Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Igyekszem. :hugs:

1 kedvelés

Jó,jó,de majd jön a milyen vatta hány karika,összegubancolódott​:rofl::rofl::rofl::hugs::hugs::hugs::hugs:

1 kedvelés

Ha a lite marad, akkor ahhoz lehet venni plusz airpint, ami lyukas, nem tudom az alapból adják-e hozza a csehek, lehet érdemes azt is beszerezni,.ha nem.

Ja, az nekem is van 4 év után. :rofl:

Viccet félretéve, valóban nagyon sokat olvastam itt. Valahogy tájékozódnom kellett, hogy mi micsoda, nagyjából mi hogy működik.
Mégsem állhattam elétek azzal, hogy akarok valamit, de azt nem tudom, hogy mit, viszont azonnal. Na, értitek?
És, úgy látszik, a lényeg megragadt a sok olvasásból. :nerd_face::rofl:

4 kedvelés

Ügyi vagy na, így viszont már 200 kommentből megleszel, ha szűz lennél elmehetnénk 500-ig…mindegy, azért remélem nem gyilkoltunk le nagyon. :grin:

3 kedvelés

Ss 316 28ga 2,5magon 6 menet, Super sorb vattával? Jó lehet? :thinking::wink:

2 kedvelés

Dehogy! Élvezem! :rofl:

1 kedvelés

Olyan jó egy nőtől ezt hallani. :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Ez egy klasszik setup mtl-be, 1.5-ös levegővel 13-15 watton én is ezt hajtom mindenbe is (akár jó, akár nem :grin: )

Majd a sorbot finoman húzd, ne rángasd, mert bár szorosnak néz ki, belemegy az, csak könnyen szakad. Ha elhúzná a tekerést picit körömmel fogjál rá. Kicsit rá kell érezni.

Én egy kicsit kézzel meg szoktam tapizni előtte, hogy egyenletes legyen, akkor kevésbé akad el.

2 kedvelés

Ugyanez csak kanthal,most annak a híve vagyok,mindenbe jó az a setup​:grin:

3 kedvelés

Én csak ezt tudom építeni, amibe nem jó, az megy a pcsába. :rofl:

Szia Kat. Csak a papírzacsisat vedd a Sorb-ból, a fém dobozos pont a doboz miatt egy idő után lusta lesz vissza adni az ízeket. De én vennék Cotton Cloud’s vattát is mellé, hátha a Sorb végül túl tömörnek bizonyulna. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Tudom már mit felejtettem el …:flushed:

2-essel nálam állandó!

1 kedvelés

A vattát? Vagy drip tip? :upside_down_face:

Látod, látod, én így kezdtem, cotton clouds, bishop. :rofl: A bishop csak az ingyen posta miatt :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

A drip az az első:grin:csak a cc…az maradt le ,de sebaj van mááásik​:rofl:ez is ingyen posta vesztemre​:flushed:

1 kedvelés

Nem kell BP? Úgyis megy majd csomi, beleteszem ha neked az bejön

2 kedvelés

Köszönöm :hugs:jött sorb,csak most másik shopból válogattam ,de ez a fránya meló…elkapkodtam a munkahelyemen a rendelést :grin::grin::grin::grin:

1 kedvelés