Aliról hogyan kell vissza kérni a pénzt

Én is éppen pénzbehajtás alatt vagyok,habár nekem kicsit másabb a probléma .Pénteken néztem rá Alin ,hogy a három rendelesésem merre tart.Hát a pecára szánt aegis modnàl a tracking azt mutatja,feladva…részletes tracking,becsomagolva-felvevésre vár.2 hét után ??Rájuk irtam,hogy ez most komoly? és gyorsan jött is a válasz ,hogy sajnálják de épp nincs raktáron ,de ne aggódjak pár nap múlva küldik (jelenleg is az összes szín listázott).
Visszaírtam,hogy ha egy-két nap múlva küldik akkor ok ,de július 1.-ig érjen az országba.Hétvége eltelt ,ma válasz más színben esetleg?(minden szín ugyanúgy listázva).Most következett el hogy megírtam adják vissza a pénzem .Szerintem jó esélyem van,akár az ali dispute megnyitása nélkül is,de ha nem akarják ott vannak az üzenetek,amiben megírják hogy nemlétező dolgot árulnak .Amúgy most láttam a franciák ugyanezt a modot 9€-val árulják többért,nem tudom hogy nem vettem észre ,ha küldenek 20%-os kupont pont annyi lesz mint alin.Majd leírom a tapasztalatokat,hogy hogy sikerült az alkudozás az eladóval .

6 kedvelés

Én is ugyan ebbe a cipőben járok csak éppen állítólag megkaptam a csomagomat ami sajnos nem igy van es utána néztem és még magyarországra sem ért.
Vagyis itt nem találják.
Na mindegy.
Az első és az utolsó volt a Kínából való rendelés.
Az eredeti is drága de arányaiban az a legdrágább ha semmit sem kapsz az előre utalt pénzedért.
Mindegy hogy hány forint.
Nem mondtam le arról hogy vissza kapjam a pénzem de tanulságnak éppen elég volt.

1 kedvelés