Analóg cigi

15 évesen kezdtem a cigit, 2 éve 33 évesen álltam át napi 1 doboz cigiről Glo-ra egyik napról a másikra. Eleinte 1 doboz alatt ment el, majd a vége felé 1,5doboz/nap, és újra kezdett esténként feszülni a tüdőm. Anyagilag is sok volt már. Gondoltam egyet 3 hónapja és ajánlásokra Ursa nano pro, 12es leves. Nem jött be, ízre nekem nagyon nem volt jó, aromákat is rosszul valasztottam, de még így is jobb volt mint a Glo. :slight_smile: Majd jött a Luxe XR Max, első körben MTL, jobb volt, de nem az igazi. Kipróbáltam az RDL fejet. Na azóta csak az megy, illetve az RDL vegyesen. Nikotin azóta 6-os, így nem szívom egész nap (5-600slukk/nap).rengeteget költöttem eleinte, de lehet így is csak annyit, mint cigire költöttem volna. Most érzem azt, hogy megvagyok. Vannak jó aromáim, úton egy squonk+rdta bohóckodni, mert szeretek bütykölni és szeretnék ízeket tesztelgetni. Nem igazán így terveztem, de hobbi lett a függőségből. :smiley:
Azóta már párom is ezt tolja (megörökölte az Ursát), átállítottam 3 kollégát, és kettőnek a párját is. Szeretnék minél több embert átszoktatni. :smiley:

7 kedvelés