Aspire Neeko

Mindenképp. :blush:

1 kedvelés

Valahol irtam de le írom megint hátha…ezta tankot én úgy vattázom,hogy a tank szélleségén túl 2mm-rel vágom el a vattát nem ritkitom

5 kedvelés

2napos tekerés a vatta íve fontos

8 kedvelés

inkább széles de szük a nyilás igen a ByKa jobb :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A Trio is 3 furattal van megoldva, csak ott meg a vájat mélysége miatt van, hogy néha betódul egy kis liquid a kazantérbe. A szélességben igazad van. Az lesz a kulcs és úgy ahogy Jani írta. :blush:

5 kedvelés

Kivanom hogy a zq es az aspire kollaboraljon egy tank erejeig ,ami izzad meg szorcsog orrba-szajba.Nezzen ki baromi jol es vegye mindenki itt.Egesz hetvegere meglenne az olvasnivalo hogy ki-hogyan bajlodik vele​:rofl:

8 kedvelés

Direkt raktam 2es magra, mert a Trio is isteni vele, de itt más a szitu, igaza lesz Andrásnak és Janinak, meg Barbinak. :joy: Széles, kell egy pufferes vattázás, no meg a 2.5ös mag. :blush:

5 kedvelés

Igen 2.5mag alsó afc.az 2mm-es a felső szűkebb ez az én össze állitásom… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Tankjaim kozul en mar csak a hildat tekerem kettofelesre,de neha csak belerakom a kettes magot hatha nem fog horogni :grin:

1 kedvelés

Úgy lesz! :blush: Annyi különbséggel, hogy fenn is 2esre hagyom. Jól elcsesztem ezek szerint. :grin:

2 kedvelés

én is úgy csináltam előszőr mint te… :slightly_smiling_face:

És most mennyi az ára?:wink:
De tudod van a karácsonyi ajcsi poszt is​:wink::joy::kissing_heart:

1 kedvelés

Fölülről én kivettem, alul 2-es van – most ipeg nem szörcsög-pattog és finom is. Könnyű elkurjantani a vattázását amúgy, mert vagy szörcsög (de azt is ilyen furán, ahogy @Ispy is írta egyszer… mintha megfolyni akarna, de nem folyik, sőt, igazából kevesebb gőzt is ad :rofl: szóval az abszolút furi), vagy rá kell nyitogatni, ami idegesítő. Mindenképp jól ki kell fésülgetni a végét (mert ha nem, akkor nem eszi a lötyit), és utána az etetőben még meg szoktam toszkodni (nekem van, hogy harmadjára jön össze jól, de nem vattázom újra, csak valami hegyes genyával nekiesek és rááárrgh, és akkor jó lesz. Érted te, na :smiley: )

(Ígérem, egyszer leszokok az indokolatlan mennyiségű zárójel-használatról… De az nem most lesz)

4 kedvelés

Mielőtt írtál volna már tudtam mit akarsz mondani. :sunglasses: Értem hát. :heart::grin:

(nem köll leszokni, a mellékes megjegyzés is fontos​:slightly_smiling_face:)

4 kedvelés

Szia. Én csak 1 dolgot vettem észre azonnal, mindjárt mutatom is képen:


Annyira le kellett nyomni, hogy a tekerés tetejével vannak egy szintben a tartó bakok. Pontosan ezért nem boldogultam én a By-ka tankommal, mert ott is a helyzet ugyanez. Látszik, azért, hogy neked már van benne gyakorlatod, mert elsőre, gondolkodás nélkül így építetted. Én meg hozzá voltam szokva, hogy beteszek mindent egyenesen, viszont a csavarok meghúzása után már hiába nyomkodom le, ennyit nem lehet utólag, csak előre megtervezve hajlítani rajta. A kis törpébe pont az a jó, semmit nem kell semerre görbíteni, azért nem tudtam még elrontani. Nálam akkor szörcsög a By-ka, ha túltöltöm. A léelzárást nem fogom tudni megszokni, de ha nem öntöm túl, akkor a fedél nem préseli bele a levet az aljába. Na meg a vattát a videókban látott módon kell csipesszel ledugni, nem is tudom, mi volna, ha nem lenne a kerámia csipeszem? Nekem a gyerek akkor adta, mikor a Siren összeszorult, és fogóval eltörtem az üvegpalástot. Bár az a piros műanyag nyele már 3 helyen eltört. Nem is tudom, nálad fém nyéllel láttam olyan csipeszt, gondolkodtam már, hogy apám bélyeggyűjtő csipeszére csavarozzam át a kerámia hegyeket, akkor jó lenne -e?

1 kedvelés

Szia Ferenc. :slightly_smiling_face:
Ha nagyon fent van TH-s lesz. Ennek tudatában már nyomom is lefelé. Mivel magasak az oszlopok ezért eleve TH-s lesz, ha nem figyelek erre. Ezért is írtam, hogy sokrétű tank ez. Minden igényt kielégít.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Reggel piszkáltam sokáig, próbálgattam mindent. A végeredmény az lett, hogy a felső AFC begyűjti a kondenz folyadékot. Ha nincs benne, nincs szürcsögés! Ezért volt az a jelenség is, hogy annyira szürvsög, mintha meg akarna folyni, de mégsem folyik. Persze, hisz fent szörcsög, nem pedig alul. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Vaperina_Kinga
Köszi a véleményed :slight_smile: Hajlok a kazán felé tetszik hogy ilyen letisztult a kinézete.
Hogy ennyire sokrétű, főleg hogy melegebb időben szeretek dl-ni is horgaszat közben :slight_smile:
ez meg ahogy olvasom szűk dl-ként is meg állja a helyét :slight_smile:
Ráadásul finom is :slight_smile:
Úgy emlékszem olvastam hogy neked van volt Bersi v2-d is ahhoz képes osszehasonlitva milyen a tank?
Mert az a másik kiszemelt áldozat :slight_smile:
És esetleg ares 2 - vel összehasonlítva?
Köszi

Hmmm meg van még? :smiley:

Szia! Igen, még meg van!