Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Bizony,így indulunk útnak :grin::grin::grin:

1 kedvelés

Nekem a mindenreisjó megoldás a 28ga Ni80, 5-6 tekerés, 2,4 mag. (A 2,4 onnan jön, hogy egy régi órás-műszerész csavarhúzókészletből használom tekerésre azt, ami mellé az van írva, hogy 2,4 :grin:) De van itthon ss huzal is, csak azzal valamiért mindig dry hit lesz a vége, és kanthal is, mert van egy spéci valamim, amit csak azzal tudok megcsinálni megbolondulás nélkül. A vatta meg jelenleg Cotton Cloud, az is működik mindenbe. (Kizoku Limit, Galaxies, Expromizer v4.) De én igénytelen vagyok. :sweat_smile:

Szóval a lényeg az, hogy szerintem vegyél mindhárom típusú (anyagú) huzalból, összegileg nem vág földhöz, és ha valamelyik nem jön be, rögtön tudsz váltani.

6 kedvelés

Ugyanez a gondom nekem is. 3 féle vattát használok, és mikor a Sorb van soron egyszerűen alig hozza az ízeket. :thinking: Az első 1 méterig oda voltam, aztán elvesztette a minőséget. :woman_shrugging:

3 kedvelés

7 kedvelés

Ez gyors volt :grin:

3 kedvelés

Bizony, most már csak 2-3 hét és ki is próbálom :grin: Nem kell sietni, most már nem megy sehova. :grin: Ez az első, hogy a LC-ről rendeltem, nem szaroznak ők sem, azt hiszem bővült a boltok száma, ahol vásárolni fogok.

9 kedvelés

Szépséges!!! Most próbáld ki!!! Légyszi! Tudnom kell, hogy milyen! :hugs::smiley:

4 kedvelés

Türelem Kat, türelem… :rofl:

Hétvégén kapok mindenféle lét Ivettől, majd azokkal tesztelem neked, ha addig kibírod még. :grin:

3 kedvelés

Nem. Nem bírom ki… Csajból vagyok, na. :rofl:

1 kedvelés

Nálam a tank építés egy rituálé, kinézem, gyorsan megveszem, lerakom az asztalra, pár hétig csak nézegetem és egyszercsak, hoppá, már meg is építettem. :rofl:

Lusta vagyok na, férfi, de lehet erőt veszek magamon a kedvedért, de nem igérek semmit.

2 kedvelés

Recept: Délután kettő körül írd, hogy kipróbáltad és nagyon szuper! Már meg is szabadultál! :joy: :joy:

1 kedvelés

Jó ötlet, biztos nem fog rájönni a cselre ezek után. :rofl: Különben is a nők már akkor tudják, hogy kamuzol, amikor még te sem. :grin:

5 kedvelés

Semmi baj, a jövőre nézve még jól jöhet! :smiley:

3 kedvelés

én meg tudlak érteni @Ispy nekem pl itt van kb 1 hónapja vásárolt tripodom vagy 1,5 hónapja vettem de még csak meg sem tekertem​:blush::grin::sweat_smile:itt áll szét szedve a tankom​:wink:pedig már lassan lassan meg kéne azt is tekernem.De eljön mindennek az ideje majd.

3 kedvelés

Na azért ez nem minden esetben van így, hála isten! :wink:

3 kedvelés

ha nem jön be szólj majd lehet át veszem​:grin::sweat_smile::wink:a tankot.

Húzzál sorszámot, ott a távolban van a sor vége…

vaaaagy

fasttech 14k és a tied lehet azonnal. Én nem gondolkodnék, aki gondolkodik lemarad. :rofl:

1 kedvelés

:thinking: Kell fotós bizonyíték, hogy van benne liquid… Akkor már biztos, hogy bele is szippantott.

1 kedvelés

Sőt küldök egy röntgent, ahogy a gőz elárasztja a tüdömet :rofl:

Először azt akartam írni, hogy lefényképezem, hogy bekapom, de khmmm, ilyet férfi le nem ír. :rofl:

3 kedvelés

Nem minden esetben tud az ember gyereke fotót készíteni, nem nők vagyunk! :joy:

2 kedvelés