Aroma iránti érdeklődés

Sziasztok!
Szeretnék véleményt kérni tőletek néhány aroma márkával kapcsolatban.Érdemes-e kipróbálni,mert én még nem próbáltam egyiket sem.És hátha van köztetek olyan személy aki már próbálta,és van tapasztalata velük kapcsolatban.Ezek lennének:Inawera/Solub/FlavourArt/Molinberry.Köszönöm ha tudtok segíteni,mielőtt jól berendelek belőlük :slightly_smiling_face:További szép napot.

2 kedvelés

…sajnos puding próbája az evés…van akinek vacak van aki meg ezeken él…

4 kedvelés

Inawera aromákból kóstoltam nèhányat.Gyümölcsös,illetve dohányos vonalon.Általánosságban elmondhatom,hogy egyikben sem csalódtam mèg.4-5%-os keverési aránnyal nekem megfelelnek.Ár-èrtèk szempontjából teljesen jók.

1 kedvelés

Ne viccelj :joy:persze hogy próbáltam mindből párat :grin:
Ezek az aromák szinte mind keveréshez valók,mármint magában is és más aroma “feljavítására”is.
Az Inawera Desert ship-et magában 4-5% ban keverem 50-50 alappal és nekem ízlik

2 kedvelés

Szia!
Akkór azt mondod egy próbát megéér :smirk:

1 kedvelés

…például aromamester összes dohis aromát behúztam (…én mindet 10% ra húztam …majd hígítottam ha kellet)…pedig noném…mind vállalható finomak, …meglepődtem…még az ánizs dohi kombó simán szívható pedig ,hogy a fenébe jön össze a kettő…vagy a szegfűszeges…stb

1 kedvelés

Én személy szerint solubot nem,de a többit igen. Ismétlem feljavítani ha nincs más akkor jók :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Szia!
Akkór adhatok neki egy esélyt?

Persze,szerintem nem fogsz csalódni bennük.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Molinberryt nem ismerem.
A Solub nálam 1-2 kivétellel nem vált be.
Fa, Inawera gyümölcsízek jók, meg 1-2 karamellás téma.

1 kedvelés

Szia!
Én is azokra az ízekre mennék rá.

Igazából a dohányos ízeket nem nagyon kedvelem,pedig 35 évig szívtam azt a sz@rt :grin:

1 kedvelés

https://www.youtube.com/@ElAlquimixtaLowCost
https://www.youtube.com/@DIYorDIEvaping/search?query=molinberry
esetleg pillants rá előbb,persze nem egyforma a szájízünk :blush:

2 kedvelés

Desszert dohányt keress :stuck_out_tongue_winking_eye:én sem vagyok sima dohányos vonal kedvelő de azok nekem tetszenek :grin:

3 kedvelés

Karamellás,vaníliás,cseresznyés dohányimmitációk vagy ennek keveréke.

1 kedvelés

Köszönöm iránymutatást rá nézek :+1: :ok_hand:

3 kedvelés

Idáig a RY4-t kóstóltam az aromamestertől de igazából ízlett csak nekem nagyon száraz érzést nyújt.Mondjuk DL-ben nyomom :thinking:

1 kedvelés

Csak édesen szeretem,semmi szárazat :smiling_face:
Más gyártó ugyan de :tobacco crunch :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Gondolom MTL-ben teljesen más élmény a dohányos cucc,de lehet adok neki még egy esélyt.Hátha :thinking:

2 kedvelés

A felsorolt gyártóktól egyik sem gyárt akár dohányhoz hasonlító aromákat. Még talán az Inawera Pyramid, meg a Desert, ami vállalható, mint pótlék.

2 kedvelés