[Vaporism] akciók!

A Vaporism egy Cseh székhelyű elektromos cigaretta üzlet webshopja. Gyors és pontos szállítási idő jellemzi. Egyéb infó az üzletről: ismeretlen.

A rendelés a Vaporism-ről e-mailben, angol nyelven történik. Írnotok kell a jsme@vaporism.cz e-mail címre egy üzenetet ami tartalmazza a nevedet vagy megrendelő/megbízó nevét, a pontos címet ahova szeretnéd kapni a csomagot. És a forintosított árat amit a webshop a termékre ír, amit úgy tudtok megnézni, hogy a Vaporism oldalán átálítjátok a pénznemet! Így tudni fogják, hogy forintban kívántok fizetni. Emellett az elérhetőségeidet, ami általában az e-mail címedből (a küldő e-mail címtől függetlenül) és a telefonszámodból áll. A telefonszám esetében fontos, hogy a +36 -os országelőhívóval kezdődjön. És természetesen le kell írnod a termék gyártóját/márkáját és típusát/fantázianevét, valamint a színét/színösszeállítását. Mindezt angol nyelven! Ha nem boldogulsz az idegen nyelvvel keress minket bizalommal és segítünk! A Vaporism -nél jelenleg csak a készpénzes utánvétel lehetséges, ami postaköltséggel együtt cirka 1400ft-ban áll meg.

Itt egy sablon e-mail, abból amit Kinga írt a Vaporism-nek:

Dear Friend!

I want to order from You. I want one piece Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA. In SS color. I look in Your webshop is 12 024 HUF in my country.

My data: (ez csak annyit jelent, hogy adataim, ide ne írj semmit, de akár el is hagyhatod)
My name: (ide írd a teljes neved)
My address: (ide írd a címed, kezdődjön úgy, hogy Hungary, a többi a megszokott magyar postaforma)
My phone number: (ide írd a telefonszámodat, kezdődjön a +36-os orszaágelőhívóval a 06 helyett)

Thank You. Best regards
(ide pedig írd a keresztneved)

Azért hagytuk benne a tank adatait, színét (jelen esetben az SS color a szín) és az árát, hogy könnyebb legyen a megfelelő heylen kicserélni majd azokat a paramétereket. A többi szerintünk egyértelmű. Sok szerencsét a rendeléshez! :blush:

FRISSÍTÉS!
Az e-mail magyar nyelven is megírható! A fenti sablon alapján.

Webshop: https://www.vaporism.cz

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

15 kedvelés

…és tényleg :smiley: Kapu előtt hív, én meg 40km-re :slight_smile: Ilyen gyorsan még nem tárcsáztam a fél családot ki hol van Csákvár belterületén :smiley:

7 kedvelés

Ugye… :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

A face oldalukon van egy nyeremény játék ha részt vesztek benne …
Ezt lehet nyerni:

6 kedvelés

Némi infó az üzletről:

domain: vaporism.cz
registrant: WEDOS-L6K-127658
nsset: SHOPTET
registrar: REG-WEDOS
registered: 20.04.2015 18:49:29
changed: 11.05.2015 13:44:27
expire: 20.04.2025

name: Marek Filipi
address: Korunní 74/974
address: Ostrava
address: 70900
address: Czech Republic
address: CZ
registrar: REG-WEDOS
created: 20.04.2015 18:49:29
changed: 15.05.2018 21:32:00

nsset: SHOPTET
nserver: ns1.shoptet.cz (78.24.15.101)
nserver: ns2.shoptet.cz (95.80.245.46)
tech-c: SHOPTET
registrar: REG-ACTIVE24
created: 29.08.2011 23:16:34
changed: 25.06.2019 14:38:48

org: Shoptet s.r.o.
name: Miroslav Uďan
address: Dvořeckého 628/8
address: Praha 6
address: 16900
address: CZ
registrar: REG-ACTIVE24
created: 06.03.2016 10:41:23
changed: 14.03.2016 16:32:47

2 kedvelés

@mike közérthetően ?

6 kedvelés

Ja, semmi extra, csak ki a tulaj, üzemeltető, mikor kezdték, a cím, és mennyire biztonságos az oldal.
Az utóbbi link jó arra is, hogy ha vásárolni akarsz máshol, meg tudod nézni mennyire biztonságos, nincs-e az oldal valamiért fekete listán különböző vírusoktól, Malware, és nyomkövetőktől, én mindig le ellenőrzőm az oldalt mielőtt vásárolok.
Ezen az oldalon például megnézem az imei számot https://www.imeipro.info/ ha venni akarok telefont.
Ennyi igazából.

4 kedvelés

Köszi az infót. És akkor ez biztonságos?

3 kedvelés

Hello én igy IT szemel annak mondanám . Igazából akkor van baj ha meg pingeleled az oldalt, és nem ezek az adatok jönnek ki .

1 kedvelés

Sziasztok! Jó lenne tudni most mi a helyzet a webshoppal. Elég kacatos a történet! Mert akkor lépni kéne valamit, nehogy elveszítsünk egy korrekt rendelési felületet valami féleértés vagy elcseszett rendelés miatt!

4 kedvelés

Szia!
Én beszéltem velük D ügyben gondolom te is egyenlőre ez van de változik a dolog…

2 kedvelés

Akkor egyelőre az van, hogy nincs kedvezmény?

3 kedvelés

Kedvezményt én kaptam…de ha nincs hát nincs akkor is jó ha nincs.

5 kedvelés

Értem, igen, így is jó. De akkor most mi van ami változik :blush:

3 kedvelés

Szigoritanak D egyenlőre nem küĺdhető hozzánk.

3 kedvelés

Ohhh… Csak D vagy egyéb hardver sem?

1 kedvelés

Csak D…:slightly_smiling_face: mondjuk mást nem kérdeztem.

2 kedvelés

Írtam nekik (naná hogy ! )Biztosított hogy lesz D csak kacifántosan kell nekik írni kb ennyit írt​:grin:

4 kedvelés

Zolika megoldotta. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Akkor majd légyszi egy mintát, hogy hogy néz ki egy kacifántos rendelés D ügyben, amit meg is küldenek :blush::joy:

Jó hát, nekem nem most érdekes, de biztos ami biztos :blush:

4 kedvelés