Aspire Neeko

Bersi V2 van jelenleg is, de nem a mini, hanem a sima. Azt a tankot is imádom. :blush: Szerintem a Neeko valamivel tisztább ízeket hoz, mert a Bersi jobban kokszolódik a szűkebb levegőzése miatt. De tényleg nem sok a különbség. A Neeko 2mm-re szűkítve is levegősebb mint a Bersi a szintúgy 2mm-ével. A Bersi csak 1 oldalról kapja a levegőt, míg a Neeko 4 oldalról, ez ezért van. De be lehet hangolni úgy, mint amilyen a Bersi, csak akkor a 1.5-ös vagy az 1.2-es AFC kell majd. Bár ez csak elmélet, még nem próbáltam. De ha igazam van, akkor ugyanúgy fog majd kokszolódni abban az esetben. :slightly_smiling_face: Mindenesetre mindkét tank jó választás. :blush: Annyi, hogy a Berserkert valszeg sűrűbben kell majd újratekerni. :thinking:

Szerk.: Ares 2 nem volt, az szűk nekem. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Kezdem azt hinni, hogy ez a tank ilyen hangulatalapon működik.
Múltkor egy rohadt napon keresztül próbáltam letekerni a decket, próbáltam mindenfélét (nyilván anélkül, hogy sérülne, túl szép :pleading_face: ), semmi. Másnap reggel gond nélkül lejött.
HOGYSZEDJEMLE :DDD Ez a hozzáadott gumiszar pont annyit ér, fogóval nem nagyon merem, és amúgy is hamarabb nyílik a teteje, minthogy lejönne az alja. miéééért

Szerk. hiszti off, lejött :rofl:

6 kedvelés

Nekem az üveg nem jött le. De leszedtem… :grin:

1 kedvelés

…úgy 1 óra elteltével megindult. :sweat_smile:

2 kedvelés

Igazi csajos tank van, hogy könnyen adja magát van ,hogy nem :rofl:

6 kedvelés

Rossz kedve volt. Így már érthető. :joy:

1 kedvelés

Sokat segít ha nedvesen van tartva(az o ring) :slightly_smiling_face:

Igen, az megszokott módszer nálam is. Csak a legelső szétszedés volt ilyen “mufurc” mostmár megy minden szinte magától. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszi ,szépen :slight_smile:
Igen Ares 2-n meglepödtem én is mennyire szűken szereti.
Neeko hát jah hamarosan én is boldog tulajdonosa leszek :smiley:

2 kedvelés

2 napja vagyok tulajdonosa, tesztelem.
Nálam már megszokott mtl coilt tettem bele.
7 menet hézagosan, 2.5es mag, ni80 28ga, titanium fiber.
1.5mm afc-t tettem bele de kicsit, gondolom az alulról sok levegő miatt picit levegősebb mint gondoltam. Ha kifogy kipróbálom szerintem az 1.2mm afc-vel is.
Végre egy kazán ami kezd a nyomába érni talán izvisszaadásban a nálam már etalon kayfun lite (klón) kazánomhoz. :slight_smile:
Szőrcsögés mint az előttem szóloknál is, nálam is jelenség volt annak tudatában hogy nem folyik mert felső afc miatt van amit nyilván tőletek tudok :wink: úgy gondoltam nem zavar, de mégis zavaró tényező.
Kivettem a felső afc-t és tényleg megszűnt a szörcsögés.
Következő setup alul 1.2mm afc felül 2es vagy 2.5es afc úgy a kettő különbségéből adódóan hátha nem fog szörcsögni.
Mindenek ellenére szerintem nagyon finom kis tank, és ha akarom olyan th-s, hogy kiszakitja a torkom a helyéről, amit szeretek :slight_smile:

8 kedvelés

Az AFC-kkel majd én is bűvészkedek még, de lehet nem is kell nekem felülre. :thinking:

3 kedvelés

Na, 3. vattázásra sikerült szörcsögésmentesre építeni. Igaz még így is nagyon zajos a kicsike.

Most alul-felül 2-es afc van, lehet ez nekem így picit sok, majd még játszok vele, csakhát ugye ahhoz teljesen újra kell építeni, na majd a következő alkalommal…

6 kedvelés

a neekot 6 menettel csináltam 2,5 magon ni80 28ga coilal és titanium fiber vatta lett bele téve meglátjuk mit produkál.Ja és felül alul is a 1,5 afc van benne.:blush::wink:


6 kedvelés

0,89 ohm lett nem rossz ez sem lehet jobb mint a trio szerintem.A 1.5 afc kell pont jo mtl nekem mert ha az 1,2 raktam volna bele szerintem az már nekem nagyon szűk lett volna.Ízre jóféle nekem nem pattog nem szörcsög elsőre.Jól is néz ki ezen a modon​:blush::wink:

7 kedvelés

Gratulálok, használd egészséggel. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

köszi köszi​:blush::wink:

Ha az ezüst purityt meguntad, adok helyette egy feketét. :rofl: Csakhogy legyen tesója. :grinning:

2 kedvelés

nem kell már fekete​:sweat_smile::joy:már van fekete tankom de szerintem 1 tartok meg a neekot a trio fog menni​:blush::wink:

2 kedvelés

most még arra kell rá jönnöm,hogy miért szörcsög mert elsőre nem de 1 nap után szörcsög nekem is,ja meg a szipkán keresztül ki rázom a felesleges levest belőlle​:blush::wink:de lehet sok lesz a vatta ahogyan építettem elsőre.Holnap újra építem​:grin:

1 kedvelés

Töltés után én fejre forditom a levegőzőt körbe tekerem Pzs.-vel és belefújok…

3 kedvelés