Aliról hogyan kell vissza kérni a pénzt

Azért ez a 2 hónap már a postától is a feketeöves kategória.

3 kedvelés

Most én leszek a népszerűtlen…
De sosem értettem, ha az eladó feladta a cuccot, és a magyar posta mulasztása miatt nem érkezik meg a holmi, miért az eladó sziv miatta? Elküldte, nem?

1 kedvelés

látod én bele estem ebbe sajna de várunk van idő:slightly_smiling_face:aztán majd lesz valami

Hát azért, mert ő vállalta, hogy eljuttatja hozzád, te ezért fizettél, nem azért, hogy az országba érjen.

Biztos van erre valami biztosításuk, vagy csak szimplán belekalkulálják az árba, vagy valahogy leverik a postán nem tudom, de ez az ő kockázatuk, nem a vevőé.

És jogilag is ők azok, akik számon kérhetik a szállító céget, hiszen ők bizták meg, nem te.

2 kedvelés

Nagy %-ban támogatja az állam nekik a postát.
Azt nem tudom hogy csak " boltokat " ,vagy az egyszemélyes kommandókat is ,de a támogatás jelen van az tudom. Van hogy ingyen adja fel a feladó,azaz ha pl van rajta posta,az a retur posta díja.

3 kedvelés

Én is éppen pénzbehajtás alatt vagyok,habár nekem kicsit másabb a probléma .Pénteken néztem rá Alin ,hogy a három rendelesésem merre tart.Hát a pecára szánt aegis modnàl a tracking azt mutatja,feladva…részletes tracking,becsomagolva-felvevésre vár.2 hét után ??Rájuk irtam,hogy ez most komoly? és gyorsan jött is a válasz ,hogy sajnálják de épp nincs raktáron ,de ne aggódjak pár nap múlva küldik (jelenleg is az összes szín listázott).
Visszaírtam,hogy ha egy-két nap múlva küldik akkor ok ,de július 1.-ig érjen az országba.Hétvége eltelt ,ma válasz más színben esetleg?(minden szín ugyanúgy listázva).Most következett el hogy megírtam adják vissza a pénzem .Szerintem jó esélyem van,akár az ali dispute megnyitása nélkül is,de ha nem akarják ott vannak az üzenetek,amiben megírják hogy nemlétező dolgot árulnak .Amúgy most láttam a franciák ugyanezt a modot 9€-val árulják többért,nem tudom hogy nem vettem észre ,ha küldenek 20%-os kupont pont annyi lesz mint alin.Majd leírom a tapasztalatokat,hogy hogy sikerült az alkudozás az eladóval .

5 kedvelés