Ares 2 vagy Ares 2 Limited Edition

Sziasztok!

Tetszik Nagyon az Ares 2 LE, viszont szeretnék mindent egy füst alatt megrendelni (vaporism), ott viszont csak a sima Ares 2 van.

A kérdés az hogy van e különbség a kettő között, Illetve lehet e külön valahonnan driptipet rendelni, hozzá. Pl Ares 2 LE driptipet Ares 2 re?

Előre is köszönöm!

U.I. ez lenne eddig a bevásárló lista

5 kedvelés

Rta-hoz nem tudok hozzászólni ,de egy jótanács.Drótból az SS és a Ni is sokkal ízesebb,mint a kanthal.A másik,egy csomag vatta bőven elég kezdésnek,borzasztó sokáig elég .Vagy ha kettőt veszel ,vegyél két különbözőt.Mindnek más a tulajdonsága ,így hamarabb kitapasztalod a neked tuti tekerést .

6 kedvelés

Szia Balázs. :slightly_smiling_face:

Először is üdv a Vaperinán. :heart:

Mielőtt leadod a rendelésedet kérlek nézz be ide. :arrow_down:
Köszönöm. :blush:

6 kedvelés

Köszönöm szépen! :slight_smile:

2 kedvelés

A Cotton Bacon prime-ből van 3 zacsim is,annyira nem jó szerintem…

4 kedvelés

Szia!
András minden fontos infót leírt már, én a lényegtelen apróságokat tudom megemlíteni.
Eltérés a mellékelt driptipben van, ami kicsit alakít a tank karakterisztikáján. Én nem találkoztam külön Ares 2 driptippel, de hasonlót biztosan lehet vásárolni, illetve érdemes is kicsit kísérletezni velük. Nem tudom mely driptipek kerülnek a csomagodba, elvileg az egyik fém lesz, arra érdemes figyelni, hogy ha ezt használod, a topcap nyitható marad.
És a legfontosabb “fícsör” :wink:, máshogyan kattan a levegőszabályozó gyűrű állítgatás közben. :grin:

5 kedvelés

Mtl-hez valóban nem a legjobb,de használható és pár ml bejáratás után szépen adja az ízeket,én sokáig használtam pl ,de valóban találni mtl-hez jobb ízű vattákat,ellenben dl-be meg sokan szeretik és jó is neki az a pálya,itt mtl a téma szval igazad lehet,hogy nem feltétlen a legjobb választás​:v:

4 kedvelés

Folyadékot nem innen rendelek
Azért is dobtam bele huzalokat meg vattát, hogy legyen meg egy füst alatt minden.
Amúgy drágák?

3 kedvelés

Köszönöm!
Milyen vattát ajanlasz?

2 kedvelés

“Sima” Ares 2-m nincs, viszont ami az LE-vel kapcsolatban tuti h nagyon szuk MTL. NAGYON! Meg teljesen kinyitva is homlokhorpaszto. A viszonyitasi alapom: Vapefly Galaxy RDTA es Kizoku Limited

3 kedvelés

Sourcemore - on egészen jó árban van most.
Viszont néztem mellé az Innokin coolfire z80 at
Kérdés hogy ezek így passzolnak e szinben szerintetek?