Aliexpres rendeléssel kapcsolatos kérdés

Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni.
Aliexpres ről rendelés változott mostanában akármennyit?
Elektromos cigaretta rendelése vagy behozatala lett e korlátozva vagy szigorítva?
Mtl rta kazánt szeretnék rendelni tartozékokkal meg pár drip tipp et.
Nem tudom hogy mennyire kockázatos például vám ügyileg. Vagy hogy bontják e csomagomat és utána jön a bünti.

Vagy esetleg a 2Fdeal oldalról érdemesebb rendelni?

3 kedvelés

Fizetéskor már megfizeted a vámkezelés díját. Én tavaly rendeltem egy RDA-t de azóta semmi sem változott.

2Fdeal-nél szintén előre fizetsz minden költséget. Ott viszont érdemes figyelni, hogy a 24h termékeket válaszd mert hamarabb megérkezik.

4 kedvelés

Mostanában rendeltem RDA-t,semmi gond nem volt,Express One hozta,0 Ft-ot kellett fizetnem neki. :wink: :saluting_face:

2 kedvelés

Szóval gyorsabb mint az aliexpres?

1 kedvelés

Express ONE-t azért ne vedd biztosra, általában a saver shippek a felajánlottak és olcsók. Ezek nem nagyon nyomkövethetők és belgiumban “átöltöznek”

4 kedvelés

2Fdeal-ről még sose rendeltem. Alinál viszont minden ami nem Ali Choice azok baromi lassan jönnek.

2 kedvelés

Igen és van olyan is ha nem choice szálít akkor jó eséllyel postán kapod meg

1 kedvelés

Nekem 39 napig jott a Brunhilde és postán kellett felvennem a csomagot de igaz hogy közbe jött a kinai újhold év és két hétig le voltak állva a szállítással de én sem kellett semmit pluszba fizetnem csak pont rosszkor rendeltem meg ezért több napot jött

2 kedvelés

Sajnos a legtöbb e-cigis cucc nem Choice, bár néha ki lehet fogni. Choice-t nekem mindig Express One hozza, általában 15 napon belül, de volt már 7 napos is. Ami nem Choice, az több hét és a Posta szállítja (meg ül rajta). Egy ilyen esetben vámkezelést is kellett fizetnem pár száz Ft-ot, de mindig minden megérkezett.
2Fdeal-ről én se rendeltem még, de érdekelne, mert láttam már náluk, ami jó lett volna. :thinking:

4 kedvelés
2 kedvelés

2F-ről nyugodtan, bejáratott, korrekt hely.10 nap-3hét közötti átfutási idővel számolj velük( annyi nem szokott lenni, elég tempósak). Volt náluk egy pénzvisszafizetésig elfajult boltom, nem túl kapkodósan, de korrekten rendezték azt is.

7 kedvelés

Köszönöm szépen! :slight_smile:

5 kedvelés

Mostanában nèzegettem,de sajnos nem tudom jelenleg,hogyan lehet a rendelèst kifizetni.:thinking:
Azt írják a visa kártyás fizetèsi mód szünetel.

Mindig virtuális kártyával fizetek ilyen helyen, az meg Mastercard…:flushed: A Visa sok helyen nem elfogadott

4 kedvelés

Rendben,köszönöm a válaszod.
Akkor,így már meg is oldódott a problèmám.

3 kedvelés

Revolut működik? :thinking:

3 kedvelés

Revolutom pont nincs, úgyhogy most kicsit találgatok, de ott új eldobós kártya létrehozásánál emlékeim szerint választható, hogy VISA/MCard legyen-e az új virtuális kártya. Az meg meg is oldja a gondodat​:grin:

3 kedvelés

Köszönöm ezt is! :slight_smile:

2 kedvelés

Ha bármit is számít, szerintem csak az egyszer használatos kártya nem működik. Healthcabin-ról rendeltem ott nem engedte. Aztán maradtam a bankkártyánál.

2 kedvelés

Van náluk többször használható virtuális kártyám is. Alinál azt használom.

1 kedvelés