Aspire Neeko

Sziasztok. :blush:
Korábban már nagyon megtetszett a Neeko és mivel sikerült eladni a Brüncit megrendeltem. Valóban egy minőségi (vagyis drágább) tank érzetét kelti. Egyenlőre csak nézegetem. :heart_eyes: Később jövök az építéssel. Ha hozzászámolom azt, amit kaptam, idénre ennyi elég volt. :blush: Sőt… Talán betart jövő karácsonyig is. :heart:


22 kedvelés

Kíváncsian várom az épitgetést, véleményt a tankról.
Kb Fél év lehiggadás után újra “kikéne” próbálnom pár tankot :sweat_smile:
És az is közte van, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok :smiley:

1 kedvelés

várom majd a véleményed :slight_smile:

2 kedvelés

Jaj de imádom ezt a tankot :))) kicsit meg kellett birizgálnom a vattát, hogy hidegben is rendesen működjön (néha rá kellett nyitnom). Remélem, neked is tetszeni fog! :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Meg is érkeztem. :slightly_smiling_face:
Ez a tank nagyon sokrétű és nagyon szép is. :heart_eyes: Az AFC-k segítségével (hivatalos infó szerint) összesen 49 variációban lehet variálni a levegőzést, a nagyon szűk MTL-től a szűk DL-ig. Gyárilag alapból a 2mm-es AFC van benne, de mindegyikre rá van írva mekkora.

0.8, 1, 1.2, 1.5, 2, 2.5mm-esek közül lehet válogatni. :arrow_down:

Magasak a bekötőoszlopok ezért a TH-val is lehet játszani. És még az MTL clapton-nak is van helye a csavarfej alatt.

A vattának nincs sok hely, ezért az “alap” MTL setupot tettem bele. 2-es magon 6 menet, hézagosan. Ennyi vattának pont van hely, ha nagyobb magra tekerve több vatta kéne, lehet trimmelni kellene a vattát.

Bajonett záras, egy nagyon kis fordítás és már lenn is van a top cap teteje.

Végül a KTS Black-et kóstoltam ebből. Először kóstoltam ezt az s’n’v-t, a félreértés elkerülése végett, azért van ebben a flakonban, mert a gyári chubby flakon berepedt.

Összességében:
Ez valami álom! :heart_eyes: Isteni ízek vannak benne, hatalmas gőzök kíséretében! Igen, hajlamos szürcsögni! Nálam is jelentkezett a szürcsögés. A vattának teljesen és maradéktalanul fednie kell az etetőnyílást. A mentolos vegyes gyümis KTS-ben egyáltalán nem tolakodó a mentol, az ízeket csodásan ki lehet érezni belőle. Frenetikus! :smiling_face_with_three_hearts:

17 kedvelés

A 2,5-es magot bőven megbírja, viszont a 3-as már tényleg sok neki. Egy egész napot áldoztam a megfelelő tekerésre (irigyellek, hogy neked ilyen gyorsan sikerült :sweat_smile: ), minden szirszart kipróbáltam, mire sikerült :smiley:

4 kedvelés

Kezd egyre szimpatikusabbá válni ez a tank​:heart_eyes: pont ilyet keresek én is, ami egészen a szűk dl-ig megy. Már arra jöttem rá, hogy nekem ízenként is változik a tank levegő beállítása :blush:

7 kedvelés

2.5-re fogom legközelebb, valóban igényli. Jelenleg kellett még vattát hozzátennem, hogy ne szürcsögjön. Általában elsőre sikerülni szokott minden, bár most nem, mert szürcsögött ám mintha muszáj volna. :smiley:

7 kedvelés

Lepróbáltam az AFC-ket még tekerés előtt, valóban elég bitang szűk DL tud lenni. :slight_smile:

4 kedvelés

Nem adod el?:wink::joy::joy:

3 kedvelés

Használd egészséggel :heart:

Hahó! Ha valaki kedvet kapott hozzá e remek beszámoló után, nálam még mindig van egy black eladósorban! :wink:

3 kedvelés

No No No GIF

1 kedvelés

“De miééért”?:joy:

2 kedvelés

Sajnálom Drágám, túl jó ahhoz, hogy eladjam. :blush:

1 kedvelés

Nekem még nem az igazi, szörcsög, most a két kettest raktam bele, de lehet a felső afc-t ki fogom venni, hogy több legyen a gőz. Igaz most annyi setup van előttem, hogy nem sürgős újratekerni.

4 kedvelés

Most nekem is megint szörcsög, pedig vagy 1 órán át jó volt minden. Lesz ezzel mit pamacsolni. :grin:

4 kedvelés

Na, akkor nem csak én vagyok béna :rofl: :rofl: :rofl:

Az elején kivettem a felső afct és mintha úgy nem csinálta volna, de lehet rosszul emlékszem.

3 kedvelés

Ha leürül megpróbálom, csak 49 variáns van erre a tankra. :joy:

3 kedvelés

Ha megvan a tuti, jöhet :+1: :rofl:

2 kedvelés