Analóg cigi

Egyik napról a másikra szoktam át kb. 10 év erős dohányzás után. MTL 12mg-os liquid-el.
Ha nagyon rá akartam gyújtani akkor addig szívtam az e-cigit amíg rosszul nem lettem a sok nikotintól :smiley:. Amikor már hányingered van meg a fejed se az igazi akkor már nem kell az az egy szál cigi.
Ez ment kábé 2 héten keresztül és utánna 1 éven át teljesen tiszta voltam. Csak e cigi. Egy év után meg jött egy vizsgaidőszak de az ilyenekről nem beszélünk.

Ma már 1mg-os folyadékot szívok. Az az 1mg is csak az íziért van benne. Az a pici TH.

Továbbá a cigit mai napig megkívánom és rendesen rémálmaim vannak vele néha. Már évek óta egy slukkot se szívtam (síma) cigiből. De hidd el …hívogat amikor anyáméknál vagyok és fater ott hagyja nyitva a komódon a teli dobozt. Menyit is loptam én onnan… De ma már könnyen mondok nemet.

Ezt a fajta átszokást senkinek nem ajánlom. A nikotinmérgezés nem játék. De annyira erős függő voltam hogy nekem így ment. Neked remélhetőleg több akarat erőd van mint nekem meg több eszed mint nekem volt.

Továbbá kávé mellé nekem se mindegy mit szívok, gyümölcsök a mindennapos ízeim, de mindig van egy desszert íz vagy hasonló direkt csak a kávé mellé… eleinte kicsit több nikotint is tettem ezekbe a liquidjeimbe.

7 kedvelés