Aliexpress

Sziasztok!

Csináltam már ennek is egy topikot, hogy egy helyen legyenek az aliexpress vásárlásokkal kapcsolatos beszélgetések.

Nos amiért én csináltam az az ataman v3 klón beszerzése, ami hát nem igazán volt sikeres. Mármint a vásárlással nem volt gond, csak a termékkel.

A Coolvape store-ból vásároltam a terméket, amiről később @Andras_Barton által is megerősítést nyert, hogy a szar minőségű o gyűrűk a töltő nyilásnál gondot, megfolyást okoznak. Konkrétan nem tudtam elzárni a betöltő nyilásokat. Ezt az átvétel visszaigazolása után egy disputban jeleztem is az aliexpress oldalán, fényképpel együtt. Rá 2 napra jött az email a paypaltól, hogy refund érkezik, méghozzá a teljes vételár, azaz 17 dodo.

Szóval a coolvape ataman v3 nem ajánlott, inkább a yftk, viszont nagy piros pont, hogy nem volt alkudozás, hanem szó nélkül egy fényképre visszaküldték a pénzt.

15 kedvelés

Szia István! Legalább korrektek voltak!

6 kedvelés

Igen.

Jártam már úgy amazfit bandel, hogy beszart, küldtek 3k-ért egy cserét, az out of box szar volt, majd 3k-ért küldtek egy újat, ami szintén szar volt, majd közölték, hogy sorry, ők küldtek 2 cserét, ez van. Persze dispute-ra már nem volt lehetőség.

3 kedvelés

Én vapsea-ből vettem a dvarw mtl fl klónokat, ezekkel nem volt eddig bajom, jól néznek ki, jól mennek.

5 kedvelés

Én innen rendeltem:

SZJFS VAPE Store - Taifun GTR klón problémamentes

Coolvape Store - Dvarw klón problémamentes

Mistyvape Store - kiegészítők problémamentes

GEEKVAPE Online Store - mod problémamentes eredeti

Nem ajánlott:
3C Digital Product Store - pre-built coil, március óta várom, csak visítoznak, de nem teljesítenek. Már a dispute is törölve, meguntam a dolgot. Annyit nem ér az egész.

8 kedvelés

A dvarwom nekem is a Coolvape Store tól van és teljesen probléma mentes ! Hónapok óta használom , de még csak gumi gyűrűt sem kellett benne cserélni ! Minden úgy van ahogy a shop megküldte !

7 kedvelés

Nem minden termék rossz tőlük, de az ataman nálam ugyanazt produkálja, mint Andrisnál, ő is így járt. Szóval ez a termék úgy néz ki nem jött össze…

5 kedvelés

Én is szeretem.A szilikontömités az üveg palást alatt begyűrve volt,de megigazitottam és azota is ok.Ez a tank egyszerűen nem tud megfolyni,akár órákig fejjel lefelé se.Pedig már teszteltem szinte zeró vattával is​:rofl:

4 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:
Lehet mások számára is értékes infók lehetnek az alábbiak:

Nekem úgy tűnik,hogy az MPL bicskája beletört a csomagok kiszállításába. :smiley:


Legutóbbi rendelésem Aliról,mindenféle sallang költségek nélkül.Ezt már futár hozta. :smiley:

9 kedvelés

Szia.
Láttam hogy szoktál az alirol rendelni.
Én is rendeltem a coolvape-től 2-db tankot.
Egy 22mm dvarw-ot +5ml-es tartályal és eg taifun gt one-t.
Hát ugy jartam hogy az árú nyomon kovetésénél kuldtek egy státusz frissítést ami kb fél napig tartott. Elotte a rendelésem még kinában volt megjelölve. Egyszer csak jött egy olyan értesítés hogy meg érkezett a csomagom és elvileg át vettem. Felettem a kapcsolatot a coolvape-el és jeleztem nekik a problémámat vagyis hogy nem vettem át semmi féle csomagot. Ki fenyképeztem nekik a rendszer hiba vagyis a státusz frissítés üzenetet és be linkeltem nekik. Mondtam nekik hogy vagy kuldjek a rendelésem vagy utalják vissza a Pénzem 23,000ft ot.
Annyit irtak hogy ujra frissítik a rendelésem.
Na erre varok lassan 7-napja es kiváncsi leszek a további fejleményekre. Természetesen semmi uzenettet nem küldtek azota. Szerintem ugrott a penzem. Ugy higy rendeltem egy eredeti dvardwot a liquidhall-tol.

2 kedvelés

Indíts egy disputot az alin és kérd vissza a pénzt.

1 kedvelés

Az lessz.
Varok szombatig es utána megirom neki es természetesen jelezni fogom az értékelésnél.

Bocsanat az eliquidonlineshop tol rendeltem.

Már mint az eredeti dvarw ot.

1 kedvelés

Köszönöm szépen. :+1:

2 kedvelés

Irtun az aliexpressnek avrendelésem miatt ugyanis a multkor azt irtak hogy átvettem a csomagomat ami bem történt meg.
Jeleztem a coolvape-nek hogy a csomagom amit toluk rendeltem nem érkezett meg es hogy nezzenek utána.
Na mindegy mar egyébként irtam erről a problémámrol meg hat túl hosszadalmas lenne.
A lenyeg hogy küldtek ma egy üzenetet hogy a hanuár 16 an rendelt csomagom meg érkezett.
Lengyelországba valami furcsa nevű városba.
Hat a rendelésem február 12-én volt es hat nem lengyel ország volt a cim.
Nagyon mérges vagyok 23.000ft om fogja bánni.
Eloszor rendeltem az alirol és utoljára.
Varok meg par napo hatha valami csoda folytán ujra küldik vagy megtalálják a rendelésem vagy visdza kerem a penzem.

1 kedvelés

Inkább a csehek …drágább de biztosabb.Van szinte mindenük inkább tőlük veszek mint a bizonytalanból.
Drága volt a tanulópénz ,sajnálom

2 kedvelés

A kayfun prime omat a vaporism röl rendeltem es 1-nap alatt megjott.
Igazad van. A tanuló pénz sok volt.
De nem mondtam le róla.
Bíztam az oldalban es a coolvape ben.
Sokan vasaroktak már onnan es elégedettek voltak.
Talán ezért.
Csalódott vagyok.

4 kedvelés

Az elején nagy hévvel én is rendeltem,de már tudom ha kell valami (persze azonnal :grin:)olcsóbb a drágább :smiling_face: max 4 nap és bódottá van :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Nem akarlak elszomoritani. De egyszer rendeltem egy modot, pár éve, Sigelei Humvee-t. Nézem a követést, telnek a hetek, már hónapok… 3 hónap után egyszer csak megmozdul a követés, hogy átvették! Írtam az alinak, akik azt írták vissza, hogy úgy tűnik Ők hibáztak, és egy munkatárs felcserélt 2 csomagcimkét. Rá 3 napra megkaptam amit a másik valaki rendelt. Egy marék piercing-et. :roll_eyes: Ez volt az utolsó rendelésem aliról. És még ezen felül volt olyan is, hogy nem érkezett meg a rendelésem…

6 kedvelés