Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

azt mondják itt sokan 1 tank nem tank​:sweat_smile::grinning:ugye @Ispy :grin:neki a szava járása ez

2 kedvelés

És milyen igaza van :rofl:

1 kedvelés

Egyébként mi a baj a fémdobozossal? Én azt használom pedig van egy zsacsi is. Vagy nekem már úgyis mind1? :rofl:

3 kedvelés

Ez engem is érdekel, mert én is azt használom. Sőt úgy gondoltam, hogy a papizacsiból majd atrakom a femdobozba ha kifogy :blush:

2 kedvelés

Ha sokat áll a dobozban ,olyan mint ha átvenné a fémes ízt.Lehet csak én érzem ezt ,viszont szeretem és a papírzacsisat szoktam venni emiatt.

Hát kedves Éva belelátsz a fejembe, detto. :grin:

2 kedvelés

Nekem is van fémdobozos, de áll a fiók mélyén büntibe van, nemgyerebe! :rage::grin:
A Cotton Pro – BP a tuti ha mondom nálam! :+1: :facepunch:

5 kedvelés

Jólvan ne gyere itt a 100. vattával, már nem fér be a lakásba lassan a sok vatta, amit vettem. :rofl:

1 kedvelés

Én meg az "A"variálós gyerek vagyok :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Az jutott eszembe, hogy gyorsan elhasználjuk és nincs ideje atvenni a fémes ízt, de ahogy eddig téged olvasgattalak és ezt elnézve, nem hiszem, hogy túlzásba vinnénk a vatta cserét :joy:

Azt hiszem az csereérett lett :grin:

2 kedvelés

Úram isten, majdnem megijedtem, ez azért kemény dió, volt már pár alkotásom, de ez…nem találom a szavakat. :rofl:

Egyébként én használom, csak használom, de az istennek nem fogy. :grin:

2 kedvelés

Még a tankot is kimostam utána :joy: nem csoda, hogy nem.volt íze

1 kedvelés

Mi volt a bűnös íz?:grin:

6 kedvelés

Ehhez képest egy 80 éves dohányos tüdeje szép rózsaszín, mint tavasszal a virágoskert. :rofl: :rofl: :rofl:

Sütike :grin:de ezek szerint finom is :blush:

Finom, de nem veszek ilyet többet. Két tank után lett ilyen a vatta :roll_eyes:

Ezért nem szívok olyanokat,mert ha meló van ott nem hiszem hogy megértenék ha leülnék egy hungarocellre asztal híjján tankot tekergetni :rofl:

1 kedvelés

Ezért is kell legalább két tank, tekerve, feltöltve​:blush::person_shrugging:

2 kedvelés