanom, mert a Dvarw nem mutat jól egyik modomon sem :(, ezért van egy mod nélküli tankom, meg egy tank nélküli modom, amihez a Hellvape md rta-jat szeretném megrendelni.
Ez tényleg ördögi kör :imp::smiling_imp:

4 kedvelés

Szia Szilvi! Milyen árkategóriában keresgélsz 1akkus modot?

2 kedvelés

Kedves @Elek_Segits , 20 alatt és csak mtl felhasználó vagyok.
De még nem sűrgős, iskola kezdés és 3 gyerek szülinapja lesz, úgyhogy szeptember előtt nem veszek. Hagyok időt magamnak nézegelődni.

4 kedvelés

Kedves Szilvi! Van pár eszköz az biztos! De ebben az árszegmensben 1-2 készülék ami ajánlott lehet szerintem tudásban, méretben ezek: Eleaf Istick Pico 75W TC, GeekVape Aegis Solo 100W TC, Kizoku Techmod 80W TC. Mindhárom készülék 18650-es cellával üzemeltethető, elérhető 2-4 napos szállítással a környékről! Kínai oldalakon bele tudsz nyúlni komolyabb készülékekbe természetesen hosszabb szállítással ill. kompromisszumokkal!

2 kedvelés

Az általad felsorolt 3ból 2vel szemezek. A eleaffel és a kizokuval.
Eleaftőll a pico2 tetszik nagyon.

2 kedvelés

Bár még a pico 2 nem használtam, de az egy az nagyon megbizható kis készülék volt! Szerintem bármelyiket választod nem lősz mellé!

5 kedvelés

Köszi :slight_smile:

2 kedvelés

A Pico-n és a Pico 2-n nekem is mindig megakad a szemem​:slightly_smiling_face:Pl.ma is a 2-n​:joy:

2 kedvelés

Kizoku van is itt fent @anon40018559 -nak eladó nem?Vagy rosszul emlékszem?

4 kedvelés

@Vaperina_Kinga mostmármajd nekem is lehet ilyenem,ha szeretném​:wink:Bár felesleges modom nincs alá:joy:

2 kedvelés

Szia Beatrix! Igen ráadásul KIT-ben adja igaz 20 felett van, de jó vétel akinek tank is kell hozzá!

2 kedvelés

A tankom nekem megvan, ezért nem csábultam el :grin:

3 kedvelés

Gondoltam!

2 kedvelés

Várjál, még fogadok nem nézted az árát. :sweat_smile:

2 kedvelés

Én mechlyfe paramour-t rendeltem nemrég. EU raktárból szállítással együtt tizenhatezer párszáz Forint volt. Tudom ajánlani, 1 akksis SBS mod.

5 kedvelés

Miért?Mennyi?:see_no_evil:

1 kedvelés
2 kedvelés

Akár ékszernek is jó lehet! :grin:

4 kedvelés

szia pl az asmodus colossal is jó lehet 1 akksis mtl tankot rá kiváló az is régen volt olyan modom az asszonynak most pl beépített akksis van a vaporasso gtx one de rajta van egy kizoku limite mtl rta úgy tekerem neki meg azt tolja most jelenleg.:wink:

5 kedvelés

18ezer a legelérhetőbb webshopban jelenleg.

2 kedvelés