Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Sziasztok! Az első mtl rta-m vásárlásával kapcsolatban kérnék egy kis segítséget. Tudom, hogy már a sokadik kezdő vagyok, és talán kimerítő Nektek ugyanazokat a köröket futni, azért remélem van még türelmetek hozzám is… :nerd_face:
A cigit már 1 éve letettem (hevítős készülékkel), ezen túl vagyok szerencsére. Kb. 2 hónapja egy Caliburn G2-vel tolom 1-es, és 1,2-es porlasztókkal, gyümölcsös ízeket, nem túl intenzív th-val, 5-6 erősségű nic salttal. A kissé tágabb mtl-t kedvelem.
Nagyon sokat olvastam a témával kapcsolatban itt is, és értem én, hogy Byka, meg Dicodes, de tán nem ezzel kellene elindulni :rofl: És azért legyen már feljebb is…
Ami szimpatikus lenne fentebb sorolt paraméterek tekintetében, az az

  • Aspire Neeko és a
  • Berserker v2 mini
    A véleményteket kérném, hogy jó lehet-e indulásnak valamelyik. Természetesen az íz visszaadás lenne a lényeges. Illetve milyen huzallal és vattával. A tekerést bevállalnám, nem hinném, hogy ez a legbonyolultabb az egészben.
    Mod mindenképp single 18650-es, talán az Akira, vagy Pico…
    Persze külső töltő, segédeszközök, … Ez tiszta.
    Köszönöm, ha elolvastad, és leírod a tapasztalatod, sokat segítenél vele!

Ui.: Kérlek csak nagyon indokolt esetben ajánljatok esetleg másik tankot, mert ezeket is kb. 2 hónap alatt válsztottam ki… :crazy_face:

Üdv.: Kat :hugs:

13 kedvelés

Szia Kat,

akkor én meg is kezdeném a zavar keltést :grin:

Byka klón? :thinking:

https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-v9-full-kit-clone/
https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-se-full-kit-clone/

Neekot én spec nem ajánlom, lehet én vagyok a nyomi, sőt biztos, de én nem tudtam rendesen vattázni, állandóan szörcsögöt, meg minden baja volt, szerintem elég idétlen a vatta vályú kialakítása…

A berserker v2 mini mehet, azt a többiek szeretik, azt hiszem.

Akira jó cucc, nekem is van 2, pico se rossz, de egy polccal lejjebb van.

Nekem most ez a törpe az új szerelmem…

https://www.tisvapo.it/prodotto/stratum-balance-60w-box-mod-5avape/

segédeszközök?

:thinking:

Olló, kerámia csipesz, tekerő segéd, csípő fogó, ezek közül ami tetszik.

7 kedvelés

9 bejegyzést új témára osztott fel: Tankok huzalozásának nehézségi foka

Szia @Kat!
Berserker nagyon finom, de nehéz vattázni, csak akkor ajanlom ha van türelmed :smile: a byka (v9) klón, amit @Ispy mond, az szuper egyszerű tekerni, vattázni! És nagyon finom lágy íze van. A Berserker inkább th-s szerintem.

4 kedvelés

Ha gyümölcs akkor bskr v2 mini helyett egy bpmods pioneer v1.5 és árban sem nagy a különbség. :wink:

2 kedvelés

Szia! Tudtaaaaam, hogy összezavartok majd, de már az első hozzászólásban???
Néztem ezeket is. Észben tartom… Semmi gond, újabb 2 hónap, és lesz egy rta-m. :rofl:

2 kedvelés

Isten hozott a pokolban! :rofl:

2 kedvelés

Van neked? :thinking: Mert nagyon szemeztem vele…a v1 nagyon gyengusz volt th-ban.

Szia @Kat először én is így voltam vele, sőt índíottam is egy szavazást a fórumon hogy melyik legyen, aztán lett egy Bááááájjjkkkkááá V9, azóta lett belőle 3db By Ka, sőt más tankom már nincs is csak ami eladásra vár! :wink: :facepunch:

6 kedvelés

a neeko pl nekem van de melós nak használom a pico is jó választás szerintem mod terén mtl re.Picom is van.:blush::wink:

7 kedvelés

Igen! :upside_down_face:
Lehet, hogy én kapkodtam el itt az apróban…

1 kedvelés

@Janos_Groszeibl itt a szavazáson teljesen összezavart… Neeko is meg Byka is… Nem mondhatnám, hogy előrébb vagyok! :rofl:
Bár egy szett, az nem szett, igaz @Ispy ? Itt a pokolban…

3 kedvelés

Berserker V2 kifejezetten TH-s tank.

2 kedvelés

Jól van, már felvetted a ritmust, nem lesz itt gond. :grin:

4 kedvelés

Én is azt hiszem… :crazy_face:

5 kedvelés

Képzeld volt berserkerem, igaz nem mini, de, hmmm, nem tetszik, randa. :rofl: Ez van, legyen mán cíííp. :grin: Én a rakétákat szeretem, ez meg olyan kis töpszli…

2 kedvelés

Randa??? Ne már!!! Nekem nagyon tetszik!

1 kedvelés

Na, kezet foghatsz @Vaperina_Kinga -val, ő sem tudja mi a szép :rofl:

De hát a szépség már csak ilyen, szerencsére mindenki válogathat kedvére. :sweat_smile:

Mondjuk ez 24-es, szóval az akirán szerintem bénán néz ki, mert beteríti az egészet…

Egyébként szerintem akármelyiket veheted, majd segít valaki megépíteni, van mindegyikből itt, szóval csak elszántság kérdése.

A bájkát azért ajánlottam, mert tényleg könnyű vele dolgozni. Mondjuk az se nekem fura, ezzel a full plexi palásttal, recseg, ropog, nehogy elreccsenjen egyszer.

4 kedvelés

22-est szeretnék. Így elsőre… :rofl:
@Vaperina_Kinga Dotmtl-je is szép! Nekem…

5 kedvelés

A 22es szép, szerintem az egyik legszebb tank, plusz az ataman. És minimalista szép a byka v9​:laughing:

2 kedvelés