ArcticFox szoftver

Én csakis az akkukezelés miatt akartam felrakni a rókát, de már lényegtelen…mindenesetre jó tudni, hogy akkor mégis megoldották a felrakását más módon.

1 kedvelés

Sziasztok,

Mivel sajnos bezárt az nfe, és én időben nem tudtam lementeni se a tool-t, se a frimware-t, ezért ha valakinek esetleg meglenne a legutolsó verzió mindkettőből sima iStick Pico-ra és feltöltené nekem, ide vagy valahova azt megköszönném.
PS.: mindenjöhet

Szia Dávid!
Messengeren át küldtem.

1 kedvelés

Szia János!

Megköszönném ha nekem is küldenéd az energiát. Valóban nem lehet sehonnan letölteni. :frowning:

1 kedvelés

Szia Máté!
Nem tudok ide feltölteni zip-et.

Email-ben felfér? :slight_smile:

Nem tudom gondolom…igen.

Írj egy e-mail címet,megvan a 19.06.24.version.Az van rajta a Pico Pro-n nálam.
E-mail-ben elfér majd a zip-es.Ha az a verzio jó lesz.
Meg persze ha beleszólhatok. :saluting_face: :wink:

2 kedvelés

Át küldtem…Köszi.

1 kedvelés

OK! :saluting_face: :grinning:

Küldd át létszi Máténak amit én küldtem azzal gondja van…

Küldtem a címet. Hát nagyon szépen köszönöm a sok segítséget ehhez. Nem egyszerű így hogy teljesen le van szedve az elérhetősége…

2 kedvelés

Sajnos frissitení már nem lehet csak az van ami…

1 kedvelés

Kerestem én is frissebbet,nincsen.
Küldtem a progit zip-es fájlban. :saluting_face:

1 kedvelés

Közben volt egy kis “hóakadály”.
Ment a mail.
Kibontod,telepíted,ÖRÜLSZ! :slightly_smiling_face: :wink: :saluting_face:

1 kedvelés

Működni múködik neki tudtommal csak úton voltam nem tudtam segíteni…de azt hiszem megoldodott

1 kedvelés

Jean Claude Van Damme Ok GIF

Keresem egy ideje meg néztem a spam-ben is de nem láttam az email-t. Nem lehet hogy másnak küldted? :smiley:

Szia!
A gmail letiltotta mert potenciális biztonsági rést vélt felfedezni. Outlook-ból szerettem volna küldeni és lehet hogy emiatt tiltotta le. Most a freemail-en keresztül küldtem, remélem hogy most megérkezik. Esetleg próbáljuk meg messenger-en?

2 kedvelés

én messengeren küldtem ugyanezen okok miatt. De működik neki csak úgye frissiteni nem lehet az ismert okok miatt.

1 kedvelés