Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

a ki hogyan teker,hogy vattáz című rovatban meg is oszthatod majd a képeket :blush::grin::sweat_smile:

2 kedvelés

Én elsőbbséget élvezek! Mégis csak előlem vitted el… :hugs:

3 kedvelés

Mellesleg dobozban nem éri fény, nem bomlik a drága SS anyag :grin:és nem kopik a mod.
Mivel a lakásfelújításnak sosem lesz vége, a hétvége sem jön el idén, illetve egy felvillanás alatt eltelik, ezért én is csatlakozom Ispy “Pató” stílusához.
Bár nincs energiám ránézni, mekkora a kox :sweat_smile: de még van íz.

Pl. a Habanos ma olyan olívabogyós :roll_eyes::thinking::grin:

3 kedvelés

Szia @Kat ,nem összezavarás képpen,csak ajánlat​:slightly_smiling_face:egy jó kis rta ő is …




Könnyen építhető ,vattázásra nem érzékeny, íz visszaadás​:ok_hand:és nem kell bajlodni az afc cseréjével :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

In Domine Patris
Pustulatus
Szóval “áldásom rátok” kezdőszett :sweat_smile:
steelepoxy-cross-810-drip-tip


artworks-000159699438-qi9mst-t500x500

Ez ráadja az áldást, isten megtévedt bárányai!

4 kedvelés

Szia! Köszönöm a tippet, néztem ezt is. Szépen lassan… Csak egyenként… :rofl:

1 kedvelés

Szia! Ha zavar a főcímben a szóhasználat, nagyon szívesen szerkesztem. Csak is a Te kedvedért. :rofl:

Isten őrizz! :rofl:Ez így pont jó.

Szia Kat!

Nézd meg ezt :smirk:, Tomi most dobta fel :thinking:

Elég könnyűnek tűnik a szerelése :magic_wand:

2 kedvelés

Köszi, máris nézem… Egyébként a liquidcity-n elérhető.

3 kedvelés

Nézegetem én is, mert érdekel a B3 (talán veszek is hamarosan egyet), és a Vaporizm-en kicsit olcsóbb, és mindegyik színből van raktáron. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szerintem ez a @Zolika tankja, van hozzá három driptip! :joy: :joy:

1 kedvelés

:rofl::rofl:van de az a Milla :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ezt köszönöm,de nem szeretném :grin:

Sőt ,megint izgatja valami a fantáziám :rofl::rofl::rofl::rofl: E :blush:ha van valakinek …

És nem titok, hogy mi az?

2 kedvelés

egy dvarw E de nincs a gyártónál se…igaz régi …

2 kedvelés

Hú bakker, a múltkor láttam hirdettek egyet, csak nem emlékszem hol! :pensive:

Hát pappa kösd fel a gatyeszt! Nem lesz egyszerű se a tank se az rba hozzá! Dvarwosoknál próbáld meg! Papp Padi Joci hirdetett legutoljára. Írj rá hátha nem kelt el!

Köszönöm :blush:porit sem lehet találni sehol pedig volt pár helyen :hushed:1ohmos nincs

1 kedvelés

Azért általában úgy árulják, hogy pár porit kapsz mellé. Joci is 2-3db al hirdette. És csak eredeti dobozost vegyél!

1 kedvelés