Aroma iránti érdeklődés

Így van a többi rta-ám nem pacsmagolom be mert nehéz ki mosni … :grin:

Az jutott eszembe még,talán a Tpa -nak vannak ry4 ízei abból a double ry4 édesebb

3 kedvelés

Melyik márka Ry4-e száraz neked? Mert valóban a Journey mondjuk az száraz kukorica ízű…

Az aromamesterest próbáltam.

Igen és az kevésbé száraz…szerintem a FA-se száraz… fel kell ütni egy kis pisztáciával vagy dióval…mogyival…

1 kedvelés

Rendben elárulom magam akkor :joy:na ez,olyasmi ry4 de édes ! és nem kicsit :joy:

6 kedvelés

Nem tudom Pisti miből méri…

A villamos az karamellás nedvesebb kukorica :thinking: főleg 6 hónaposan.

Ez drága lehet… :grin:

Nem ez volt drága hanem a görögök :joy:
De ma visszautaltak 20.82 eurot :smiling_face:

Mi a tosz…Miért?

Nem férhet bele egy csomagba,az extension az egyiket külön kellett megrendelni,de frankók az egyeztetésben ezt bizton állíthatom !
De együtt küldik :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Nincs nagyobb dobozuk…én meg arra gondoltam a forint ízmosodott :grin:

Összeget nem merek írni de nem küldhetnek 300 fölöttit csak úgy ha plusz rendeled,és visszautalják annak a szállítását :smiling_face:

Rendesek nagyon…más bót :grin: még 2000eurónál is ki fizetette a szállítást… :grin:

Meg is lepődtem mikor csipogott a pay……
Utána emil és bocs de ez így működik nálunk jelszóval :smiling_face:ezért mondom hogy korrektek,már van követési szám is egyből :smiling_face:

és mílyen jó ízű lesz…(deluxe mind)? :grin:

1 kedvelés

Naná :grin:ha banán ………:joy:lesz még idén ablak :stuck_out_tongue_winking_eye:

Úgyúgy csak keményen,én is így csínálom még ha beszarok is…

Tényleg komolyan gondoltam ezt a hobbyt,igaz költséges lett,de ezek megmaradnak !
Épp ma kérdezték az összeget ami a kezemben volt……egy manórúddal szemben mennyi ? Én elmondtam :smiling_face:
“Te egy állat vagy “ :joy:ezt kaptam válaszul és mondom a többit nem is láttad :joy::joy::joy: