ArcticFox szoftver

Már nem frissitik az ArticFox-ot és most nyilván nem is lesz frissités(Orosz)

4 kedvelés

Értem.
Mondjuk 2018 óta gondolom volt néhány.
Megnéztem, elvileg van 2db 19-es firmware.

2 kedvelés

Szia!

Bár már “régi” a hozzászólás, de…
nekem a legutolsó béta van az Eleaf iStick Pico Pro MODomon, az 2021.01.03-as dátumú. Nagyon nagy ziccert hagyott ki az eleaf/ijoy hogy nem írtak hasonló firmwaret ezekhez a chippekhez.
Majdhogynem DNA szintü a tudása ezeknek a deszkáknak!

7 kedvelés

Csak most olvastam ezt a témát. Pico 21700-ra érdemes még felrakni? Pl akkukezelésen javít a szoftver valamit? Nem TC-zek, de van esetleg más előnye is az ArcticFox-nak?

2 kedvelés

aksi kezelésen hozza a legtöbbet de nem tudom van-e 21700-ra bár lehet,hogy ugyan az mint a 18650.

ott van a Eleaf Pico 21700 a listán, NFE oldalán…szvsz igen. És ha tényleg javít akkukezelésen akkor szerintem ráteszem a vasra.

De még az is lehet, hogy meghirdetem eladásra és majd az új gazdája rápakolja.

1 kedvelés

mindenképp sokat hoz aki probálta azt mondja az íze is jobb szerintem is …

2 kedvelés

Az enyémre egyikre sem tudom ,mert nem ismeri fel őket :flushed:

akkor klónok…

tied is 21700 as Pico?

Az enyém tuti nem clone…official Eleaf shop-ból vettem 1 éve kb az utolsó darabok egyikét

2 kedvelés



Ők ?

Nem ,18650 pico és a plusz

én képről nem tudom de ha nem ismeri fel a szoftver akkor klón…

2 kedvelés

A klónon is van version szám ? :flushed:


Úgy tudtam azokon nincs :flushed:
Boltból rendeltem mindkettőt ,ha így van akkor itt balhé lesz :flushed:

miért ne lehetne verzió szám…a gyári programot töltsd le a honlapról az nem ismeri fel akkor baj.ill. lehet ellenőrizni a sorozat számot a honlapon…ha te vagy a sokadik aki ezt a sorozat számot használja az gond…

1 kedvelés

Na itt nem lesz alvás míg meg nem nézem ! :grin:

Én meg sem nézem mert 100% eredeti. Nagyobb gondom, hogy 3D-s carbon fóliával burkoltam zsírúj korában amire így rést kéne vágnom az usb-nél :sweat_smile:

olyan nincs hogy 100% :slightly_smiling_face:

És hiába eredeti ha a tűzgomb és az alsó felső nikkelezett fedő széle kopik :frowning:

Mindkettőnél gratuláltak :grin:eddig jó vagyok​:rofl:

2 kedvelés