Melyik tankot vegyem meg?

Akkor itt feltennék egy??? :vaperina:
Sőt szavazásra bocsájtanám!
Melyik tankot vegyem, mert bejön mind a 4!

  1. Dvarw MTL FL RTA 5ml (Clon)
  2. Vandy Vape Berseker V2 MTL RTA
  3. Pioneer MTL RTA
  4. By-Ka MTL RTA v9 (Clon)

UI: Tudom mind a 4-et! :joy:

4 kedvelés

V9 legjobb.

5 kedvelés

Dvarw-om (clon) és Pioneer-em is van.

Dwarw-on körülményes számomra a légszabályzás (csak üresen), béna drip tip-je, alultöltős, viszon masszívak a menetek és még nyáron is nehezen szivárgot 50/50-es lével.

Pioneer filigránabb termetre, egyszerű afc csere, de lég-finomhangolás alsó gyűrűn körülményes, de csak egyszer kell állítgatni, az elején és lehet menet közben. Felültöltős az szuper, de nekem nyáron néha szivárgott 50/50-es lével. Azóta vagy belejöttem az építésébe és vagy hűvösebb lett. Néha nehezebben kapatom rá a menetet összerakásnál.

Berseker V2-je és Pioneer-je kerületünk (XVI.) Tiszteletbeli Vape Díszpolgárjának @Deepfreeze kollégának van, lett, most nem rég. Ő tudná autentikusan elvégezni az összevetést.

Én teszek egy voksot a Pioneer-re.

  1. Eredeti
  2. Klassz a doboza is
  3. 3 drip tip és 3 palást (öltözt(h)et.
  4. Gyártanak hozzá minden féle kiegészítőt is
  5. Jóízű tank, kis kazán, könnyű tekerés, bár én már néha vaksi vagyok hozzá.
6 kedvelés

És szép is a Pioneer nekem tetszik…én dl kazán palástal használom 1.2levegövel.

4 kedvelés

Mint 2 pioneer gazdija nem is ajánlhatok mást, igaz dvarwból 4 is volt, de már nincsen, csak 2 régi használt v1, amiket már nem használok.

Piot tényleg nehéz néha rákapatni, szar a levegő gyűrű és a topcap is nehezen jár az egyiken, viszont nálam csak akkor folyt, amikor a vatta már elengedte a levest, mert összeesett.

Én 1.5-el használom, gyárilag a 0.8-as volt benne, nem bírtam beleszívni. :grin:

7 kedvelés

Pioneer tényleg tök szép és faja íze is van. TH-ja nincs és tud macerás lenni amíg az ember kitapasztalja, építeni szerintem nem barátságos.
Szóval ha TH kell akkor inkább a Berserker (nekem fele nic-kel majdnem ugyanazt a TH-t hozza), amúgy az elfogultságom egyelőre azt mondatja velem, hogy Pioneer. Berserker még azért tapasztalás alatt áll, szóval ez még változhat, bár a Pio-hoz gyengéd szálak fűznek :laughing:
Jaéshát a vadiúj Expromizerem így elsőre eléggé betarolt. Meg a régebbi dolgaim is tök jók :sweat_smile: Banyek, rájöttem, hogy tök jó cuccaim vannak :laughing: Mindegyiket valamiért imádom.

8 kedvelés

Akkor összegezném eddig!

:one:szavazat = BY KA V9 MTL RTA (Clon)
:four:szavazat = Pioneer MTL RTA

Kérném a további szavazatokat, köszönöm! :facepunch: :vaperina:
UI: - A szavazás végén ami 2-hétig tart 2021.11.07, értékes tárgynyereményeket sorsolunk ki! :joy:

6 kedvelés

Javítva! Na akkor melyik, legyen??
Megköszönném a további hozászolásokat, mert mint látom nagyon megállt! :wave:

1 kedvelés

Csak ezek lehetnek?

1 kedvelés

Igen!
Na de mond hallgatlak, tisztelettel! :wink:

Ezt tudom ajánlani nekem is van és finom:http://vaperz.hu/index.php/2021/07/02/aspire-prestige-neeko-rta-mtl-rdl-vape-review-ecigi-teszt/

1 kedvelés

Már nézem is róla a videót! :wink:

1 kedvelés

https://www.vaporism.cz/aspire/aspire-prestige-neeko-rta-atomizer/

1 kedvelés

Jaj Tamás, vegyél már valamit :rofl:

6 kedvelés

és így néz ki korrekt a kinézete is ízre is jó.

7 kedvelés

Ezekkel utazok tovább, de szerintem kettesével meglepem magam! :wink:
Mindegyikötők, MEGOLDOTTA a nagy dilemámat! Nagy pacsi mindenkinek! :wave:

4 kedvelés

Szia! Az Exvapet még hozzá tenném. És könnyebb a helyzeted mert maradna az Neeko+az Exvape! A clon az clon a Pioneer és a Berserker nem egy kategória az említett 2 tankkal! Remélem tudtam segíteni! :thinking: :grin: :rofl:

5 kedvelés

Igaz nem nekem írtad, de nekem már úton a neeko, ha bejön az egyik piot lecserélem rá. :wink:

6 kedvelés

Piotól jobb szerintem.

6 kedvelés

@Lsxtom vettél Neekot?

1 kedvelés