[Vaporism] akciók!

A Vaporism egy Cseh székhelyű elektromos cigaretta üzlet webshopja. Gyors és pontos szállítási idő jellemzi. Egyéb infó az üzletről: ismeretlen.

A rendelés a Vaporism-ről e-mailben, angol nyelven történik. Írnotok kell a jsme@vaporism.cz e-mail címre egy üzenetet ami tartalmazza a nevedet vagy megrendelő/megbízó nevét, a pontos címet ahova szeretnéd kapni a csomagot. És a forintosított árat amit a webshop a termékre ír, amit úgy tudtok megnézni, hogy a Vaporism oldalán átálítjátok a pénznemet! Így tudni fogják, hogy forintban kívántok fizetni. Emellett az elérhetőségeidet, ami általában az e-mail címedből (a küldő e-mail címtől függetlenül) és a telefonszámodból áll. A telefonszám esetében fontos, hogy a +36 -os országelőhívóval kezdődjön. És természetesen le kell írnod a termék gyártóját/márkáját és típusát/fantázianevét, valamint a színét/színösszeállítását. Mindezt angol nyelven! Ha nem boldogulsz az idegen nyelvvel keress minket bizalommal és segítünk! A Vaporism -nél jelenleg csak a készpénzes utánvétel lehetséges, ami postaköltséggel együtt cirka 1400ft-ban áll meg.

Itt egy sablon e-mail, abból amit Kinga írt a Vaporism-nek:

Dear Friend!

I want to order from You. I want one piece Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA. In SS color. I look in Your webshop is 12 024 HUF in my country.

My data: (ez csak annyit jelent, hogy adataim, ide ne írj semmit, de akár el is hagyhatod)
My name: (ide írd a teljes neved)
My address: (ide írd a címed, kezdődjön úgy, hogy Hungary, a többi a megszokott magyar postaforma)
My phone number: (ide írd a telefonszámodat, kezdődjön a +36-os orszaágelőhívóval a 06 helyett)

Thank You. Best regards
(ide pedig írd a keresztneved)

Azért hagytuk benne a tank adatait, színét (jelen esetben az SS color a szín) és az árát, hogy könnyebb legyen a megfelelő heylen kicserélni majd azokat a paramétereket. A többi szerintünk egyértelmű. Sok szerencsét a rendeléshez! :blush:

Webshop: https://www.vaporism.cz

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

12 kedvelés

nagyon szívesen​:+1::wink:ha tudok tudunk segít mindenki itt​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Most jött a mail: A Vaporism-en most akciós az Expromizer V4, már elérhető a Siren G MTL RTA, Brünhilde SBS és a Lost Vape Hyperion. Emellett 2 féle új SnV-t árulnak. Az eXvape és a Dexter’s Juice Lab SnV-it. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Pont most akartam feltenni​:slightly_smiling_face:
A mod ami nagyon tetszik nekem,sajnos nekem még így is drága​:cry:

A V5 is jó áron van?És az a bővítő,amivel nem 2ml-es lesz?

3 kedvelés

A V4-et asszem ennyiért vettem anno amennyiért most a V5 megy. :thinking: Igen az ami alatta van az a toldó amivel 4ml-es lesz. :slight_smile:

3 kedvelés

Minden aromára 15% kedvezmény!

Kód: NAPRICHUTE

Csak 2021.10.24.-ig érvényes!

9 kedvelés

Ez jól jött pont rendelek.Köszi!!! :heart:

4 kedvelés

És itt is van. :heart_eyes:Köszi a kódot még1szer!!!

7 kedvelés

Ez csodaszép. :heart_eyes: Gratulálok. :blush: Bár az email szerint csak az ízekre volt érvényes a kód. :flushed: Ezek szerint rosszul tudtam? :thinking:

1 kedvelés

Ezekre is adta a 15% igy elég jól jártam… :slightly_smiling_face: :heart:

1 kedvelés

Ez de jó. :heart_eyes: Akkor Ők tolták el. De mindegy is, örülök, hogy örülsz. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Üdv.
Emailes rendelésnél számítanak fel akkor is postaköltséget, ha átlépem az 1000czk határt?

@nutcards
25 ezer után nincs futár díj csak utánvét díj ami kb 400 ft

2 kedvelés

@Csinos248

25? 1000czk van az oldalon írva , az kb. 15k. Vagy valamit félrenéztem?

Én még soha nem fizetem a postáért :blush:

1 kedvelés

milyen összegben szoktál általában rendelni?

elvileg 15k felett ingyenes azt írják az oldalon de emailben meg lehet kérdezni szerintem,hogy mennyi is az annyi​:wink:

3 kedvelés

15 alatt még soha…ha kell is fizetni nem lehet sok közel vannak Görög -Olasz na az drága…

3 kedvelés

Ennél többet nem tudok
@nutcards
@Szabolcs_Barna

5 kedvelés

Amúgy asszem 1000-1200 körül van + az utánvét költségét

1 kedvelés