Nikko-nikko-niiii, azaz ím az új szett

Íme életem első Black Fridayes áldozata :smiley: Én tankot akartam venni elsősorban, a férjem viszont már hónapok óta nyüszög, hogy vegyek új modot is (úgy tűnik, a Paranormal nem tűri, ha nem selyemkesztyűben fogdossák), úgyhogy beújítottam egy szettet.

A Neeko ízén még dolgozni kell (jobb híján szétkaptam egy SS claptont szálhuzalnak), de a Thelemát már most imádom, iszonyú elegáns mod így full feketében.

@Ispy -nek köszönöm a segítséget, remélem, egyikőnk tankja sem kerül eladósorba :stuck_out_tongue:

14 kedvelés

Még esélyes…de örülök hogy tetszik. :smiley:

2 kedvelés

A KTS Faithtel próbáltam ki, hát nem voltam elragadtatva… :roll_eyes: aztán bekevertem egy jó kis TF Milk and Honey-t, és azzal már jóság - bár tudom, hogy ebből még többet is lehet majd kihozni, ha nemcsak ez a sufnihuzalom lesz :smiley:

3 kedvelés

Update: azért ez a gányolt huzal egyáltalán nem az igazi, viszont a közelben sehol sem találom azt, ami nekem kéne (mert az MTL vonal magasról le van tojva. All hail DL, shake and vape, öklömnyi claptonok!) Rendeltem gyorsan, amíg ide nem ér, addig marad a Brünhilde. Meh…

Viszont a Thelemával vigyázzatok, még tövig vágott körömmel is gond nélkül és javíthatatlanul meg lehet karcolni a kijelző üvegét. Rettegek belegondolni abba, mi lesz, ha zsebre teszem… márpedig ezt nem fogja megúszni. :smiley: A Quest chip viszont fasza, nem érzek jelentős változást. Cserébe olyan bivaly gombokat raktak rá, hogy szerintem jelentős izmosodást fogok elérni alkarban.

Szerk. 1. úgy tűnik, hogy a firmware komolyabb szétszedés és műszaki ismeretek nélkül nem frissíthető, ez azért hiper dislike, tekintetbe véve, hogy az akkuidőt nem érzem olyan egyelőre olyan hosszúnak, mint a DNA chip esetén.

ezt a kommentet fogom frissítgetni, ha valaki Thelemára vagy Neekóra adná a fejét, hogy kb. tudja, mire számítson. ^^

4 kedvelés

A Gandalf Liquid-en láttam olcsó SS-t ha az kell. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Rendeltem eliquid.vg-ről (vagy mi a neve), csúszott onnan mellé más is, hogy túléljem az ünnepeket. :grin: de pár napja néztem Gandalfékat is, szimpi oldal, ha aroma kell, szétnézek majd ott is, köszi ^^

1 kedvelés
  1. vattázásra már nem szörcsög, meg íze is van, juhé. :grin:

De ez az etető akkor sem tetszik, alig fér el benne a vatta, pedig még le is szedtem a végéről egy kicsit (kifésültem). Az a mázlija ennek a tanknak, hogy tetszik egyébként, már a Duna alján pihenne a halakkal…

4 kedvelés

Igen, tényleg nagyon pici… Merlinnel meg Amittal megszoktam ezt a fajta etetőt, csak nem úgy, hogy ennyire miniatűr :DDD ebbe konkrétan vattagátat se tudsz rakni, ha elszúrod. Várom a huzalomat, hogy végre én is fullba nyomhassam a kísérletezést :slight_smile: 4,5 m csak elég lesz. :smiley:

2 kedvelés

Jelentem, a Neeko sikerrel megszelídítve! :slight_smile: mondjuk az tény, hogy ma likvid-, huzal-, és vattatemetősdit játszottam, mire összejött, de na, a lényeg, hogy kisebb-nagyobb megszakításokkal egy nap alatt rájöttem a nyitjára.

Olyan jó megint ízeket érezni!!! :smiling_face_with_three_hearts:

Iszonyú jó javaslat volt ez a tank, nem győzök elég hálás lenni. :blush:

2 kedvelés

Kezdésnek elég lesz, ha elmondod mire jöttél rá. A többit majd utánna megbeszéljük. :sweat_smile:

3 kedvelés

:smiley:

Alulra 2-es AFC, fölülre semmi (azt egy kicsit amúgy is indokolatlannak tartom).
2,5-es átmérőre 7/8 tekerés SS-ből, ahogy írtad te is nekem, ez kb 1 mm-re van a levegőzőtől.
Vattának Super Sorbot használok, az ebbe nekem PONT jó (bár lehet, hogy a kövinél egy hangyapücülőnyit leveszek belőle – most néha kicsit rá kell nyitnom, de lehet, hogy csak megkuszkuszálnom kell jobban), bédugom. Utána a legvékonyabb csavarhúzómmal kívülről a lébeömlőnél nekiszorongatom a vattát a decknek (ezt ebből a videóból lestem el, iszonyatosan sokat pofázik az úr, tekerj 18:30 környékére: https://youtu.be/fBU6EplLpVs), hogy így megjelöljem, hol kell elvágni. Így kb. ugyanolyan hosszú lesz, mintha a deck mentén vágnám el, de ezt most pontosabbnak és jobbnak érzem. Majd dobpergés levágom a resztlit. :smiley:
Eztán a végeit kiborzolom, csipesszel befordítom a lukba, a vékony csavarhúzóval és a csipesszel letömködöm lazán a lébeömlő legaljára. Csipesszel oldaról és fölülről is megtoszkodom kicsit, hogy kellően laza legyen.

És igazából ennyi. Ez így most működik. :smiley:

2 kedvelés

Szia a karcolások ellen kiváló telefonos Üvegfólia tudom viccesen hangzik de nálam működik. Inkább mint egy karcos kijelző…

2 kedvelés

Köszi, ezt ki fogom próbálni :slight_smile:

1 kedvelés