ALIEXPRESS Akció

Sziasztok!

AliExpressen folyik a Choice day, van egy “3+ items for US $1.99”, ami azt takarja, hogy ha rendelsz minimum 3 terméket, megkaphatod őket jó áron. (1.99, 2.99, 3.99 kategóriák vannak). 15 nap alatt ingyen kihozzák - már rendeltem tőlük, hamar megjött, sok apró kütyü van, akár érdemes lehet szétnézni. Most azonban elhoztam nektek pár dolgot, ami jól jöhet kedves Vaper Társaimnak.

25 az 1-ben csavarhúzó készlet: 700 Ft

6 darabos rozsdamentes csipesz készlet (NEM kerámia): 700 Ft

2 darabos KERÁMIA csipesz készlet: 700 Ft

7 darabos körömvágó készlet - leginkább a tok miatt, de az olló és a csipesz is kifejezetten jól jöhet tekeréshez, és akár a többi kis apróság is jó lehet erre-arra: 700 Ft

Ez összesen 2800 Ft, szerintem ennyit bőven megér, én berendeltem őket. :slight_smile:

5 kedvelés

Kell a promo kód? Ha igen, mi az? :grin:

Tudtommal egy regisztrációt leszámítva nem kell semmi. Én a mobil appon nézegetem a dealeket, ott most a főoldalon középen lent van egy CHOICE feliratú gomb, ha azt megnyomod, átvisz a CHOICE DAY menüre, ahol a “3 items from US $1.99” menüre kattintva lehet megtalálni ezeket az olcsóságokat. Az egyetlen baki, hogy sajnos ezen belül nem lehet keresni, maximum a kategóriák vannak a felső sávban leszűkítve, azokban görgetve lehet megtalálni ezeket a dolgokat - és sok más hülyeséget is. Szerencsére a linket onnan ki tudom másolni, azokat csatoltam ide is. Ha azokra rámegyek, engem egyből átdob a termékre, és ezen a 2 dolláros áron látom a terméket. Illetve egy másik kis buktató, hogy ezekből a termékekből vásárlónként (vagy vásárlásonként, ezt nem tudom) 1 darabot lehet kosárba tenni. Szerencsére azért ezek közül is több olyan termék van, ami egyébként többször is szerepel az ajánlatok között, így ha van egy kis időd, és átböngészel több száz terméket, lehet hogy találsz többet is. Ezt segíti a recommended fül, az AI, ahol a nézelődések és kosártartalom alapján bedob sok hasonló dolgot. Annyi még, hogy egy ilyen vásárlás alkalmával 9 item a max, de több rendeléssel ki lehet játszani a rendszert.

Fú. Ez kicsit hosszúra, és már-már olyanra sikerült, mintha az AliExpress támogatna ezért. Pedig sajnos nem - és kedvezményt sem kapok ezek után. Sajnos. :smiley:

Az igényes és szép piros karikákkal jelöltem, hogy hogyan hozhatók be ezek a dealek. Ha ide kattintasz, egyből látod a csökkentett (vagy kitudja, mennyire valid ez a nagy csökkenés) árakat :slight_smile:


Most nyugodtan lehet feletem majd pálcát törni . De nekem valami irdatlan szerencsétlenségem volt 3 szor egymás után alliról . Háromból háromszor nem azt kaptam amit rendeltem. Aztán jönnek a viták meg a hülyeség hogy az üvegpalást küldjem vissza 100 dollárért amit rendeltem QQ . De lehetséges hogy én szívtam csak meg ! Bátraké a szerencse !

Adtam most neki egy esélyt. Kihagytam 1.5-2 évig az Alit. Előtte 20-ból 18.5 cucc megjött. :+1::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mondom egy másfél éve rendeltem én is becsületesen mindent . Aztán volt egy szünet . Amit most rendeltem végig szívtam az egészet. De mondom lehet csak én jártam igy . De én most SKIP elem őket ha tehetem . Más persze lehet nem jár igy söt én csak örülök ha nem, Csak gondoltam megírom hogy jártam.

Ok, ha megszopom, akkor életem hátralévő részében mindenhol leoltom őket. Plusz soha többé nem rendelek :slightly_smiling_face: de ami 2 éve hiányzott, azt itt a szolnoki postán lopták el mellesleg…ugyanis ideért, kiértesítettek, bementem
…nem találták :roll_eyes:aztán már nem ért annyit hogy cseszekedjek. 850 ft-os cucc volt.

2 kedvelés

Direkt felléptem a reteget oldalra :smiley: De már nincsenek meg a viták sajnos. Kriminális volt komolyan csináljak képet meg videót. Hány centi a palást átmérője. Mond nem öltem embert… Sehova nem nagyon haladtak a vitákkal … A legviccesebb az volt hogy amikor megírtam neki hogy basz… meg . Felrakom fótókal mindennel mi történt.(forumokra ) Csing Csing Csing jöt is másnap a pénzem fele vissza. Egy csomagom azóta is valahol bermuda háromszögben van :smiley: De már tojok rá. Így jártam lenyelem ezt az egészet.

Szerencsére ezt én még megúsztam, pedig már sokszor rendeltem. Remélem továbbra is marad ez a széria, de azért lekopogom :slight_smile:

Akkor ha kell valami rád írok jó ? Aztán mivel nekem rendelted tuti jön murphy törvénye :smiley: Nyugi csak viccelek . Vagy mégsem ? :rofl:

2 kedvelés

Most akkor minden VAT included is, úgy látom. Akkor most perpillanat milyen fizetnivalók vannak/lesznek, és milyen összeghatártól? Bocs, csak féltudatlanként megkérdezem.

4 kedvelés

Ha postával jön akkor kezelési ktg. 400 Ft.
Ha Expressz One,akkor még az se.

4 kedvelés

Ezt a choice day-es cuccot speciel nem tudom melyik futár hozta, de biztos hogy nem a posta. Nem volt semmi extra költség, amit kifizetsz, az tartalmazza az ÁFA-t és a szállítási díjat.

2 kedvelés

Nekem postánál sem volt még kezelési költség egyszer sem. :sweat_smile:

Addig nézegettem,hogy csak találtam három kütyüt​:joy:

Sajnos ez ilyen, ki kellett volna tennem valami figyelmeztetést. :joy:

3 kedvelés

Én hatot…a második kör is megérte, kicsit drágábban :grin:jess, hatha becopom :roll_eyes::joy:

Köszönöm a megosztást.
Én ezeket vettem:


A szerszámok minőségével kapcsolatban,vannak aggályaim,de majd használat közben kiderül milyenek.
Viszont a töltő,ha valóban tudja azt ami az adatlapján van,akkor viszonylag gyorsan feltölti majd az akkumulátoraimat. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Volt már, hogy rendeltem valami szerszámszerűséget, egy ilyen multifunkcionális sokeszközös kulcstartós hiperszuper cuccot, annak egész jó minősége van, mai napig működik, így én bizakodó vagyok. :grinning:

3 kedvelés