DotMod DotMTL

Sziasztok megint… :blush::heart:

Sikerült megtekerni az ajcsimat. :blush: A DotMTL egy single clamp deck-es RTA, ami lehetővé teszi nemcsak a könnyebb építést, de a vastagabb huzalok problémamentes lefogatását is. Íme a clamp deck. :slightly_smiling_face:


Valamennyire talán látszik a két levegőbeömlő. Ehhez társul két fajta levegőállítási lehetőség. Amelyik közepén, a tekercs alatt helyezkedik el az egy autentikus, szűk (bár nem túlzottan) MTL felhasználást biztosít. A másik, ahonnan oldalról kapja a coil a levegőt az egy tág MTL-nek felel meg. Nem szűk DL, még az alatti sávban helyezkedik el élményben.

MTL claptonnal próbálkoztam legelőször, mivel sok helyütt azzal javasolják. A pozícionálás úgyhiszem tökéletes lett, ez használat közben is bebizonyosodott. Tökéletes a levegőzése. :blush:

Majd jött a vattázás. Ide nem árt majd valami tömzsibb vagy több vatta, mert bevallom őszintén, megkönnyezett a tank is. Biztos azért, mert én lettem a gazdája. :smiling_face_with_three_hearts: Egyébként azért volt, mert teljesen tele töltöttem, megszokásból. De itt ez nem játszik. Majd ügyelek rá. :slightly_smiling_face:

Majd meglocsoltam, és összeraktam. :slightly_smiling_face:

Ez a tank nagyon különleges darab. Ugyanis a megszokottól eltérően kell összerakni. Épp fordítva, mint bármely más tankot. :slightly_smiling_face:

Előbb a kémény…

Majd a palást…

Végül a drip tip, de mielőtt ezt rátettem megtöltöttem liquiddel. Ugyanis ez is felültöltős, csak a kémény mellett kell befolyatni miután levettem a drip tipet…

Mindig is lenyűgözött ez a tank. Igazi különlegesség. Nem mindennapi megoldásokkal. :blush: Van egy kis TH benne, de be lehetne úgy állítani, hogy ne legyen. Ezzel csak arra célzok, hogy ez az MTL felhasználás keretein belül nagyon sokrétű tank. Ízre nagyon patent, gőzre is jó. Bár nem túl sok, ugyanis MTL claptonnal melegszik a drip tip ezért hamarabb ér véget egy slukk, de ennek fényében is jónak mondható a gőzmennyiség. A második tekerés szálhuzalból lesz, azzal remélhetőleg nem lesz melegedés.

Az alkalom pedig megkívánta, hogy belekóstoljak a “villamosos” s’n’v-be. Úgy hiszem, még pihentetem majd… :blush:

Az egyetlen negatívum, hogy nem lehet teljesen elzárni a levegőzést, egy kevés be tud szökni, de ez sem jelent gondot. A vattázásom átment a vizsgán. :blush:

19 kedvelés

Szia na MIA :slight_smile: egyre lejjebb rombolod mindig azt hogy én DL frakciós vagyok . És mindig látom az mtl es válaszaid és most már szinte 100% hogy én is vissza kullogok egy kicsit MTL ez eni egy modom eladása után. De addig is kedves Kinga ne rombold már tovább a dl es Img emet ) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

5 kedvelés

szuper kis tank, használ egészséggel ! nagyon szuperek a srácok :slight_smile:

6 kedvelés

Ha ennyit számít akkor veszek egy DL tankot majd és arról is áradozok kicsit :blush:

1 kedvelés

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: Engem is lenyűgözött és mélységesen meghatott amit tettek. Alig fogom fel. :heart_eyes:

5 kedvelés

A villamosnak úgy tapasztaltam kell legalább 3 hét mire megérkezik, de olyan 4 hét után lesz az igazi :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Abszolút egyet értek :slightly_smiling_face:

2 kedvelés