Aliról hogyan kell vissza kérni a pénzt

Sziasztok,rendeltem én aliról de nem igazán akar meg jönni a kicserélőben van ápr 27. óta így vissza kérem azt a pár száz ft omat nem sok pénz igaz de írok nekik csak nem tudom,hogyan kell kérni a vissza térítést hátha tud segiteni ebben valaki köszi előre is nektek.:slightly_smiling_face::wink:Esetleg ha képek formályában át tudja küldeni valaki mire kell rá menni örülnék neki.

2 kedvelés

megtaláltam a refund and return items erre kell rá nyomjak vajon?:thinking:

1 kedvelés

ez az azt nem írják csak a kicserélőt annyi lehet pesten valahol megnézem jobban de igaz csak ezer ft kb ami van de ha tudom vissza kérem ha lehet.

2 kedvelés

ennyi van csak még róla

1 kedvelés

itt melyiket válasszam vajon nem vagyok angolos.:grinning:

1 kedvelés

Mennyi idő telt el a rendelés óta?

ápr 12. rendeltem

ha belépsz alin, akkor a profilodban ott van az order history, ott rámész a kérdéses rendelésre és ki fogja írni, hogy mi a szállítás határideje…

If your order does not arriv… stb., ha ez letelt, akkor mehet a dispute, szerintem addig felesleges.

2 kedvelés

rá nézek

megnézem mindjárt

jún 27 mondjuk

1 kedvelés

Akkor addig várjál, ha nem érkezik meg, akkor lesz még nemtudom pontosan kb. 2 heted a disputot elindítani, mert ha most kéred, lehet, hogy visszadobják, hogy még nem telt le a határidő. Ebben nem vagyok biztos mert nekem eddig még mindig minden megjött.

Számítógépen nem tudsz belépni, mert nem tudom ez a mobilos határidő ez ugyanaz, mint a pc-n lévő határidő, azért én nyugodtabb lennék, ha ott is megnéznéd.

1 kedvelés

ha haza megyek be lépek megtekintem most nőgyógyászaton vagyok az asszonnyal :grinning:

1 kedvelés

Ha idő előtt kéred vissza a pénzt el fogják utasítani a kérelmet, és arra fogják fogni, hogy még szállítás alatt van. Várj inkább még. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

várunk aztán majd lesz valami még jo hogy nem oly nagy összegről van szó na de azért mégis ez a posta nagyon rossz,hogy ennyit tudnak ülni a cuccon.:grinning:

4 kedvelés

Jókat szoktam derülni, mikor nem egész 2 hét alatt beér az országba a holmim, majd 3 hetet ül rajta a magyar posta :sweat_smile:

6 kedvelés

Azért ez a 2 hónap már a postától is a feketeöves kategória.

3 kedvelés

Most én leszek a népszerűtlen…
De sosem értettem, ha az eladó feladta a cuccot, és a magyar posta mulasztása miatt nem érkezik meg a holmi, miért az eladó sziv miatta? Elküldte, nem?

2 kedvelés

látod én bele estem ebbe sajna de várunk van idő:slightly_smiling_face:aztán majd lesz valami

Hát azért, mert ő vállalta, hogy eljuttatja hozzád, te ezért fizettél, nem azért, hogy az országba érjen.

Biztos van erre valami biztosításuk, vagy csak szimplán belekalkulálják az árba, vagy valahogy leverik a postán nem tudom, de ez az ő kockázatuk, nem a vevőé.

És jogilag is ők azok, akik számon kérhetik a szállító céget, hiszen ők bizták meg, nem te.

3 kedvelés