[Vaporism] akciók!

A Vaporism egy Cseh székhelyű elektromos cigaretta üzlet webshopja. Gyors és pontos szállítási idő jellemzi. Egyéb infó az üzletről: ismeretlen.

A rendelés a Vaporism-ről e-mailben, angol nyelven történik. Írnotok kell a jsme@vaporism.cz e-mail címre egy üzenetet ami tartalmazza a nevedet vagy megrendelő/megbízó nevét, a pontos címet ahova szeretnéd kapni a csomagot. És a forintosított árat amit a webshop a termékre ír, amit úgy tudtok megnézni, hogy a Vaporism oldalán átálítjátok a pénznemet! Így tudni fogják, hogy forintban kívántok fizetni. Emellett az elérhetőségeidet, ami általában az e-mail címedből (a küldő e-mail címtől függetlenül) és a telefonszámodból áll. A telefonszám esetében fontos, hogy a +36 -os országelőhívóval kezdődjön. És természetesen le kell írnod a termék gyártóját/márkáját és típusát/fantázianevét, valamint a színét/színösszeállítását. Mindezt angol nyelven! Ha nem boldogulsz az idegen nyelvvel keress minket bizalommal és segítünk! A Vaporism -nél jelenleg csak a készpénzes utánvétel lehetséges, ami postaköltséggel együtt cirka 1400ft-ban áll meg.

Itt egy sablon e-mail, abból amit Kinga írt a Vaporism-nek:

Dear Friend!

I want to order from You. I want one piece Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA. In SS color. I look in Your webshop is 12 024 HUF in my country.

My data: (ez csak annyit jelent, hogy adataim, ide ne írj semmit, de akár el is hagyhatod)
My name: (ide írd a teljes neved)
My address: (ide írd a címed, kezdődjön úgy, hogy Hungary, a többi a megszokott magyar postaforma)
My phone number: (ide írd a telefonszámodat, kezdődjön a +36-os orszaágelőhívóval a 06 helyett)

Thank You. Best regards
(ide pedig írd a keresztneved)

Azért hagytuk benne a tank adatait, színét (jelen esetben az SS color a szín) és az árát, hogy könnyebb legyen a megfelelő heylen kicserélni majd azokat a paramétereket. A többi szerintünk egyértelmű. Sok szerencsét a rendeléshez! :blush:

FRISSÍTÉS!
Az e-mail magyar nyelven is megírható! A fenti sablon alapján.

Webshop: https://www.vaporism.cz

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

19 kedvelés

Most néztem, már az új honlapjuk él, vapingova ajándékkupon nincs! :cry: :sob:

6 kedvelés

100 pontom van nem sok… :rofl:

4 kedvelés

Annyi az,pedig…sokat locsoltam nekik :joy:

4 kedvelés

Én is…elég smucigok…de mindegy csak hozzák…

4 kedvelés

Van nekem is 100 bodů :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

1 věrnostní bod = 1 koruna česká
1 hűségpont = 1 cseh korona
(CZK/HUF) 16,25 jó magyar forint ( 1,625ft kedvezmény ), ha minden igaz
A fordításért nem vállalok felelőséget :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

nekem is 100 pontom van ott​:blush:

2 kedvelés

100 pont az már egy gumigyűrű szett :grin::point_up::muscle:

1 kedvelés

Sziasztok, megvaltozott a vaporism oldal? Teljesen uj kinezet, nem lehet nyelvet es penznemet beallitani, meg nem tudok bejelentkezni sem :frowning:

Mi tortent?

1 kedvelés

nekem telefonon magyar az oldal mert ugye autómatikusan lefordítja nekem,pénznem meg eurora szoktam válltani a ft szűnt meg az oldalon.Csinálni kell uj jelszót az email ugyan az nekem ha kérsz egy uj jelszót akkor meg lesz a fiókod a régi.:wink:

5 kedvelés

Nem tudom mi történt Marekéknál.
2 óra alatt megcsinálta a rendelésem, máskor napokat kellett várni :blush:
Most meglepődtem kicsit de pozitív a dolog.

6 kedvelés