Örülés van 😁

Sziasztok. Fúúú, de kíváncsi vagyok, milyen lesz

5 kedvelés

Gratulálok!
Majd mond el mílyen ha gondolod…

1 kedvelés

Sziasztok. Köszönöm.
Hát nem is tudom hol kezdjem. Szerintem egyszerűen fantasztikus tank. Levegőzés terén tele van lehetőségekkel, mivel az airpineknek köszönhetően a tág dl-től egészen a szűk mtl-ig lehet állítani. 24 órámba telt mire kiokoskodtam, hogy nekem a levegőzése hol volna a legjobb. Jelenleg a levegőcsap 2 felében 1,8 és 1,5 pinek vannak (ez tűnik eddig a legjobbnak). A tekerés ni80 28ga 7menet 2,5 magon. Tvgc oroshi nevű liquiddel gőzölök :slightly_smiling_face: szerintem parádés ízeket hoz ki a folyadékból. Azért ízeket írtam, mert a levegőáramlástól függ, hogy éppen dohányosabb vagy almásabb, esetleg a két íz keverékét érzed, ízleled. Sikerült úgy is belőni, mintha beszíváskor beleharapnék a zöldalmába, benntartva érzem a héjját, aztán a lédús gyümölcshúst, amit aztán a dohányos íz zár a gőz kiengedésekor. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire aprólékosan, igazán lehet érezni ilyen ízeket, de ennél a tanknál sikerült :slightly_smiling_face: Muszáj lesz beszereznek fused clapton huzalt vagy kész coilt, mert tudnom kell azzal is, hogy milyen :roll_eyes::grin: Mindenképp megér ez a tank egy ajtócsapkodást :joy: (Bocsi a hosszúra nyúlt szövegelésért)

14 kedvelés

:rofl: :joy: :grin: :+1:

2 kedvelés

Úgy gondoltam ma is írok egy-két próbálkozást a tankkal.
A szűkebb haranggal az alap tekerésemből indultam ki, ami ni80 6-7 menet hézagosan 2,5-es magon (a 7 menet talán kicsit jobb). A vatta bp mods volt, ezt lecseréltem a coil masteros mujira, mert valahogy ebbe a tankba nekem nem vált be a bp-és. Olyan volt, mintha beledagadt volna, de az is lehet, hogy csak összeesett a vatta, és így kicsit nehezebb volt szívni az 1,8-1,5-es pinekkel. Ugyanez volt a 2-es pinnel is (a párom szereti az ilyen levegősebb setupot, ezért lett ezzel is egy próba). Szóval eddig a muji jobb választásnak tűnik nekem. Ezután kipróbáltam kanthal huzallal is ugyanezekkel a paraméterekkel, de abban is jobb volt a muji. Beleszagoltam kicsit a dl-be, de csak a próba miatt. Kanthal 24ga hézagos 5 menet 3-as magon, ami 0,56 ohomot hozott. Levegőző hozzá a 4mm-es volt. A watt szuper kevés volt 18-19, mert efelett már égetett. Mivel nem vagyok és nem is leszek soha dl-es, ezt a vonalat el is engedem. Ma rendeltem ni80 és kanthal fused clapton előretekert coilokat, és van itthon demon killer vatta, szóval ezekkel lesz még pár próba :slightly_smiling_face:
Valamelyik bemutató videóban mondták, hogy puzzle tank. Találó :slightly_smiling_face:

4 kedvelés